Mütavazi olmalıyız. Çünkü gelip geçiçiyiz ve unutulacağız. Hayat başkalarına muvaffakiyetlerimizi anlatmak için geçirilmeyecek kadar kısadır. -- Carnegie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Arcan Prodüksiyon

Arcan Prodüksiyon

• Arcan Prodüksiyon Kitapları | • Arcan Prodüksiyon İletişim Bilgileri | • Arcan Prodüksiyon Hakkında Bilgi
Sitemizde Arcan Prodüksiyon isimli yayınevine ait Toplam 6 kitap bulunuyor."Arcan Prodüksiyon" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Tunç Kemal

Arcan Prodüksiyon

Sanat dünyasında çok değerli sanatçılar yetişmiş, eserleriyle gönüllerimizde yer etmiş ve ölümsüzleşmişlerdir. İç dünyalarındaki duyguları, hüzünleri mutlulukları ve coşkuları toplumada aktarabilen bu değerli sanatçıları tanımak için onları anlamak lazım. Yılların gazetecisi, şair ve güftekar Tunç Kemal, bu kitapta aktardığı anılarla, O'nları yüreklerde yaşatıyor ve ölümsüzleştiri..»»
Özgür Arcan

Arcan Prodüksiyon

Yerin en yüksek kanunu Büyük Ruh'unkidir, insanın değil. ***Yaşam nedir? Geceleyin, bir ateş böceğinin saçtığı ışıktır. Kışın buffalonun soluğudur. Otların arasında koşan ve günbatımında kaybolan gölgeciktir.*** ***Bildiğimiz tek şey dünyanın insana ait olduğu değil, insanın dünyaya ait olduğudur. Aynı bizler gibi sizler de bu dünyanın birer parçasısınız. Kitabın İçinden) ..»»
Özgür Arcan

Arcan Prodüksiyon

Taşlık bir ekim toprak bir dua'ya değil bir kazmaya ihtiyaç duyar. İlk öğretmenimiz her zaman kendi kalbimizdir. Yağmur haklının da haksızın da üzerine düşer. Sevip de kaybetmek sevmemiş olmaktan daha iyidir. Herkes bir başkası için bir şey yaparsa dünyada ihtiyaç içinde kimse kalmaz. (Kitabın İçinden) »»
Ersin Özdil

Arcan Prodüksiyon

Hepimiz özgür iradeye sahibiz. Her adımda yaptığımız seçim ve aldığımız kararlar yaşantımızı ve geleceğimizi etkiliyor ve bizi sorumlu kılıyor. Çevremizi olumsuzluk ve negatif bir enerji sarmış. Düşünelim... Böyle kritik ve sıkıntılı anlarda; Buda, Solon, Konfüçyüs, Sokrat, Mevlana ve Neyzen Tevfik gibi bilge kişilere sorular sormak, öğütler almak, onlarla sohbet etmek için neler v..»»
Hans Kannengiesser Pasha

Arcan Prodüksiyon

1913 yılında, Balkan Savaşı sonrası Almanya'dan General Liman von Sanders komutasında Türkiye'ye gelen 500 kişilik Alman Reform Kurulu, Birinci Dünya Savaşı'nın başlaması sonucu, kendilerine verilen açık ve gizli görevleri ifa etmek için Osmanlı Ordusu bünyesinde kalmışlar ve müttefik ordularının Çanakkale ve Gelibolu'ya yaptığı deniz ve kara taarruzlarında, Türk Ordusu ile birlikte t..»»
Ersin Özdil

Arcan Prodüksiyon

Tarihin köklerine gittiğimizde; din, tarih ve mitoloji birleşir. Nerede tarih başlar, nerede dinler ortaya çıkmıştır ve nerede mitoloji vardır?, Kesin hatlarla ayırmak zordur. İşte yazar bir kutsal kitap hikayesini okuyucuya anlatırken, tüm bu suallere cevap arıyor ve bazı tarihsel, dinsel ve mitolojik düğümlerin çözülmesine de yardımcı olurken insan kaderi üzerine felsefi bir uyanış ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.