Sevgi bir inanç davranışıdır. İnancı az olanın sevgisi de azdır. ERİCH FROMM [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Bahçeşehir Yayınları

Bahçeşehir Yayınları

• Bahçeşehir Yayınları Kitapları | • Bahçeşehir Yayınları İletişim Bilgileri | • Bahçeşehir Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Bahçeşehir Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 61 kitap bulunuyor."Bahçeşehir Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Sean Callery

Bahçeşehir Yayınları

<br> <br><br>Dünyadaki Yağmur hayvanları, yiyecek arayan ve av olmamak için çabalayan hayvanlarla doludur. <br><br>Bu kitap 10 inanılmaz hayvan ve bitkinin yaşam döngüsünü$$ nasıl yaşadıklarını ve ürediklerini; diğer hayvanlarla besin zinciri ve besin ağındaki ilişkilerini anlatmaktadır. <br><br>B..»»
Kolektif

Bahçeşehir Yayınları

  Etkileşimli erken öğrenme, çiftlik hayvanları ile çok eğlencelidir. Çiftlikteki maceraları ile atları izleriz ve yuvarlağı çevirip yedikleri hakkında bilgi ediniriz. »»
Kolektif

Bahçeşehir Yayınları

Etkileşimli erken öğrenme, çiftlik hayvanları ile çok eğlencelidir. Çiftlikteki maceraları ile koyunları izleriz yuvarlağı çevirip anneler ile yavruları hakkında bilgi ediniriz. »»
Kath Jewitt

Bahçeşehir Yayınları

Yağmur ormanını izleyerek çeşitli, renkli hayvanları keşfedelim. Eğlenerek, hoşlanarak yapbozları (5 ayrı çeşit) tekrar tekrar yapalım. (6-7 yaş)»»
Kath Jewitt

Bahçeşehir Yayınları

Evcil hayvanlar hakkında bilgiler öğrenelim. Eğlenerek, hoşlanarak yapbozları (5 ayrı çeşit) tekrar tekrar yapalım. (6-7 yaş) »»
Mehtap Şanlı

Bahçeşehir Yayınları

Bu kitap beş yaş grubunda kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Kitaptaki alıştırmaları yaparken, çalışmalara paralel olarak aşağıdaki çalışmaları yapabilirsiniz. -Sayı kadar nesne bulma, -Sayı kartları ile (eşini bul,nesneleri eşleştir) oyunlar oynama, -Her sayfadaki sayı kadar bir hareket yapma gibi. Kitapta sayıların yazımına yer verilmemiştir. Sayıların üzerinden parmağı ile takip etmesini..»»
James Harrison

Bahçeşehir Yayınları

Uzay Kampı'nda eğlence dolu bir tatil için, Danışman Arzu ve uzay meraklısı gruba katılın. Uzay yolculuğunun tarihi ve gelecekte ne olacağını öğrenin. Apollo 11 Uzay gemisi, Viking 1 Lander, uzay kıyafeti, Uluslararası Uzay İstasyonu ve uzay mekiği kelimelerini kontrol edin. Sonra da uzaydaki tüm nesneleri görmek için hareketli sayfaları çekin! »»
Sean Callery

Bahçeşehir Yayınları

Kuzey ve Güney kutup bölgeleri yiyecek arayan ve av olmamak için çabalayan hayvanlarla doludur. Bu kitap 11 inanılmaz hayvanın yaşam döngüsünü; nasıl yaşadıklarını ve ürediklerini; diğer hayvanlarla besin zinciri ve besin ağındaki bağlantılarını veya ilişkilerini anlatmaktadır. Bu eşsiz seri, çocukların hangi yırtıcının hangi hayvanı yiyeceği konusunda tahminde bulunmalarını sağlar, çocuklar ipu..»»
Janet Sacks

Bahçeşehir Yayınları

Siz de milli parka yapılan sınıf gezisine katılın. Doğada iz sürerek eşekarıları ile kunduzların yuvalarını, devrilmiş ağaç kütüklerini ve değişik canlılarla dolu göletleri keşfedin. Gezi bitip kulübeye geldiğinizde de bitkilerdeki tozlaşmayı öğrenin. Gizemli hayvanların yuvalarını görmek, kütüklerde ve göletlerde yaşayan canlılara bakmak için haraketli sayfaları çekin. Gördüklerinize çok şaşırac..»»
Alex Frith

Bahçeşehir Yayınları

Harika Gezegen'imize hoş geldiniz. Dağları ve ırmaklarıyla muhteşem doğayı mı gezmek istiyorsunuz? Rengarenk kuşları, ilginç balıkları ve egzotik kara hayvanlarını mı merak ediyorsunuz? Yoksa, tarihi eserleri ve önemli yapıları mı görmek istiyorsunuz? Durmayın! Gizli Dünya Atlası'na dalın, harikaları inceleyin, küçük kapakları kaldırın,..»»
Kolektif

Bahçeşehir Yayınları

Değerli eğitimciler ve anne - babalar; Bu kitap 3 - 4 yaş çocuklarında, "Kelime bilgisi, kavram bilgisi ve dikkat becerilerini" geliştirmeyi hedeflenmektedir. Okul öncesi dönemde çocukların kelime ve kavram bilgilerini destekleyici çalışmalar, onların çevrelerindeki nesne ve olayları daha iyi tanımalarına yardımcı olacaktır. Bu ç..»»
Kolektif

Bahçeşehir Yayınları

Her sayfadaki canlı popüler resimler, çocukları en sevdikleri orman hayvanlarını seçmeye teşvik eder. »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.