Şeref, kumsalı olmayan arızalı bir adadır; bir bırakırsak bir daha geri dönemeyiz. BOiLEAU [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Barış Yayınevi

Barış Yayınevi

• Barış Yayınevi Kitapları | • Barış Yayınevi İletişim Bilgileri | • Barış Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Barış Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 8 kitap bulunuyor."Barış Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Toprak Durumlu

Barış Yayınevi

ÖSYMnin yaptığı sınavlarda coğrafya önemli bir yer tutmaktadır. Çıkan soruların önemli bir kısmı Türkiyenin beşeri ve ekonomik özellikleri ile ilgilidir. Soruların çözümlenebilmesi için coğrafya ile ilgili temel kavramların ve Türkiyenin fiziki özelliklerinin bilinmesi gerekmektedir. Türkiyenin beşeri ve ekonomik coğrafyası ile ilgili çıkan soruların yorumlanabilmesi için Türkiyenin fiziki coğrafy..»»
Tacettin Kandemir

Barış Yayınevi

Bu Kitap, mantıksal akıl yürütme ve şekil yeteneği ile ilişki kurarak soru çözme tekniğini geliştirmek için hazırlanmıştır.Les sınavı,Yös sınavı,Bankacılık sınavlarına hazırlananlar için faydalı olacaktır.»»
Muhsin AltunAbdullah Şimşek

Barış Yayınevi

Yasal Çerçeve Bütçe Uygulaması Açısıdan Temsil Giderleri Çelenk Bedelleri Kurbanlık Hayvan Kesilmesi Nişan ve Düğün Davetleri Alkollü İçki Bedelleri Bahşiş Verilmesi Kitap, Defter v.b Dağıtılması Belge Düzeni Yazışma ve Onay Örnekleri İhale Mevzuatı Açısından Tasarruf Genelgeleri Çiçek ve Çelenk Gönderilmesi Alınan Hediyelerin Durum..»»
Mehmet Seyfettin Erol

Barış Yayınevi

Yeni Büyük Oyun "Küresel Güç Mücadelesinde Avrasya`nın Değişen Jeopolitiği"»»
Mustafa Akdağ

Barış Yayınevi

"Türkiye`nin İktisadi ve İçtimai Tarihi`nin bu ikinci cildini 1973`de yitirdiğimiz değerli bilim adamı Profesör Mustafa Akdağ, ilkinden on bir yıl sonra yayınlandı. Bunun nedeni, ikinci cildin kapsadığı 1453-1559 arası dönemin kaynak bolluğu ve yazarın her kaynağı, özellikle Bursa ve Üsküdar "şer`iyye sicilleri`ni birer birer titizlikle incelemiş bulunmasıdır. Yazarın da belirttiği gibi, "burad..»»
Mustafa Akdağ

Barış Yayınevi

Profesör Mustafa Akdağ, "Türkiye`nin İktisadi ve İçtimai Tarihi"ni 17 yılda hazırladı. Bu eser, tarih boyunca Türkiye`nin sürdürdüğü ekonomi ve toplum hayatını, günümüzün geçmişle olan bağlantısını bütün açıklığıyla ortaya koymaktadır. Böylece, Türkiye Tarihi üzerine ki bir takım bilgilerin ne kadar yanlış olduğu da ortaya çıkmaktadır. Kısacası, tarih araştırıcılarının şimyide kadar üzerinde çalış..»»
Mustafa Akdağ

Barış Yayınevi

Yazarın ülkemiz tarihinin 1243-1559 yıllarını kapsayan iki ciltlik toplumsal araştırması: "Türkiye`nin iktisadi ve içtimai Tarihi" adlı yapıtı da iki cilt halinde yayınevimizden çıkmıştır. »»
A. Necip Hatipoğlu

Barış Yayınevi

Türk Dili Dersleri Yazılı ve Sözlü Anlatım»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.