Bir kalbin içinde iki can vardır biri kendi canı diğeri sevdiğinin canıdır... Hasan Öztürk [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Aspendos Yayıncılık

Aspendos Yayıncılık

• Aspendos Yayıncılık Kitapları | • Aspendos Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Aspendos Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Aspendos Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 93 kitap bulunuyor."Aspendos Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Dana Simpson

Aspendos Yayıncılık

Phoebe ve kibirli tekboynuz Kadifeçiçeği’nin heyecan verici serüvenleri ikinci kitapla devam ediyor! Okul başına yeterince sorun açmazmış gibi, Phoebe heceleme yarışması, tiyatro oyunları ve kaba Dakota ile uğraşmak zorundadır. Ancak artık yanında en yakın arkadaşı Kadifeçiçeği vardır. İkili birçok yeni serüvene koşarken, bir yandan da tekboynuz diyarına daha yakından bir bakış atacak, diğer te..»»
Dana Simpson

Aspendos Yayıncılık

Phoebe ve kibirli tekboynuz Kadifeçiçeği’nin serüvenleri herkesi eğlenceli bir dünyaya davet ediyor!  Güldüren kareleriyle okuldan ödevlere, akran zorbalıklarından teknolojiye kadar birçok konuyu ele alan çizgi roman serisi, her çocuğun yaşadığı sorunları büyülü bir dokunuşla ele alıyor. Arkadaşlığın önüne hiçbir şeyin geçemeyeceğini vurguluyor! Dokuz yaşındaki Phoebe bir gün gölde taş sektirir..»»
Dünya Aslan

Aspendos Yayıncılık

Ey aşk… Sen hiçbir zaman sadece çiçeklerle donatılmış bir bahçe olmadın. Kırmızı güllere resmettiğin mutlulukların ardına birkaç diken de eklemeyi ihmal etmedin.Ama sorsan seni yaşayana, dikenine korkusuzca dokunup defalarca yüreğinden kanayana, “Acısı bile güzel.” derler… Acısına bile tebessüm kondurduğumuz ne farklı bir duygusundur sen… Ne çok kitaba, romana, şiire ilham olmuşsundur. Benim de ka..»»
Virginia Woolf,Stefan Zweig,Lev Nikolayeviç Tolstoy,Antoine de Saint-Exupery,Nikolay Vasilyeviç Gogol

Aspendos Yayıncılık

Set İçeriği: Baba’ya Mektup Franz Kafka bu mektubu babasının karşı çıkması nedeniyle gerçekleştiremediği evlilik yüzünden kaleme alır. Bu konuda babasına duyduğu öfke, çocukluğundan itibaren otoriter ve güçlü baba figürü karşısında yaşadığı korkuları, kaygıları ve bastırılmışlığı bir bütün olarak kâğıda dökmesine yol açar.Hayatı boyunca babasına karşı hayranlık ve nefret ikileminde yaşaya..»»
Ella Moonheart

Aspendos Yayıncılık

Kitty sıradan bir kız değil… Kediye dönüşebilen sihirli bir kız… 1.Kitap: Ürkek Kedi Misty Kitty, kedileri çok seven ama onlara alerjisi olduğu için onlarla çok fazla vakit geçiremeyen küçük bir kızdır. Bir gün en iyi arkadaşı Jenny, Misty adında küçük sevimli ama bir o kadar da ürkek bir kedi sahiplenir ve Kitty’yi yeni kedisiyle oynamaları için evine yatıya çağırır.Arkadaşına yatıya gid..»»
Ella Moonheart

Aspendos Yayıncılık

Kitty sıradan bir kız değil… Kediye dönüşebilen sihirli bir kız…  Süslü Beyaz Kedi Emerald, Kedi Konseyi’ni toplar ve sokak kedileri hakkında sorular sorar. Daha önce kendisi de bir sokak kedisi olan ve barınakta bir süre vakit geçirmek zorunda kalan Emerald’ın sadece soru sorması ve yardım istememesi Kitty’nin dikkatini çeker. Emerald’ın bir şeyler sakladığını düşünen Kitty, beyaz kedinin p..»»
Ella Moonheart

Aspendos Yayıncılık

Kitty sıradan bir kız değil…Kediye dönüşebilen sihirli bir kız… Kitty ile en iyi arkadaşı Jenny bir gün okuldan eve dönerken ürkütücü bir evin önünde dururlar. Jenny, Kitty’ye bu evle ilgili söylentilerden bahseder. Bu söylentiler arasında evin kedisiyle ilgili söyledikleri Kitty’nin dikkatini çeker çünkü Kitty, büyükannesinden büyülü bir şekilde kediye dönüşmeyi öğrenmiş ve ondan sonraki Kedi ..»»
Ella Moonheart

Aspendos Yayıncılık

Kitty sıradan bir kız değil…Kediye dönüşebilen sihirli bir kız…  Kitty, Kedi Meclisi’nin Koruyucusu olduğundan beri her defasında daha zor bir problemle karşılaşmaktadır. Bu güne kadar her defasında problemlerin üstesinden gelen Kitty, çözüm üretirken kedi kabiliyetleriyle insan kabiliyetlerini bir arada kullanmakta da her geçen gün ustalaşır.Ancak Kitty bu sefer sorunların en zoruyla karşı kar..»»
Ella Moonheart

Aspendos Yayıncılık

Kitty sıradan bir kız değil… Kediye dönüşebilen sihirli bir kız…  Kitty hafta sonu tatili için Wendy teyzesinin çiftliğine gider. Orada Wendy teyzesi, Greg eniştesi, kuzeni Max, çiftlik kedisi Yıldız, ailenin yeni üyesi yavru köpek Daisy ve diğer çiftlik hayvanlarıyla güzel vakit geçireceğini düşünür. Ancak Max, Kitty’ye çok da sıcak davranmaz.Kitty kuzeniyle vakit geçiremeyince Kediye dönüş..»»
Ella Moonheart

Aspendos Yayıncılık

Kitty sıradan bir kız değil…Kediye dönüşebilen sihirli bir kız… Kitty, kedileri çok seven ama onlara alerjisi olduğu için onlarla çok fazla vakit geçiremeyen küçük bir kızdır. Bir gün en iyi arkadaşı Jenny, Misty adında küçük sevimli ama bir o kadar da ürkek bir kedi sahiplenir ve Kitty’yi yeni kedisiyle oynamaları için evine yatıya çağırır.Arkadaşına yatıya giderken büyükannesi Kitty’ye üzerin..»»
Anna Wilson

Aspendos Yayıncılık

Vlad’i tanıyorsunuz, hani şu gelmiş geçmiş en korkunç vampir ailesinin küçük sevimli üyesi. Ailesi, vampir yeteneklerine hiç ilgi duymayan Vlad’i vampir eğitimi için Transilvanya’ya göndermek istiyor. Vlad ise insan okulundan en iyi arkadaşı Minxie’den ayrılmamak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlı. O kadar ki korkunç bir vampir olması için verilen ödevleri bi..»»
Franz Kafka

Aspendos Yayıncılık

Franz Kafka bu mektubu babasının karşı çıkması nedeniyle gerçekleştiremediği evlilik yüzünden kaleme alır. Bu konuda babasına duyduğu öfke, çocukluğundan itibaren otoriter ve güçlü baba figürü karşısında yaşadığı korkuları, kaygıları ve bastırılmışlığı bir bütün olarak kâğıda dökmesine yol açar.   Hayatı boyunca babasına karşı hayranlık ve nefret ikileminde yaşayan, üs..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.