Amaç, sevgi uğruna ölmek değil, uğrunda ölünecek sevgi bulmaktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Aykırı Yayıncılık

Aykırı Yayıncılık

• Aykırı Yayıncılık Kitapları | • Aykırı Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Aykırı Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Aykırı Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 48 kitap bulunuyor."Aykırı Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
James Reston

Aykırı Yayıncılık

Sultan Salaheddin, Kral Richard ve III. Haçlı Seferi New York'taki İkiz Kuleler'e yapılansaldırıdan sonra ABD Başkanı Bush "yeni bir Haçlı Seferi"nden söz etmişti. Gelecekte, belki de bazı tarihçiler Afganistan'a ve Irak'a yapılan Amerikan saldırılarını "Sekizinci Haçlı Seferi" olarak nitelendireceklerdir, ama Ortaçağı'da esasen yedi Haçlı Seferi oldu ve bunların da sadece birincisi, Kudüs..»»
Tamer Korugan

Aykırı Yayıncılık

Temmuz 2001`de yayımlanan ilk kitabından itibaren büyük ilgi gören ve türünün Türkiye`deki ilk örneği olan Lüzumsuz Bilgiler Ansiklopedisi elinizdeki altıncı kitapla tamamlanmış oldu. Bugüne kadar toplam 54 baskı yapan kitaplarda birbirinden ilginç 671 soruya doyurucu, bilimsel yanıtlar verildi. Bu altı kitaptan eksiğiniz varsa yaşamınızda bir renk, keyifli bir ayrıntı eksik demektir… ..»»
Mahmut Nedim

Aykırı Yayıncılık

Dört ayağımızla yürümekten vazgeçip, iki ayağımız üzerine dikilip, diğer iki ayağımızı da el olarak kullanmaya başlayınca önümüzde yepyeni bir hayat açıldı. Hayvanlardan farklılaşıp insan olurken aradan geçen bu kadar yıla rağmen hala atalarımızdan bugünkü kuşaklara taşıdığımız çok şey var. Modern hayat elbette sayısız olanak sağlıyor ama aynı zamanda sayısız sorunun da kaynağı değil mi? Çağımı..»»

Mark PhilipsCathy O`Brien

Aykırı Yayıncılık

Bu kitabın Türkçesine, benim aynı kaynaklardan yola çıkarak 1 Haziran 2001 tarihinde Radikal gazetesinde yayınlanan makelemin başlığı konuldu ad olarak: Başkuş İmparoturluğu.

Az sonra okuyacaklarınıza inanmak kolay değil. Zaten inanmak zorunda da değilsiniz. Hatta gerçek güç, inanmak değil düşünmektir. Eğitim ise, inandırmak değil düşündürmek. Çünkü doğru tek değildir, tek doğrular ancak d..»»

Mark Steel

Aykırı Yayıncılık

Cem Yılmaz, Fransız Devrimi üzerine bir tarihsel gösteri tasarlasa ve bir stand-up programı yapsa acaba nasıl olurdu? İngilizlerin ünlü stand-up sanatçısı Mark Steel bunu yapmış ve doğrusu ortaya harika bir kitap çıkmış. Yazar John O’Farrell, Mark Steel için şöyle diyor: “Eğer Mark Steel liderliğinde olacaksa, devrim hiç de fena bir fikir değil. Ama sorun şu; o kadar iyi bir mizah anl..»»
Yusuf Eradam

Aykırı Yayıncılık

VANILYALI IDEOLOJI KURESEL BELLEK UZERINE DENEMELE»»
Sabri Kaliç

Aykırı Yayıncılık

TIRI VIRI SEYLER»»
Margaret Cheney

Aykırı Yayıncılık

TESLA ANLASILAMAMIS DAHI»»
William R. Forstchen

Aykırı Yayıncılık

TARIHTE BUYUK FIYASKOLAR»»
Seyfi Öngider

Aykırı Yayıncılık

TARIHIN CILVELERI 2 BATHROOM READERS'HYSTERICAL IN»»
Seyfi Öngider

Aykırı Yayıncılık

TARIHIN CILVELERI 1 BATHROOM READERS'HYSTERICAL IN»»
Paul Aron

Aykırı Yayıncılık

TARIHIN BUYUK SIRLARI»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.