Sevgi her zaman karşılık görür, kin de.. DOSTOYEVSKİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Beta Kids

Beta Kids

• Beta Kids Kitapları | • Beta Kids İletişim Bilgileri | • Beta Kids Hakkında Bilgi
Sitemizde Beta Kids isimli yayınevine ait Toplam 68 kitap bulunuyor."Beta Kids" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Jeffrey Rowe

Beta Kids

* Esrarengiz Kasaba Günlük 3* Esrarengiz Kasaba kayıp efsaneler* Esrarengiz Kasaba Dipperin gizem rehberi * Esrarengiz Kasaba Dipper Ve Mabel Ve Zaman Korsanları Hazinesi’nin Laneti     »»
Alex Hirsch

Beta Kids

Günlük 3’ün her sayfası çizgi dizide gördüğünüz türlü gariplikle dolup taşıyor. Üstelik, Dipper ve Mabel’ın canavarlar ve sırlar içeren notları ve yazarın tüm hikayesi bu kitapta.  Esrarengiz Kasaba hayranları bu kalın kapaklı, renkli kitabı çok seviyor!     »»
Kolektif

Beta Kids

  - Black Panther Vakanda Savaşı; Sahtekar Sendromu! Wakanda’da kriz hâkim. Kutsal Dağ, kötü bir çetenin saldırısına uğradı ve Wakandalılar da yeni kralları, Black Panther olarak da bilinen T’Challa’ya çok öfkeliler. Yani Avengers, Black Panther’i yardıma çağırmak için yanlış zaman seçti. Black Panther’in çok gizli bir silahı çaldığına dair ciddi kanıtlar var. S.H.I.E.L.D.’daki yeni isimlerin ..»»
Kolektif

Beta Kids

Vizyona girdiği ilk hafta sonunda en iyi Disney, en iyi Marvel ve en iyi süper kahraman filmi açılış rekorunu kıran Avengers Sonsuzluk Savaşı’nın tüm zamanların en yüksek hasılatlı yapımları arasına girmesi bekleniyor. Filmin boyama kitabı da Beta Kids etiketiyle şimdi raflarda:   Boyama kalemlerin hazır mı? Evrene biraz renk katmanın şimdi tam zamanı!   Bu boyama k..»»
Kolektif

Beta Kids

Vizyona girdiği ilk hafta sonunda en iyi Disney, en iyi Marvel ve en iyi süper kahraman filmi açılış rekorunu kıran Avengers Sonsuzluk Savaşı’nın tüm zamanların en yüksek hasılatlı yapımları arasına girmesi bekleniyor. Filmin çıkartma kitabı da Beta Kids etiketiyle şimdi raflarda:   Bu çıkartma kitabı, içindeki bir dolu eğlenceyle adeta SÜPER GÜÇLERE sahip!   En sev..»»
Kolektif

Beta Kids

Kitabının yanındaki suluboya ve fırçayı kap! Sanatsal yeteneklerini keşfetmeye hazırlan! Ultimate Spider-Man, en yakın arkadaşları ve en azılı düşmanlarına biraz ışıltı ver, fırçanla hayal gücünü kullan ve birbirinden heyecan dolu sahneye kişisel dokunuşlarını kat. Sonrasında sayfayı kitabından koparıp odanın duvarlarını en sevdiğin süper kahramanlarla süsleyebilirsin. ..»»
Emma Grange Grange

Beta Kids

Devam eden Star Wars efsanesinin yeni bölümüne açılan giriş kapınız! Asilerle birlikte haydutluk yapın! İmparatorluk’un yeni ve en tehlikeli silahı olan Death Star’ı yok etme görevinde onlara katılın. Rogue One takımıyla ve karşılarına çıkan acımasız düşmanlarıyla tanışın. Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi’ndeki araçlar, droidler, uzaylılar ve cihazlar hakkında her şeyi..»»
Elizabeth Dowsett

Beta Kids

Yeni Başlayanlar İçin Star Wars™, çok çok uzaklardaki bu galaksinin genç hayranları için mükemmel bir başlangıç niteliğinde. Büyük resimler, 4-6 yaş arasındaki çocuklar için özel olarak hazırlanmış kısa metinlerle, cesur kahramanlar, yardımsever droidler, inanılmaz uzaylılar ve güçlü düşmanlar hakkında her şey bu kitapta bir arada. Yoda’dan Luke Skywalker’a, Millennium F..»»
Anna Kemp

Beta Kids

Bildiğiniz akıllı uslu prenseslerden sıkıldınız mı? Klasik prenses, prensini bulur masallarından bıktınız mı? Azıcık yaramaz bir prenses mi arıyorsunuz? Öyleyse bu kitap tam size göre:   Şık elbiseleri, peri masallarındaki gibi düğünleri ve büyük baloları unutun. Prenses Sue, maceradan maceraya koşmaktan, yaramazlıktan ve sıra dışı arkadaşlıklar kurmaktan anl..»»
Emma Levey

Beta Kids

Tombul Tavuk, tüm dünyadaki kaybolmuş ve terk edilmiş yumurtaları kurtarmıştı. Büyük yumurtalar, küçük yumurtalar, benekli yumurtalar... Yumurtalar çatladıkça doğan yavrularsa, leylekler, baykuşlar ve hatta sürüngenler. Boyutu ne olursa olsun, yumurtadan yeni çıkan her yavruyu eşit seviyordu. Ama Tombul Tavuk, o güne kadarki en büyük yolculuğuna çıkacağı günün, yaklaşmak..»»
Emma Levey

Beta Kids

Tombul Tavuk, yumurtalara bayılırdı. Tek düşündüğü ve düşlediği şey, yumurtalar, yumurtalar ve yumurtalardı... Büyük yumurtalar, küçük yumurtalar, benekli yumurtalar. Tek istediği kendine ait bir yumurtaydı. Günlerden bir gün, Hattie dünyadaki tüm terk edilmiş yumurtaları bulmak için büyük bir maceraya atıldı ve kümesinin güvenli ortamından ayrıldı. Ve teker teke..»»
Ata Özdemirci

Beta Kids

Mustafa Kemal Atatürk, Yirminci Yüzyılın Başında, Neredeyse Her Şeyini Kaybetmiş Bir Milletin Yeniden Ayağa Kalkmasına ve Özgürlüğünü  Kazanmasına Öncülük Eden Büyük Bir Liderdir.   Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran ve tüm dünyanın tanıdığı ileri görüşlü bir lider olan Atatürk’ün:   • Çocukluğunu ve ailesini, • Askerlik yıllarını, • Bir lider olmasını sağlayan özellikle..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.