Büyükler neden mi büyüktür? Biz, dizlerimizin üstüne çökmüşüz de ondan. Artık ayağa kalkalım! Stirnera [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Başkent Edebiyat Kültür Sanat ve Edebiyat Yayınevi

Başkent Edebiyat Kültür Sanat ve Edebiyat Yayınevi

• Başkent Edebiyat Kültür Sanat ve Edebiyat Yayınevi Kitapları | • Başkent Edebiyat Kültür Sanat ve Edebiyat Yayınevi İletişim Bilgileri | • Başkent Edebiyat Kültür Sanat ve Edebiyat Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Başkent Edebiyat Kültür Sanat ve Edebiyat Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."Başkent Edebiyat Kültür Sanat ve Edebiyat Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
MUSTAFA KARAAHMETOĞLU

Başkent Edebiyat Kültür Sanat ve Edebiyat Yayınevi

Neresinden bakarsanız bakın; şairler, şiirseverler, duygu insanlarının hümanist yönü ile karşılaşıyorsunuz. Duygu yüklü insanlar hıçkıra hıçkıra ağlayışlarını kimselere göstermezler. İçlerindekilerini şiirlerine dökerek ruhlarında var olan cevahirleri sergilerler. Mustafa KARAAHMETOĞLU'da duygularını mısralara dökerken cesurca ve yüksek sesle dökmüş, Mutluluğa İki Satır kitabı şiir severlerin gön..»»
ÖMER KARA

Başkent Edebiyat Kültür Sanat ve Edebiyat Yayınevi

Ötüken yolunda şahlanan kır at Onun kavgasına tutuştu Fırat Zamanı aşacak elbet bu destan Vucuda mezardır, ruha gülistan Kara toprak bedenlere yar olsun Bu davadan dönmek bize ar olsun»»
İNAYET MİLLİDERE

Başkent Edebiyat Kültür Sanat ve Edebiyat Yayınevi

Yürüme bilmeyen yüreğimin ayak seslerini duyanlara selam olsun...diyerek selamlıyor şiir severleri Nurefşan kitabının yazarı. »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.