İki şey insanı çileden çıkarır; söylenecek yerde ağız açmamak; susulacak yerde lakırdı etmek. SADİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Arka Bahçe Yayıncılık

Arka Bahçe Yayıncılık

• Arka Bahçe Yayıncılık Kitapları | • Arka Bahçe Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Arka Bahçe Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Arka Bahçe Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 57 kitap bulunuyor."Arka Bahçe Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
R. A. Salvatore

Arka Bahçe Yayıncılık

Yeryüzünde yaşayanların asla bilemeyeceği kadar dehşet ve tehlikelerle dolu Karanlıkaltı'nın labirent dehlizleri, orada yolculuk etme cesareti gösteren herkese meydan okuyor. Drizzt Do'Urden özgürlüğe giden bu yolculukta, büyülü kedisi Guenhwyar ve diğer yol arkadaşları ile birlikte acımasız bir savaşa girişiyor. Bu bir yolculuk hikayesi... Unutulmuş Diyarlar'da, geleceğe doğru bir yolculu..»»
Steven Barnes

Arka Bahçe Yayıncılık

Ekonomik olarak çıkmazda olan Ord Cestus hükümeti, ürettikleri tehlikeli savaş droidlerini Ayrılıkçılara satmakla tehdit edince; Palpatine, Obi-Wan Kenobi’nin liderliğindeki bir birliği gezegene gönderir. Görevleri anlaşmayı engellemektir ama barışçı çözüm yolları önceliklidir, eğer sonuç alınamazsa Cumhuriyet itaatsizliğin sonuçlarını göstermek için topyekün saldırıya geçmekte tereddüt etmeyecekt..»»
Klon Savaşları Serisi

Arka Bahçe Yayıncılık

Mace Windu yaşayan bir efsanedir: Jedi Üstadı, yetenekli bir diplomat ve karşı konulmaz bir savaşçı. Fakat o aynı zamanda da bir barış adamıdır ve bin yıldan beridir ilk kez Galaksi savaştaydı. Mace`in hayal meyal hatırladığı anavatanı Haruun Kal orman gezegeni, Cumhuriyet`le Ayrılıkçıların savaş alanı haline gelmişti. Jedi Konseyi - Mace`in eski Padawan`ı - Depa Billaba`yı gezegendeki kab..»»
Paul Torday

Arka Bahçe Yayıncılık

2007 Bollinger Everyman Wodehouse ve 2008 Waverton Good Read ödüllerinin sahibi Yemen’de Somon Avı, sıradan bir hayatı olan balıkçılık uzmanı Dr. Alfred Jones’un imkansız gibi görünen bir projenin –Yemen’in Aleyn Vadisi’nde somon balıklarının yüzmesini ve burada somon avlanmasını sağlamak– peşinden umuda, inanca ve sevgiye olan yolculuğunu ve bu yolculukta karşısına çıkan politik oyunları anlatıyo..»»
Lewis Carroll

Arka Bahçe Yayıncılık

Klasik Kolleksiyon Dizisi John Tenniel`in İllüstrasyonlarıyla Alice Harikalar Diyarında Aynanın İçinden Peruklu Arı »»
Michael Reaves

Arka Bahçe Yayıncılık

Yıllarca gölgelerin içerisinde beklemesinin ardından Darth Sidious nihayet Cumhuriyet`i dize getirecek planını hayata geçirmeye başlamıştı.Ticaret Federasyonu`na bağlı Neimoidialılar bu planda hayati bir öneme sahipti. Fakat işbirlikçilerinden biri ortadan kayboldu ve Darth Sidious`un muhtemel ihaneti sezmesi için Güç`ten destek alan içgüdülerine ihtiyacı yoktu. Çırağı olan Darth Maul`a haini bulm..»»
Yıldız Savaşları

Arka Bahçe Yayıncılık

Cumhuriyet, İmparatorluk`tan kalanları bir araya getirip İmparator`un gizli kalesindeki ürkütücü teknolojileri ele geçiren Büyük Amiral`in saldırıları karşısında çaresiz kalmıştı. Thrawn son darbeyi indirmeye hazırlanırken Han ve Chewbacca İmparatorluk`a karşı bir kaçakçı koalisyonu kurmak için uğraşıyordu. Leia ise hem İttifakı bir arada tutmaya çalışıyor hem de ikizlerinin doğumu için hazırlanıy..»»
George R. R. Martin

Arka Bahçe Yayıncılık

Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar`ın kalesi Kışbarı`nın kuzeyinde, Yedi Krallık`ı koruyan Sur`un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır. Kuşkulu bir ölümün ardından kralı ve dostu tarafından saltanat makamı olan güneye çağırılan Eddard Stark kendisini Demir Taht`ı arz..»»
Timothy Zahn

Arka Bahçe Yayıncılık

İmparatorluk donanmasını eline geçiren acımasız savaş lordu amiral Thrawn, tüm gücüyle Yeni Cumhuriyet`i yok etmeyi planlamaktadır. Bu sırada Han ve Lando Calrissian, Cumhuriyet Konsey`indeki haini bulmak için zamana karşı yarışmaktadır ancak buldukları tek şey arkadaşları için ölüm, düşmanları için zafer demek olan hayalet donanmanın yaklaşmakta olduğu gerçeğidir. Bu sırada geçmişin küller..»»
Frank Miller

Arka Bahçe Yayıncılık

Günah Şehri 5 "Aile Değerleri"»»
Frank Miller

Arka Bahçe Yayıncılık

Günah Şehri "Sarı Piç"»»
Kolektif

Arka Bahçe Yayıncılık

Amatör ruhun kutlandığı bir albüm elinizdeki.

Çizgiroman sanatının ve amatör ruhunun...

İçinde profesyonel çizgiler de olmasına rağmen bu sayfalar sıcak, ışıl ışıl bir amatör ruhu kutluyor. O ruh ki; üretimin ve emeğin en has, en rafine, en eğlenceli yanını, istek dışında tüm üretim dinamiklerinden bağımsız emeği temsil ediyor...

On yıldır bu ruhu taşıyan bir avuç genç kendilerine Ç..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.