Mütavazi olmalıyız. Çünkü gelip geçiçiyiz ve unutulacağız. Hayat başkalarına muvaffakiyetlerimizi anlatmak için geçirilmeyecek kadar kısadır. -- Carnegie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Barış İlhan Yayınevi

Barış İlhan Yayınevi

• Barış İlhan Yayınevi Kitapları | • Barış İlhan Yayınevi İletişim Bilgileri | • Barış İlhan Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Barış İlhan Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 22 kitap bulunuyor."Barış İlhan Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Douglas Bloch,Demetra George

Barış İlhan Yayınevi

Sevilen bir klasiğin gözden geçirilen ve tamamen güncellenmiş bu baskısı, Ceres, Pallas Athene, Juno ve Vesta asteroidlerinin keşfinin, kadın ve erkeğin toplumdaki değişen rolleriyle ve feminen ilkenin yeniden harekete geçmesiyle nasıl örtüştüğünü gösteriyor. Anne, eş, kız evlat ve kız kardeş rolleri Ceres, Juno, Pallas Athene ve Vesta tarafından temsil edilir. Evrensel Anne; Tanrıça Ceres tarafın..»»
Tracy Marks

Barış İlhan Yayınevi

Astrolojinin 12. Evi ilhamla, tinsellikle, anlayış ve şefkatle olduğu kadar kendini baltalayan davranışlar, kaçış mekanizmaları ve benliğimizin bilinçdışında kalmış bölümleri ile bağlantılıdır. Bu kitapta Tracy Marks psikolojik bir derinlik ve uygulanabilir bilgelikle sizi bu gizli bölgeye taşıyor. Benliğinizin gizli alanlarıyla yüzleşerek nasıl dönüşebileceğinizi gösteriyor. 12. Evin bastırılmış,..»»
Miguel Serrano

Barış İlhan Yayınevi

Uzun yıllar Hindistan’da yoga ve Doğu felsefeleri üzerine incelemelerde bulunan Şili’li diplomat ve yazar Miguel Serrano Avrupa’nın iki bilge ismi C.G. Jung ve Hermann Hesse ile yaşamlarının son dönemlerinde yakın bir dostluk kurmuştur. Bu kitap onlarla görüşmelerinin ve mektuplaşmalarının ürünüdür. Birçok mektup, özellikle Jung’un ölmeden kısa bir süre önce yazdığı, doğa üzerine düşüncelerini ve ..»»
Susanna McMahon

Barış İlhan Yayınevi

Ulaşılmaz, görülmez ve gizemli ruh bizim fiziksel varolşumuzdan daha büyük bir şeyle bağlantılarımızdır. Oysa biz işimize veya ilişkilerimize odaklanır, içimize bakmayı ve ruhumuzu keşfetmeyi unuturuz. Ruhsal Rehberim Yanımda bu keşif yolculuğunda size rehberlik edecektir.»»
Claudia Bepko,Jo-Ann Krestan

Barış İlhan Yayınevi

Mary Fortier Shea

Barış İlhan Yayınevi

Arka Kapak Yazısı     Büyümenin ve Dönüşümün Yıllık Döngüleri Güneş döngüleri hakkında bilmek istediğiniz her şey! Yüzlerce güneş döngüsü haritası yorumlayan yazarın deneyimlerine dayalı bilgiler. Bir güneş döngüsü haritasındaki kıstırılmaların, geri giden gezegenlerin, açıların, yarımküre veya çeyrek daire vurgularının ve bir element ya da nitelik eksikliğinin veya..»»
Jolane Jacobi

Barış İlhan Yayınevi

Kitapta Jung'un çalışmaları ve günlük yaşamımıza bile yerleştirdiği kavramları en basit ve anlaşılır bir dille açıklanıyor. Aşağıdaki paragraf kitaptan alınmıştır. Dr. Jacobi Jung'un hem öğrencisi hem de uzun süre birlikte çalıştığı meslekdaşıdır. Jung'un yönteminde evrendeki her varlığın, herşeyin bir ereği olduğu düşün&uu..»»

Barış İlhan Yayınevi

Astroloji, Karma & Dönüşüm tüm bilimlerin en eskisi olan astrolojinin perspektifinden yaşamın döngülerine, karma yasasına, insanın psikolojik ve spiritüel dönüşüm yolculuğuna derinlemesine bir bakış sunuyor. Astrolojinin ağırlıklı olarak kendini tanımaktaki rolüyle ve spiritüel niteliğiyle ilgilenen okurlar için ç..»»
Hajo Banzhaf

Barış İlhan Yayınevi

78 Tarot Kartının Açıklaması ve 24 Güvenilir Kart Açma Sistemi Sembolizm Aklımdaki soru için en uygun açılım hangisidir ve doğru karara nasıl varabilirim?Uluslararası üne sahip Tarot uzmanı Hajo Banzhaf bu kitapta bizlere temalarına ve zorluk derecelerine göre sınırflanmış 24 güvenilir kart açma sistemini anlatmaktadır. Bu geniş yel..»»

Barış İlhan Yayınevi

Astrolojinin Öngörü Sistemleri 'nde James Braha astroloji dünyasındaki iki önemli öngörü tekniğini anlatıyor. Antik Hint astrolojisinin tahmin kesinliği ile Batı astrolojisinin zengin ruhsallığını sunuyor. Batı transitlerinin anlatımı derin, kapsamlı ve anlamlı. Hint daşaları da hiç bu kadar açık seçik ve anlaşılır anlatı..»»
Steven Forrest

Barış İlhan Yayınevi

İÇİNİZDEKİ GÖKYÜZÜ tekrar piyasada. Forrest bu kitapla içinizdeki gücü ve kişisel gelişim yollarını aramanıza ve bulmanıza rehberlik ediyor. İÇİNİZDEKİ GÖKYÜZÜ sahip olduğunuz potansiyellerin sonsuz evrenini anlatıyor. Daha doyumlu bir gelecek için, olanaklarınızı sınırsız bir şekilde kullanmayı ve karşın..»»
Erdoğan Çalak

Barış İlhan Yayınevi

***Bir insan doğumundan erişkin olana kadar her şeyi yakıp yıkacak, içine alıp yok edecek bir ateş topu olmaktan sevebilen, yaratabilen bir varlığa dönüşür.'' Doğumla birlikte, anne karnında güven içinde hissettiğimiz 'bölünmez bütünün' parçası olma hissini kaybederiz. Doğum travması sırasında ***hiç olma***, ''yok olma'' korkusunu deneyimleriz. O evrede ömür boyu canlılığımızın d..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.