Kadın ne kadar az hoşa giderse o kadar vefalı olur. TOLSTOY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Arıtan Yayınevi

Arıtan Yayınevi

• Arıtan Yayınevi Kitapları | • Arıtan Yayınevi İletişim Bilgileri | • Arıtan Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Arıtan Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 296 kitap bulunuyor."Arıtan Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Brian Tracy,Christina Stein

Arıtan Yayınevi

Önceliklerinizi belirleyin, hayatınızı basitleştirin!Hayatımızın her anında, bir denge içinde bulunmak zorundayız. Ama hep yapacak birçok şeyimiz olduğu için, bu dengeyi sağlamakta zorlanırız. Brian Tracy ve Christina Stein, dengemizi sağlayamamanın, önemsiz işlere fazla zaman ayırmamızdan kaynakladığını belirtiyorlar. Sizin için gerçekten neyin önemli olduğunu belirlemeniz, denge noktanı..»»
Stan Toler,Keith Hawk

Arıtan Yayınevi

İnsanlar, kendilerine, yaptıkları şeyler önemliymiş gibi davranılmasını isterler. Siz de onlara bu şekilde davranırsanız, aranızda güçlü bir bağ oluşturmuş olursunuz. İşin sırrı şurada gizlidir: İnsanları samimi bir şekilde önemsediğinizi gösterin ve onları memnun etmek için içten bir çaba gösterin! Bunun için: . Onları dinleyin, . Onlara yakınlık gösterin ve sizden beklenenden fazlasını yapın! Do..»»
Les Parrott

Arıtan Yayınevi

“Les Parrott, yalnızca 3 saniye sürecek olan anlık bir duraksamanın, hayatınızı nasıl daha iyi bir hale getireceğini gösteriyor. Eğer bir liderseniz, bu kitabı okumalı ve ekip arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.” John C. Maxwell Pek çoğumuz, hayatımızı daha kötü bir hale getirmekten başka hiçbir işe yaramayan 6 temel dürtüyü, üzerlerinde ikinci bir defa düşünmeden kabul ederiz. . Denemed..»»
Brian Tracy

Arıtan Yayınevi

Simon Hartley

Arıtan Yayınevi

“Bunu başarabilir miyim? Sorusu, bütün başarılıinsanların kendilerine sordukları bir sorudur. Simon Hartley, bize bu soruyu cevaplamış ve başarılı olmuş olan kişilerin zihinlerinde nelerin olup-bittiğini derinlemesine inceleme fırsatı sunuyor. Eğer siz de kendinize bu soruyu soruyorsanız, bu kitapsizin için güçlü bir araç ve önemli bir takım arkadaşı olacak.Alın, okuyun ve başarın!”Andy McMe..»»
Brian Tracy

Arıtan Yayınevi

Bir yönetici olarak en büyük göreviniz, çalışanlarınızı motive etmektir. Çalışanlarınızdan en iyi performansı alma, onlara ilham verme ve onları motive etme becerileriniz, başarınızı belirleme konusunda herhangi bir faktörden çok daha etkili olur. Çalışanlarınızı ödüllendirmeniz, teşvik ve takdir etmeniz, üretim kapasitenizi ve kalitenizi arttırır. Dünyanın en tanınan başarı uzmanlarından..»»
Mark Miller

Arıtan Yayınevi

Doğru Hamleleri Yapın! “Dama Değil, Satranç” yüksek performans sağlayabilmek için uygulanabilecek, pratik bir strateji kılavuzudur. Mark Miller bu kitabında, düşük performansla başı dertte olan bir şirkette CEO olarak görevlendirilen Blake Brown’ın hikayesini anlatıyor. Blake’in önceden edinmiş olduğu hiçbir iş tecrübesi yeni işinde ona yardımcı olamayınca, bir akıl hocasına başvurur. ..»»
Chris Moon

Arıtan Yayınevi

Chris Moon, 1995 Yılı’nda Mozambik’te bir mayın temizleme projesini yürütürken, güvenli bir bölgede bir mayın patlaması sonucunda, sağ bacağını dizden altını ve sol kolunu kaybetti. Hastaneden çıktıktan bir yıl sonra, engellilere yardım eden kuruluşlara fon sağlayabilmek için, Londra Maratonu da dahil olmak üzere onbeşten fazla maratona katıldı. “Sınırlarınızın Ötesine Geçmek“ Chris Moon’un yaş..»»
Erich J. Lejeune

Arıtan Yayınevi

Erich J. Lejeune, Almanyalı bir işadamı. Yani ticari kuralların en katı ve acımasız olduğu bir piyasanın içinde çalışıyor. Birinci kitabında, namuslu olmanın ve dürüst yaşamanın insanları hedeflerine ulaştıracağını savunmuş ve bu konuda neler yapılması gerektiğini kendi hayatından verdiği örneklerle açıklamıştı. Bu kitabında ise, ekilen tohumların meyvelerinin nasıl toplandığını, yani dürüst..»»
Selma Sözer Kölemanoğlu

Arıtan Yayınevi

Ana Tanrıça heykellerini yapan da, onlara tapan da insandır. Tapılan heykeller (putlar), insandaki “nefs“ özelliğinin madde alemindeki görüntüsü olan “Firavun“ kavramı ile sembolleşmişlerdir. Tarihin yüzyıllardır bize gönderdiği ve tapınak duvarlarında bile kazınmış olan mesaj: “Kendini Bil“ cümlesinde gizlidir. Nitekim Kuran’da da aynı şeyden bahsedilir: “Nefsini Bilen, Rabbini Bilir“. A..»»
Chris Moon

Arıtan Yayınevi

Chris Moon, 1995 Yılı'nda Mozambik'te bir mayın temizleme projesini yürütürken, güvenli bir bölgede bir mayın patlaması sonucunda, sağ bacağının dizden altını ve sap kolunu kaybetti. Hastaneden çıktıktan bir yıl sonra, engellilere yardım eden kuruluşlarla fon sağlayabilmek için, Londra Maratonu'nda koştu. O günden bu yana, Sahara'daki Sable Maratonu da dahil olmak üzere onbeşten fazla maratona kat..»»
Fuat Yalçın

Arıtan Yayınevi

"Işıklı Zamanda Buluşma" üç farklı zamanda geçer. Roman bu üç farklı zamanın birbirinden bağımsız alıntıları ile başlar. Birinci zaman, dostluğun ve paylaşımın köklerinin atıldığı çocukluk yıllarıdır. İkinci zaman, toplumsal ve politik olayların olanca hızı ile yaşandığı korku ve belirsizliğin had safhada olduğu üniversite yıllarıdır. Üçüncü zaman ise, herkesin kaderine razı olduğu, kendi hayat..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.