Derdin ne kadar oturmuş, görünüşün ne kadar mutsuz, yanlışın ne kadar büyük olduğu hiç fark etmez. Sevgiyi yeterli derecede anlamak hepsini yok edecektir. Emmet Fox [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Altın Nokta Basım Yayın

Altın Nokta Basım Yayın

• Altın Nokta Basım Yayın Kitapları | • Altın Nokta Basım Yayın İletişim Bilgileri | • Altın Nokta Basım Yayın Hakkında Bilgi
Sitemizde Altın Nokta Basım Yayın isimli yayınevine ait Toplam 8 kitap bulunuyor."Altın Nokta Basım Yayın" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Olcay Meşe

Altın Nokta Basım Yayın

Yokluğunda bu şehir, Bir aşkın satır aralığı... Seviyorum demek, bir Kız Kulesi, Yoksun... Her yer Yerebatan! Bir kır kahvesidir seni beklemek, Seni unutmanın, çıkmaz sokağı... Bir aşk arayışının öyküsü: "Bu Kadar" Kendi gerçeğini arayan bir kadının kaleminden aşk şiirleri... Olcay Meşe'nin ilk şiir kitabı "Bu Kadar" Altın Nokta Yayınevi'nden çıktı. Bu Kadar..., bir kadın..»»
Muhammed Mustafa Özdemir

Altın Nokta Basım Yayın

Halil rüyasında sürekli ölmüş babaannesini görür. Babaannesi Halil'e elindeki bir avuç "Kanlı Toprağı" gösterir. Bu rüyayı üst üste gören Halil uzun uzun düşünmeye başlar. Gördüğü rüyayı yorumlamaya çalışır. Çocukken babaannesine verdiği sözleri hatırlar. Çanakkale'de şehit düşen dedesini, Çanakkale'yi, vatana olan bağlılığını hiç bir zaman unutmayacaktı. Ama verdiği bu sözleri unutmuştu..»»
Ertan Kaya

Altın Nokta Basım Yayın

Bu kitap 1999 yılından beri ulusal ve uluslararası matematik olimpiyatlarına hazırladığım öğrencilerime anlattığım Kombinatorik ders notlarının düzenlenmiş halidir. Konu başlıkları seçilirken ve sıralanırken öğrencinin sıkılmadan ve kolaylıkla öğrenebilmesi esas gaye edinilmiştir. Her konunun başında konunun ana fikrini veren özenle seçilmiş problemler çözülmüştür. Konu sonlarında ise öğrenciler..»»
Halit Bilen

Altın Nokta Basım Yayın

Küçük hayalleri vardı babamın, ben daha küçücüktüm araba hayal ederdi ve kardeşimin doğduğu sene 25 yaşında eski tek kapı bir arabası oldu. Daha sonra başımızı sokacağımız bir ev hayal ettiğini hatırlıyorum ve onu da başardı. Sırasıyla iyi bir eğitim almamız ve iyi birer yuva kurmamız gibi insani hayallerini de gerçekleştirdi. Ailesini, yani annemizi ve kardeşimle beni ne kadar çok sevdiğini ..»»
Ömer Köroğlu

Altın Nokta Basım Yayın

Öyle Özledim ki Seni... Ben ki alışkın değilim sensiz uyku tutturabildiğim gecelere, Duymadan o güzel sesini, uyku girmiyor işte bu yorgun gözlerime. Sabah gözümü ilk açtığımda elim hemen telefona gidiyor, acaba aradı mı? Diye. Ama her defasında senin dışında onlarca kişi görüyorum telefonuma numaralarını cevapsız diye bırakan. Öyle özledim ki, sesinin sesimdeki yankısını! Çocuksu gülüms..»»
Yunus Emre Gökçe

Altın Nokta Basım Yayın

Diyorlar ki: ''Eden bulur.'' ''İnanmayın!'' böyle değil. Eden, yine aşka yeni bir beden bulur. Başkasına gidecek olan, Ne yapsanız gitmek için bir neden bulur. Size kalan acıdır. Acı mı? Hâlâ tokasını saklarken, saçlarını başkasının okşamasıdır. Biten o dev aşkın ardından, Ömrünüzce bitmez o sese can veren iki kelimenin cinneti: ''Yaşadık, bitti.'' Siz, ''Öldük bitti!'' diye düze..»»
Aykut Cansız

Altın Nokta Basım Yayın

"Türbülanstayız" sevgilim korkma ay rıl mı yo ruz Bir ihtimalsin işte en ufak olanından, Yeri gökle bir etmek gibiydin benim için. Uzakla yakını, tavanla tabanı birleştirip, Mesafesizce soluğumuzu, Birbirimize vermemiz gibi, Benim sürekli kalbimi durdurup, Senin ise durdurak bilmeden suni teneffüs yapman gibi, Bir ihtimalsin işte en ufak olanından... Hani kadavranın diriltip, Sevişme..»»
Şebnem Seçer

Altın Nokta Basım Yayın

İnsan yaşamının ve bilincinin söz konusu olduğu bütün süreç ve ortamların temelini oluşturan zaman, çalışma yaşamında da her şeyden önce düzen ve ahenk sağlama fonksiyonunu üstlenmektedir. Bunun yanında, çalışma eylemi zamanı bilişsel olarak yapılandıran temel tecrübelerden birisi olarak düşünülmektedir. Dolayısıyla zaman, çalışma eyleminin ve bu eylemlerin şekillendirdiği çalışma yaşamının esasın..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.