Yaşamında öteki kişilere ulaşabildiğin anlar, bir ormandaki kuş ötüşleri gibi olacak... Uzaklardan gelip geçerken, kısacık bir süre yapraklarda yankılanacaklar o kadar. Orman bütün sessizliğiyle yine yalnız duracak orada... I.KANT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Atılım Yayıncılık

Atılım Yayıncılık

• Atılım Yayıncılık Kitapları | • Atılım Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Atılım Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Atılım Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 13 kitap bulunuyor."Atılım Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Derleme : Dergi |

Atılım Yayıncılık

Gop'un Pakistan Ayağında Enerji hatları ve Terörü Besleyen Oyunlar -Doç. Dr. Cemalettin Yavuz- Bir Ülke Geleceğini Arıyor -Cavid Veliev- Gökçen Oğan ile söyleşi Pakistanda İstikrar Aranıyor Pakistan ve Siyasi Gelişmeler -Ali Külebi- Pakistan'dan Kirlistan'a -Prof. Dr. Anıl Çeçen- Washington - Ankara Ekseninden Pakistan -Prof. Dr. Asat Arslan- Butto'nun Katli..»»
Kolektif

Atılım Yayıncılık

Ermenilerden Özür Dilemek ya da Türkiye'de Aydın Olmak! - Prof. Dr. Özcan Yeniçeri Vizyondaki Filmin Adı: Aydınlar ve Reklamlar - Prof. Dr. Nadim Macit Türkiye'de Aydın Sorunu - Prof. Dr. Anıl Çeçen Tarihle Yüzleşme Masalında Ortaya Çıkan Elit Profili Anti-Türk Aydınların Bilişsel ve Sosyolojik Dünyası -Terorizm Eksenli Bir Değerlendirme- İkbal Vurucu Ortadoğu'nun Dini..»»
Derleme Cemal Güzel

Atılım Yayıncılık

Vakıflar Kanunu Tasarısı: Sınırsız Özgürlük Alanında Tarihi Güncellemek -Doç. Dr. Ali Akyıldız- Azınlık Vakıflarıyla Yeni Bizans -Prof. Dr. Anıl Çeçen- Doç. Dr. Erol Göka İle Söyleşi Dünyanın Umudu Türkiye'de Simgelerin Günahı ya da Günahların Simgesi! -Prof. Dr. Özcan Yeniçeri- Türkiye'de Dini Semboller Üzerinden Yürütülen Zihniyet Kavgası: Kurumsallaşmış Korkular -P..»»
Derleme Cemal Güzel

Atılım Yayıncılık

Osmanlı'ya ***Tarihselci*** Bakış Açısı Osmanlı'dan Günümüze Türk Toplumunun İkili Yapısı -Prof. Dr. Orhan Türkdoğan- Kemalizm ve Sabetayizm -Mustafa Çankaya- Kıbrıs'ta Çözüm İhtimali -Gözde Kılıç Yaşın- Kıbrıs'ta Çözüm Ne Kadar Olası -Prof. Dr. Ata Atun- Akdeniz Birliği ve Kıbrıs -Prof. Dr. Anıl Çeçen- Kıbrıs'ta ***Son Sirtaki***: Kıbrıs Türkiye'den Uzaklaşırken..»»
Derleme Cemal Güzel

Atılım Yayıncılık

Kafkasya Savaşı ve Türkiye -Sinan Oğan- Kerkük'te Petrol Uğruna Yeniden Çekilen Kılıçlar -Doç. Dr. Cemalettin Yavuz- Türkiye-Ermenistan İlişkileri: ***Peynir Diplomasisi***nden ***Futbol Diplomasisi***ne -Yrd. Doç. Dr. Şenol Kantarcı- Rusya Federasyonu'nun Güney Kafkasya Politikası -Yrd. Doç. Dr. Yelda Demirağ- Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk ile Söyleşi Türkiye'nin Çıkış..»»
Derleme Cemal Güzel

