Başarıyı hedef alın mükemmel olmayı değil. Yanlış yapma hakkınızdan vazgeçmeyin; vazgeçerseniz yeni şeyler öğrenme ve gelişme olanağınızı kaybedersiniz. Unutmayın; mükemmeliyetçiliğin arkasında korku yatar. İnsan olduğunuzu hatırlayarak korkularınızı göğü [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Anekdot Yayınevi

Anekdot Yayınevi

• Anekdot Yayınevi Kitapları | • Anekdot Yayınevi İletişim Bilgileri | • Anekdot Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Anekdot Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."Anekdot Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Harun Çelik

Anekdot Yayınevi

Herhangi bir yerinde Dünya’nın; araç plakası, ev ya da cep telefonunda 6 ile 1’i yan yana görürseniz, o kişinin Trabzon kokma ihtimali ziyadesiyle fazla; Algıda seçicilikle bu iki sihirli sayının evliliğinden doğmuş 61’e odaklanmış gözlerin ve aklın sahibinin memleket kokmama ihtimali ise sıfırın bile altındadır. Bu “durumu” bir Trabzonludan başka ve bir Trabzonlu kadar derin yaşayabil..»»
Ahmet Ünal

Anekdot Yayınevi

Gazeteci-Yazar Ahmet Ünal tarafından kaleme alınan, “Gizli Atatürkçülük Projesi / Ataköy Planı” isimli kitapta, çok ilginç iddialar var. Ünal, yeni çıkan kitabında konuyla ilgili şu bilgileri veriyor. Atatürkçülüğe NATO standardı. “1980 öncesinde üniversite ve liselerde kendisini ‘Atatürkçü` olarak tanımlayan gençlere pek rastlanmazdı. Atatürkçülükle ilgili faaliyet gösteren ..»»
Harun Çelik

Anekdot Yayınevi

Türkiye`de İlk Kez Bir Takımı Taraftarı Anlatıyor. "Gün ışığı, en doğudan merhaba der memlekete. Trabzon şehri de, ilk selamlananlardandır Karadeniz’de… Aldığı erken selamın hakkını verir ele avuca sığmayan Trabzonlu… Yurduna, bambaşka ilkler armağan eder her alanda. Futbol, belki en göze çarpanıdır… 1800’lerde Trabzon’da futbol turnuvaları düzenlenirken, tarih 1922’yi gösterdiğinde A..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.