Sevmek birbirine değil, birlikte aynı noktaya bakmaktır. EXUPERY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Altın Kitaplar Yayınevi

Altın Kitaplar Yayınevi

• Altın Kitaplar Yayınevi Kitapları | • Altın Kitaplar Yayınevi İletişim Bilgileri | • Altın Kitaplar Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Altın Kitaplar Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 492 kitap bulunuyor."Altın Kitaplar Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Gülten Dayıoğlu

Altın Kitaplar Yayınevi

Olay feten,habibe,döndü ve yaşar adında 4 kardeşin annelerini sonra babalarını ve ardından delerini kaybetmeleriyle başlıyor.Habibe ve döndü köyün muhtarı tarafından evlatlık veriliyor.Ve ardından feten de evlatlık veriliyor.Ama feten in yeni ailesi ona eziyet ediyor.Feten seneler sürsede köyüne yaşar ına kavuşuyor.»»
Stephen King

Altın Kitaplar Yayınevi

Plymunth Furry model bir araba olan Christine`in geçmişinde pek çok gizemli olay vardır. Asıl sahibinin habis ruhunu taşıyan Christine, hurda haldeyken yeni sahibine satılır ve artık önlenemez olaylar zinciri yeniden başlar. Yeni sahibinin ona saplantı derecesinde bağlanması, sözüm ona tamiri sırasında aslında onun kendi kendini yenilemesi ve çevresine yaydığı ama sahibinin asla far..»»
Anne Mazer

Altın Kitaplar Yayınevi

Abby ablasının elden düşme eşyalarını kullanmaktan bıkmıştı. Kendine ait yeni patenleri olsun istiyordu. Bunun için para kazanması gerekti. Para kazanmaya karar vermek kolay, ama gerçekleştirmek zordu. Abby kaldırım kenarında limonata satarken bir yandan da yolda bozuk para arıyordu. Eğer kazandığı paraları çarçur etmezse kazandıklarıyla yeni patenler alabilirdi! Acaba Abby hayallerindeki patenler..»»
Agatha Christie

Altın Kitaplar Yayınevi

Agatha Christie’nin 120. Doğum günü anısına üç Poirot romanı bir arada! Doğu Ekspresinde Cinayet, Nil’de Ölüm, Ölüm Sessiz Geldi Sevgili Agatha dostları; Elinizdeki kitap, Polisiye Edebiyatın Kraliçesi Agatha Christie’nin 120. Doğum günü anısına özel olarak hazırlanmış bir seçkidir. Onun en ünlü roman karakterlerinden biri olan Dedektif Hercule Poirot’nun kahramanı olduğu üç eser; hem yayınev..»»
Agatha Christie

Altın Kitaplar Yayınevi

Agatha Christie’nin 120. Doğum günü anısına üç Poirot romanı bir arada! 16.50 Treni, Ölüm Adası, Porsuk Ağacı Cinayeti Sevgili Agatha dostları; elinizdeki kitap, Polisiye Edebiyatın Kraliçesi Agatha Christie’nin 120. doğum günü anısına özel olarak hazırlanmış bir seçkidir. Onun en ünlü roman karakterlerinden biri olan Miss Marple’ın kahramanı olduğu bu üç eser; hem yayınevimizin, hem de Agath..»»
Luis LuqueCarles Arbat

Altın Kitaplar Yayınevi

Yedinci sanat olarak kabul edilen sinemada; beceriksiz polislerin kurnaz hırsızların kaçmasına göz yumdukları, açlık çeken yetimlerin gülebildiği ve imkânsız aşkların mutlu sonla bittiği unutulmaz filmler yaptım. Filmlerimin büyük bölümünde kendi hayatımdan esinlendim. Bu filmlerde sinemada bütün zamanların en sevgi dolu, en cesur ve harika karakteri olan Şarlo’yu yarattım. »»
John Curran

Altın Kitaplar Yayınevi

Agatha Christie, 1920 yılında roman yazmaya başlamış ve her yıl yeni bir bestseller yaratmıştı. Öylesine üretken bir yazardı ki, onun fotoğrafik bir belleğe sahip olduğu iddia edilirdi. Bu iddia doğru muydu? Yoksa elli beş yıl boyunca basit bir metot izleyerek dâhiyane cinayet romanları mı yazmıştı? 2004 yılının sonunda Agatha`nın kızı Rosalind`in ölümünden sonra çok değerli vesikalar ortaya çıktı..»»
Montserrat Rizo Marcos

Altın Kitaplar Yayınevi

0-3 Yaş Arası Çocuklarda Gelişim ve Hareket Yeteneği Minik bir bebek için çevresindeki her şey çok yeni ve şaşırtıcıdır. Aslında daha da şaşırtıcı olanı bebeklerin deneyimlerini son derece hızlı bir şekilde algılayıp hafızalarına yerleştirmeleridir. Bu da sinir sisteminin olgunlaşması ve şekillenebilmesi, ayrıca insanın doğuştan getirdiği doğal ve kültürel çevreye uyum sağlama yeteneği sayes..»»
Wilbur Smith

Altın Kitaplar Yayınevi

Nicholas Berg bir zamanlar gemileriyle tüm okyanuslara hükmeden ünlü bir denizcidir. Çok sevdiği karısı, oğlu ve sahip olduğu işiyle imrenilecek bir hayatı vardır. Ama Duncan Alexander`ın hayatlarına girmesiyle her şey altüst olur. Karısını ve çok severek emek verdiği işini bir anda kaybeder. Ne yapacağını bilemeden bocalayıp duran Berg, sonunda hayatını düzene sokması gerektiğine karar verir. Şim..»»
Anne Mazer

Altın Kitaplar Yayınevi

Evet, annem bu sabah yine tekrarladı. Acaba doğru mu? Yıldızlara dokunabilecek kadar uzun muyum? Ya da onları sadece uzaktan mı seyredeceğim? Belki, benim de bir yıldız olmam gerekiyor. Evet, olmalıyım! Olmalıyım! Olmalıyım! Abby’nin sınıfı Peter Pan’i sahneleyecekti. Bu etkinliğe tüm sınıflar davetliydi. Abby, Wendy ya da Kaptan Hook gibi başrollerden birini canlandırmak istiyordu. Ama sın..»»
Simon Cheshire

Altın Kitaplar Yayınevi

Saxby Smart, yani öğrenci ve özel dedektif, bu kez de birbirinden ilginç ve zorlu üç olayın peşinde. Ejderin Dişleri, Hayaletler Ülkesi ve Ölü Adamın Hazinesi adlı üç öyküde, bir dizi hırsızlık olayını, okuyuculara gizemli ipuçlarını da vererek çözmeye çalışıyor. Bakalım, sizler bu ipuçlarını bulabilecek misiniz? Yazar Hakkında Warwickshire’da büyüyen Simon Cheshire, okuldan nefret..»»
Clive Cussler

Altın Kitaplar Yayınevi

Pasifik Okyanusu’nun derinliklerinde, Japonya sahillerinin açığında II. Dünya Savaşı’nın en büyük sırlarından biri yatıyordu. Bu, 1945 yılında Japonya’ya üçüncü atom bombasını taşıyan B-29 bombardıman uçağıydı. Ve uçağın ölümcül kargosu elli yıl önce denizin derinliklerinde kaybolmuştu...1990’lı yıllarda ABD hükümeti söz konusu batığı ve ölümcül yükünü bulmak amacıyla okyanusun derinliklerine bir ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.