Atılım Yayıncılık

Rusya'nın Stratejik Restorasyonu, İki Kutuplu Denge ve Batı'nın Politikaları -Prof. Dr. Ali Fuat Borovalı- Kafkasya Krizinden Küresel Rekabete -Sinan Oğan- Kafkasyadaki Sıcak Çatışmanın Karadeniz'e Yayılan ***Soğuk Savaş*** Esintileri -Doç. Dr. Cemalettin Yavuz- Kafkaslar'da Devam Eden Soğuk Savaş -Haktan Birsel- Gürcistan'ın Güney Osetya'ya Yönelik Stratejik Hamlesini..»»
Kolektif

Atılım Yayıncılık

Para Medeniyetinin İflâsı -Prof. Dr. Özcan Yeniçeri- Prof. Dr. Erinç Yeldan ile Söyleşi Neoliberal Politikaların Sonu -Krizden ***Düzenleyici Savaş*** Çıkabilir- Finansal Krizin Çökerttiği Neoliberalizm: Kutsal İneğin Eleştirisi -Kubilay Kavak- Küresel Mâlî Krizin Nedenleri, Gelişimi ve Etkileri -Doç. Dr. Mehmet Günal- Kapitalizm Çöküyor Mu? -Prof. Dr. Serdar Altınok..»»
Kolektif

Atılım Yayıncılık

Prof. Dr. Mahir Kaynak ile Söyleşi Ekonomik Kriz Küresel Sermayenin Tasfiyesidir! Ulusal Sermaye Kazandı ABD Başkanlık Seçiminin Sonucu Küresel Ekonomik Krizi Durdurmaya Yetecek mi? -Doç. Dr. Tülin Durukan- İbrahim Karagül ile Söyleşi Londra-New York Hattının Sermaye Üzerindeki Tekeli Kırılıyor: Yeni Ekonomik Başkentler Doğacak! İki Kutuplu Stratejik Denge, Soğuk Sava..»»
Kolektif

Atılım Yayıncılık

Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Anayasa Hukuku Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Tunç ile Söyleşi Anayasamız, En Demokratik Anayasalardan Anayasayı Değiştirerek Devleti Dönüştürmek Sorunu! -Prof. Dr. Özcan Yeniçeri- Atatürk'ün Devlet Modeli -Prof. Dr. Anıl Çeçen- Türk Toplumunda Tarihsel Merkez-Çevre Oluşumu ve Günümüze Yansımaları -Prof. Dr. Orhan Türkdoğan- Türkiye'nin..»»
Kolektif

Atılım Yayıncılık

Barack Obama Döneminde ABD'nin Avrasya Politikası ve Türkiye'ye Etkileri -Sinan Oğan- Obama: Ortadoğu'da Son Şans mı? -Yrd. Doç. Dr. Yalçın Sarıkaya- Obama Türkiye'yi Kurtaramaz -Prof. Dr. Anıl Çeçen- Obama'lı ABD Yönetiminin Muhtemel Ortadoğu Politikası -Doç. Dr. Cemalettin Yavuz- Tarihin Obama'dan Beklediği... -Dr. Vakur Kayador- Obama Döneminde ABD-Çin İlişkile..»»
Kolektif

Atılım Yayıncılık

(E) Büyükelçi O. Faruk Loğoğlu ile Söyleşi ***Çok Boyutluluk*** ile Yönsüzlük Arasında Çok Önemli Farklar Var Dış Politika'da Eksen Değişiklik Düşünülüyorsa Şimdi Tam Zamanı -Doç. Dr. Celalettin Yavuz- Türk Dış Politikası'nın Geleneksel Fay Hatları Kırılırken Yeni Ufuklar -Prof. Dr. Esat Arslan- Dr. İbrahim Kalın ile Söyleşi Yeni Coğrafi Tasavvurdan Çok Boyutlu Dış Po..»»
Kolektif

Atılım Yayıncılık

KKTC Birinci Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş ile Söyleşi ***Kapsamlı Görüşmelerin Gidişatı Teslimiyettir'*** Kıbrıs Görüşmelerinde ***Yeni Süreç*** ve Uzlaşma Arayışları -Dr. Ahmet Zeki Bulunç- KKTC Başbakanı Derviş Eroğlu ile Söyleşi ***Halkın Bize Niçin Oy Verdiğinin Bilincindeyiz!*** Rumların Kıbrıs'ta Bitmeyen Mülkiyet Savaşı -Prof. Dr. Ata Atun- Prof. Dr. Hasan Ünal il..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.