Büyükler neden mi büyüktür? Biz, dizlerimizin üstüne çökmüşüz de ondan. Artık ayağa kalkalım! Stirnera [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Bilge Yayıncılık

Bilge Yayıncılık

• Bilge Yayıncılık Kitapları | • Bilge Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Bilge Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Bilge Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 23 kitap bulunuyor."Bilge Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ahmet Akgündüz

Bilge Yayıncılık

Tarih bize gösteriyor ki, başta peygamberler ve onların gerçek mirasçıları olan din adamları olmak üzere, insanlık alemi, büyük insanların kıymetlerini zamanında tam takdir edememişlerdir. Sonradan ise, bu takdir edememenin cezasını, hem muasırı olan insanlar ve hem de onların nesilleri çekmişlerdir. Hemen hemen bütün peygamberler, bu h&uum..»»
Mustafa Topaloğlu

Bilge Yayıncılık

İnsan hayatını yönlendiren üç önemli dönüm noktası vardırç Bunlardan birincisi "iş seçimi", ikincisi "dost seçimi", üçüncüsü de "eş seçimi"dir. Bu seçimleri gerçekleştirmek, hayal edildiği kadar kolay olmaz. Emek ister, zaman ister, güç ve sabır ist..»»
Ahmet Çetin Ertürk

Bilge Yayıncılık

Okunuşlu, örnekli, açıklamalı Fransızca-Türkçe Türkçe-Fransızca sözlük.»»
Münir Arıkan

Bilge Yayıncılık

"Ben Dünyaya ÖSS İçin Gelmedim diyorsan" Bu kitap, o sınavdan bu sınava koşuşturmaktan, hayat sınavını pas geçen gençliğimiz için yazıldı. Çarpık sınav sistemi sebebiyle, genç dimağlara yerleşen "Üniversite okumadan hayatta başarılı olmak mümkün değil" şeklindeki yanlış anlayışı değiştirmek için yazıldı. ..»»
Adil Şahin

Bilge Yayıncılık

Bilimsel devrimleri gerçekleştiren büyük filozoflar, araştırmalarının sonunda Allah a hayranlıklarını gizleyememişlerse de, ilmi gelişmelere paralel olarak insanların Allah a yaklaşmasını sağlayacak bir bilimsel mantık da ortaya koyamamışlardır. Dine ihtiyaç hissetmeden gelişen bilimin en çok tenkide konu olan yönü, din tarafından doldurula..»»
R. Melih Erzen

Bilge Yayıncılık

Bir sevda büyür ortasında gecenin Adını sen koyarım Bir umut sağnağı düşer yoluma bütün Adını sen koyarım Bu kente yağmur yağar Ve ben üşürüm Gözlerin kadar dünya Ne yana düşsem Gözlerini görürüm Yalnızlığını ben taşırım şehrin Dost ufuklara hasretini ben Senin gözlerinde süslenen şehir Bir ince ürperişle düşüme gelir»»
Ahmet Çağlayan

Bilge Yayıncılık

İlköğretim kurumlarında her yaştaki ve her sınıftaki öğrencilere yönelik farklı dersler ve programlar öğretmenler tarafından bilinir. Ancak anne ve babalar müfredatla ilgili detaylı bilgiye sahip olamadıklarından çocuklarının yıl boyunca neler öğreneceğini bilemezler. Anne- babaların ve eğitimcilerin 6.-7. ve 8. sınıf çocuklarının derslerine yardımcı olabilecekleri bu eserde; Her ders ve ünitede..»»
Ahmet Çağlayan

Bilge Yayıncılık

İlköğretim kurumlarında her yaştaki ve her sınıftaki öğrencilere yönelik farklı dersler ve programlar öğretmenler tarafından bilinir. Ancak anne ve babalar müfredatla ilgili detaylı bilgiye sahip olamadıklarından çocuklarının yıl boyunca neler öğreneceğini bilemezler. Anne - babaların evde 5. sınıf çocuklarının derslerine ünite ünite yardımcı olabilecekleri bu eserde; • Her ünitede öğreti..»»
Ahmet Çağlayan

Bilge Yayıncılık

İlköğretim kurumlarında her yaştaki ve her sınıftaki öğrencilere yönelik farklı dersler ve programlar öğretmenler tarafından bilinir. Ancak anne ve babalar müfredatla ilgili detaylı bilgiye sahip olamadıklarından çocuklarının yıl boyunca neler öğreneceğini bilemezler. Anne - babaların evde 4. sınıf çocuklarının derslerine ünite ünite yardımcı olabilecekleri bu eserde; • Her ünitede öğreti..»»
Ahmet Çağlayan

Bilge Yayıncılık

İlköğretim kurumlarında her yaştaki ve her sınıftaki öğrencilere yönelik farklı dersler ve programlar öğretmenler tarafından bilinir. Ancak anne ve babalar müfredatla ilgili detaylı bilgiye sahip olamadıklarından çocuklarının yıl boyunca neler öğreneceğini bilemezler. Anne - babaların evde 3. Sınıf çocuklarının derslerine ünite ünite yardımcı olabilecekleri bu eserde; • Her ünitede öğreti..»»
Ahmet Çağlayan

Bilge Yayıncılık

İlköğretim kurumlarında her yaştaki ve her sınıftaki öğrencilere yönelik farklı dersler ve programlar öğretmenler tarafından bilinir. Ancak anne ve babalar müfredatla ilgili detaylı bilgiye sahip olamadıklarından çocuklarının yıl boyunca neler öğreneceğini bilemezler. Anne - babaların evde 2. Sınıf çocuklarının derslerine ünite ünite yardımcı olabilecekleri bu eserde; • Her ünitede öğreti..»»
Ahmet Çağlayan

Bilge Yayıncılık

İlköğretim kurumlarında her yaştaki ve her sınıftaki öğrencilere yönelik farklı dersler ve programlar öğretmenler tarafından bilinir. Ancak anne ve babalar müfredatla ilgili detaylı bilgiye sahip olamadıklarından çocuklarının yıl boyunca neler öğreneceğini bilemezler. Anne - babaların evde 1. Sınıf çocuklarının derslerine ünite ünite yardımcı olabilecekleri bu eserde; • Her ünitede öğreti..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.