Bir anne yüreği, dibinde daima af bulunan uçurumdur. BALZAC [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Andaç Yayınları

Andaç Yayınları

• Andaç Yayınları Kitapları | • Andaç Yayınları İletişim Bilgileri | • Andaç Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Andaç Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 20 kitap bulunuyor."Andaç Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Tuncer Günay

Andaç Yayınları

Sorunu çözmek ya da hafifletmek hepimizin temel amacıydı. Ama hiçbir zaman yemek sorunu çözümlenmedi. Ulusal Kurtuluş Savaşı Erzak Bulma Mücadelesine dönüştü. Çok sayıda arkadaşım vücutlarında yeterli kalori olmadığı için donarak öldü. Güvenlik riski çok yüksek olan köylere girmek zorunda..»»
Tuncer Günay

Andaç Yayınları

Siz çok umut bağladığınız o müzakereleri yapmaya devam edebilirsiniz. Yalnız sakın unutmayın boğazlarına kadar kana batmış olan akıl ve ruh sağlıklarının yerinde olup olmadığı muğlak terör baronlarıyla müzakere masasına oturmak epey sancılı bir gaz yapar ki şayet tedavisini yapamazsınız bu gaz bünyeye çok zarar verebilir. Yüce Tanrımızdan tek şey d..»»
Ertan Erol

Andaç Yayınları

Türkiye Uyan adlı eseri İbrahim Hilmi 1912 yılında Balkan Savaşlarının acıları içinde kaleme almıştır. Eser birtakım nefretleri kinleri öz eleştirileri de içermektedir. Balkan Savaşlarının acılı ve sıkıntılı günlerini elbette günümüz neslinin bilmeye o günleri ve tarihi yorumlamaya ihtiyacı vardır. Bu kitap bugün böyle bir işle..»»
Nuh Mete Yüksel

Andaç Yayınları

Bizler için herşey bir 3 Temmuz s anlamadan altüst olduk Başkanım gözaltına alınmış gazete ve televizyon şike tespit edildi dediler kanıtlaya kızkardeşine araba verildi dediler so yok. Bazı basın mensupları UEFA' vereceğini dahi söylediler. Bir anda Fenerbahçe'nin hakimi savcısı oluver ve bilinçli karalama kampanyaları b düğmeye basmış v..»»
Tuncer Günay

Andaç Yayınları

İster gecenizi gündüzünüze katıp bu hak dava için çalışın, ister yan gelip yatın. Bu hak davanın başarısını ne bir gün öne alabilirsiniz, ne bir gün geciktirebilirsiniz. Bütün mesele sizin bu şerefli dava da nasıl bir imtihan vereceğiniz, nasıl bir karşılık elde edeceğiniz ile ilgilidir. Yapacağınız tek şey, bu çorbada tuzunuzun olmasıdır! Ben 1969 yılında devraldığım bu davanın sancağını, bana..»»
Tuncer Günay

Andaç Yayınları

Hala Amerikalıların Ay`a ayak bastığına inanan insanların bulunması ve bunların ortalıkta serbestçe ve denetimsizce dolaşabiliyor olmaları, insan zekasının ilerlediğine ya da en azından yerini koruduğuna dair inancımı çok ciddi bir şekilde zedeliyor. Kitabımın bu insanların eline geçmesinden çok tedirginim. Zira onların bu kitabı okuyabileceklerinden ve içeri..»»
Tuncer Günay

Andaç Yayınları

Hey devrimciler Ne siz ne de biz... Hepimiz kaybettik. Acaba bizim boğazlaşmamız ve cenazelerimiz üzerinden kimler nemalandı bugün bile o kanlı kavgamızın mirasını tepe tepe kullananlar kimler? Sorumluların cezalandırılmasına rağmen 2 milyon Asena o porno kasetleri hiç affetmedi ve sandıkta öfkesini gösterdi... Herşeyi çok iyi bildiklerin..»»
Bekir Öztürk

Andaç Yayınları

Bu kitapta; Ayakkabı kutusundan çıkan milyon dolarları, Bakan çocuklarının karıştığı milyonlarca dolarlık rüşvet çarkını, yatak odalarından çıkan çelik kasaları, para sayma makinelerini, yüz milyar Euro’yu bulan yolsuzlukları, bizzat Başbakan ve yandaşları tarafından “Ergenekon-Balyoz” Davaları sırasında şişirilen Savcı Zekeriy..»»
Vedat Yenerer

Andaç Yayınları

Çeçenistan deyince herkesin aklınma ilk gelen kan, kin ve gözyaşı olur. Ardından da Çeçen direnişçilerin kanlı eylemleri gelir. Bu eylemler her zaman medyada geniş yer bulup sansasyonel bir biçimde işlendiği için büyük yankı uyandırır. Örneğin Moskavadaki tiyatro baskını ya da Kuzey Osetyada çok sayıda çocuğun hayatını kaybettiği ilkokul baskını tartışmasız en kanlı terörist saldırılar arasına gi..»»
Ogün Deli

Andaç Yayınları

Dünyada ilk defa bir suikast basın aracılığı ile canlı ilan edildi. Devletin tüm kurumları bu suikastte nasıl görev aldılar Türkiye Büyük Millet Meclisi Muhsin Yazıcıoğlunun ölümüne ilişkin meclis araştırma komisyonu raporu nden yayınlanmadı Bu kitapta tüm rapor bütün halinde sunulmuştur. Muhsin Bey suikastinde kimler rol aldı ve şimdi ne yapıyorlar Suikastin arkasındaki devletler ve istihbaratl..»»
Tayfun Atmaca

Andaç Yayınları

Birinci dünya savaşı sonunda Arnavutluk ve Türkiye savaş galipleri büyük devletlerin ve Sırp, Yunan gibi şoven egemen çevrelerin pazarlıkları ve ilhak planları sonucunda ulus olarak kaybolma tehlikesiyle karşı karşıya bulunuyorlardı. Bu planlar 26 Nisan 1915 tarihli ünlü Londra Antlaşması gibi gizli antlaşmalarda belirlenmişti. 1878 yılı berlin kongresinde ve 1913 yılı Londra Büyükelçiler Konfe..»»
Nuh Mete Yüksel

Andaç Yayınları

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.