Hakikat aleyhine hürriyet olamaz. -- Salazar [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Aygaz Yayınları

Aygaz Yayınları

• Aygaz Yayınları Kitapları | • Aygaz Yayınları İletişim Bilgileri | • Aygaz Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Aygaz Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Aygaz Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Nurhan Atasoy

Aygaz Yayınları

Rahmi M. Koç lets one work freely and as one pleases. I experienced this liberty while working on this book; I was to work as I wished and I was to receive his support on whatever subject, whenever I needed it. Ömer Koç almost competed with Rahmi M. Koç in helping me. Every once in while, I received a book, an article or a photograph to be used as a source from either one of them. This continued..»»
Hülya Tezcan

Aygaz Yayınları

The family life of the masters of the Ottoman palace and the daily lives and clothing of the children of the sultans are topics which unfortunately have not been the subjects of detailed consideration. This deficiency has not only resulted incorrect assumptions, deep ignorance and erroneous opinion regarding their way of life and family relationships, but has also led to the incorrect interpreta..»»
Bahattin Öztuncay

Aygaz Yayınları

Portre fotoğrafların dayanılmaz cazibeleri bu kağıttan kayıtların insanın dış görünüşünün ve iç dünyasının tam kesişim noktasında bulunmalarından kaynaklanır. Gerek politika, gerek sanat ve gerekse bilim dünyasında iz bırakmış kişiler üzerine asırlardır yazılan ve basılan sayfalar dolusu biyografiler, bu kişilerin portreleri eşliğinde çok daha okunabilir ve dikkat çekici hale gelirler. Bu kitapt..»»
Hülya Tezcan

Aygaz Yayınları

Osmanlı Sarayı’nın sahiplerinin aile hayatı ve padişah çocuklarının günlük yaşayışı ve giyimleri maalesef etraflı olarak ele alınan bir konu değildir. Bu noksanlık, onların tabi olduğu etiket, yaşayış biçimleri ve aile içi ilişkilerinde derin bilgisizlik ve yanlış fikir yürütmelere sebep olduğu gibi; Osmanlı medeniyetinin temsil ettikleri alan hakkında da yanlış yorumlar getirmektedir. Kaldı ki, o..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.