Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş.

Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş.

• Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş. Kitapları | • Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş. İletişim Bilgileri | • Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş. Hakkında Bilgi
Sitemizde Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş. isimli yayınevine ait Toplam 7 kitap bulunuyor."Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş." hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Alptekin Güney

Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş.

İçindekiler; Birinci Bölüm: Banka Hukukunun Konusu ve Kaynakları Banka Hukukunun Konusu Banka Hukukunun Kaynakları İkinci Bölüm: Banka Kavramı, Bankacılık Sektörünün Örgütlenmesi ve Bankaların Kuruluşu, Tasfiyesi Banka kavramı Bankacılık Sektörünün Örgütlenmesi Bankaların Kuruluşu Bankaların Faaliyete Geçmesi Üçüncü Bölüm: Bankaların Yönetimi ve Çalışma Düzeni Ku..»»
Ata Özdemirci

Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş.

Güzelliğin evrensel olup olmadığı konusu hala tartışmalıdır. Önemli sayıda düşünür, dönemin toplum yapısı, ihtiyaçları, üretim, tüketim ve bölüşüm sistemlerinin sonucunda ortaya çıkan estetik anlayışın güzellik algısı üzerinde etkili olduğunu ve evrensel güzellik diye bir şeyden bahsedilemeyeceğini savunurken bir grup düşünür de kültürden kültüre değişmeyecek güzellik kriterleri olabileceğini sa..»»
Esra Atilla Bal

Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş.

Hewitt Associates'in 2007 & 2008 Araştırmasında "En İyi İş Yeri Ödülü"nü alan şirketlerin İnsan Kaynakları Yöneticileri'yle Söyleşiler Psikoloji bilimi yakın bir zamana kadar ağırlıklı olarak olumsuzlukları tedavi edici bir misyon üretmekteydi. 200'li yılların başında ivme kazanan Pozitif Psikoloji akımı ise, psikolojinin sadece olumsuzlukları onarıcı olmasının yeterli olmadığını, bunun yanı sı..»»
Harun Hakan Baş

Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş.

Futbol günümüzde herkesin ilgisini çeken, sevmeyenlerin bile günlük konuşmalarda toplum içinde ister istemez ilgilendikleri, kitleleri buluşturan, futbol yazarı Simon Kuper'in "Futbol Asla Sadece Futbol Değildir" adlı kitabında belirttiği gibi sadece futbol olmayan daha doğrusu sadece futbol olarak kalmasına izin verilmeyen ve giderek yayılan çok farklı sektörleri de içine çeken ayrı ve büyük bir ..»»
Nuray Ekşi

Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş.

Avrupa Birliğinde milletlerası özel hukuk alanında ortak kuralların oluşturulmasına ilişkin çalışmaların geçmişi AET'nin kurulmasından kısa bir süre sonrasına kadar uzanmaktadır. 1968 yılında imzalanan Brüksel Konvansiyonu ile atılan adımlar daha sonra da devam ettirilmiş ve kanunlar ihtilafı alanındaki ilk düzenleme olan 1980 Roma Konvansiyonu hazırlanmıştır. 2000 yılından itibaren "konvansiyon" ..»»
B. Bahadır Erdem

Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş.

5901 sayılı ve 29.05.2009 tarihli Türk Vatandaşlığı Kanunu, 12.06.2009 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanmakla yürürlüğe girerek, 45 yıldan fazla Türk vatandaşlarına uygulanan 11.02.1964 tarihli ve 403 sayılı Vatandaşlık Kanunu'nu yürürlükten kaldırmıştır. Türk Vatandaşlığı Kanunu'nun gerekçesinde de belirtildiği üzere 403 sayılı Kanun, kabul edildiği 1964 tarihinden beri ortaya çıkan güncel ihtiyaç..»»
Kolektif

Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş.

İnsanlık tarihi kadar eski olan şiddet, yaşamın her alanında görüldüğü gibi, iş yaşamında da yıllardan beri görülmekteydi. Ancak, iş yaşamında yaşanan şiddetin farkındalığının artması ile birlikte bilim dünyasında, bu şiddetin neden ve niçinlerini sorgulayıp, şiddeti önlemeye yönelik politikalar üretilmesine katkıda bulunmaya başlanıldı. Bu çalışmanın amacı da, çalışma yaşamında yaşanan şiddet olg..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.