Aşk, insanı sürükleyip götüren eşi bulunmaz bir taşıt aracıdır. BALZAC [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Ayrım Yayınları

Ayrım Yayınları

• Ayrım Yayınları Kitapları | • Ayrım Yayınları İletişim Bilgileri | • Ayrım Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Ayrım Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 8 kitap bulunuyor.
Her şeyin çok ötesinde bir gerçek var. O da düşlerinizin gerçek olabileceği… Büyük bir özenle yazdığınız eserlerinizi yayınlatmak için birçok yayınevi ile görüştünüz. Kitabınızın beğenilmediği veya şu an yayın programına alınamayacağı söylendi belki de kitabınız hiç okunmadı, yani kitabınız hak ettiğini düşündüğünüz ilgiyi göremedi. Belki de zaten bu sürecin ne kadar zor olduğunu biliyor ve yazdıklarınızı kimse ile paylaşamadan saklamaya devam ediyorsunuz. AYRIM Yayınları bugüne kadar yayınlayamadığınız tüm eserlerinizi profesyonel ekibiyle ele alıp, okuyucunuzla buluşturuyor. A’dan Z’ye tüm süreçle birebir ilgilenerek, kitabınızın basımı ve dağıtımını sağlıyor. Böylece ancak düşlerde olur dediğiniz hayalleriniz gerçek oluyor.
Son Yayınlanan Kitapları
Gökhan Yıldız

Ayrım Yayınları

O, bana beni benim üzerimden anlattı. Yüce yaratan tüm parçalarına bunu yapar, işte bana da bunu yaptı. İletişim, iletilen bilginin hem gönderici hem de alıcı tarafından anlaşıldığı ortamda bilginin göndericiden alıcıya aktarılma sürecidir ve bir geri dönüş mevcuttur. Yaradılıştaki bütün organizmalar iletişim halindedir. Bu etkileşimleri kendi içlerinde gibi gözükse de a..»»
Kolektif

Ayrım Yayınları

48 Taşıtı boyarken, aynı zamanda kelimeleri de (türkçe-ingilizce) boyayarak yazılışları ve ingilizcelerini daha iyi öğreneceksiniz.       »»
Kolektif

Ayrım Yayınları

48 Oyunu boyarken, yeni oyunlar öğrenebilecekler.       »»
Kolektif

Ayrım Yayınları

48 Yiyecekleri boyarken, aynı zamanda kelimeleri de (türkçe-ingilizce) boyayarak yazılışları ve ingilizcelerini daha iyi öğreneceksiniz.       »»
Kolektif

Ayrım Yayınları

48 Neşeli Hayvanı boyarken, aynı zamanda kelimeleri de (türkçe-ingilizce) boyayarak yazılışları ve ingilizcelerini daha iyi öğreneceksiniz.       »»
Semra Üstündağ

Ayrım Yayınları

Bir Ölümcül Oyun Karlı bir kış günü… İstanbul sisler arasında. Susmuş! Dingin! Karlar altında. Lakin! Ruhum buz tutmuş! dizelerini tek aşkım dediği kalbinde ki Deniz’ e yazmıştı. Çatışkılar içinde kıvranmaya devam etti… ‘Ben serseri ruhlu adamın tekiyim. Her ne kadar hukukçu olsam da! Ne yani hukukçular serseri ruhlu olamaz mı? Diye serzenişte bulundu Av Nezih Metinol. ..»»
Faruk Demir

Ayrım Yayınları

Enerji yirminci yüzyıldan yirmi birinci yüzyıla geçerken önemli bir evrim geçirmektedir. Bu evrim basit bir şekilde tartışılan "petrol egemenliğinin ya da hidrokarbon çağının sona ermesi" etrafındaki sorgulamalardan çok daha geniş ve sofistike bir konudur. Artan dünya nüfusunun günlük yaşantı ve refahı için gerekli olan daha fazla enerjiyi temin etmek ve küresel ekonomi içinde rekabetin ana saç ..»»
Mehmet Tanju Akerman

Ayrım Yayınları

Mehmet Tanju Akerman'ın Sanat Yaprağı Dergisi'nde yaptığı röportajlardan oluşturduğu bu kitap, şiirleriyle, romanlarıyla, öyküleriyle günümüzü aydınlatan, geleceğe ışık tutan sanat insanlarının Mehmet Tanju Akerman'ın hazırladığı sorulara verdikleri samimi yanıtlarla sanata, hayata ve daha birçok konuya dair samimi düşüncelerini içermektedir. Söyleşi yapılan sanatçılar: Ahmet Necdet, Müge İplikç..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.