Başarıyı hedef alın mükemmel olmayı değil. Yanlış yapma hakkınızdan vazgeçmeyin; vazgeçerseniz yeni şeyler öğrenme ve gelişme olanağınızı kaybedersiniz. Unutmayın; mükemmeliyetçiliğin arkasında korku yatar. İnsan olduğunuzu hatırlayarak korkularınızı göğü [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Akart Yayınları

Akart Yayınları

• Akart Yayınları Kitapları | • Akart Yayınları İletişim Bilgileri | • Akart Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Akart Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 5 kitap bulunuyor."Akart Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ulviye Ay

Akart Yayınları

Elfida'yı bilir misiniz? Hani anne karnındayken ağlayan, bunu duyan dedesinin de annesinden, doğacak çocuğunun kız olmaması için dua etmesini istediği, şayet çocuk kız olursa hayatı boyunca çok gözyaşı döker dediği Elfida'yı... İşte bu kitap onun hikâyesini anlatıyor. Güneşin her sabah doğup her gece kötülüklerin üzerini örttüğü; musibetin, hastalıkların, üçüncü sayfa haberlerinin bizi ve sevdikle..»»
Ayhan Ateş

Akart Yayınları

Bu kitap herhangi bir amaçla yazılmadı, geçmiş tarafsız bir süzgeçten geçirildi gelecek o şekilde teorik olarak anlatıldı. Bir insanın iyi, doğru, dürüst olabilmesi için hiç ama hiçbir zaman inancını değiştirmesi gerekmez, sadece yaşamın kurallarına hakkıyla uyması yeterlidir, kurallar zamanın bir yerinde bir kişi veya kişiler tarafından konulmadı, hiçbir zaman değiştirilmedi, değiştirilemezde, hi..»»
Ezgi Aslantaş

Akart Yayınları

Senin tanımadığın aşkım, ölümdü bana! Seni tanımıyorum; herkese, her şeye ve sana inat, Asıl yabancı bana sen değilsin, benim aslında, Şimdi bu son dize sana! Seviyorum seni beni bile şaşırtan bir aşkla. Aşkın zamanı yoktur. Fütursuzdur Aşk, kapını çalıp izin istemez. Sadece gelir ve ne zaman gideceğine kendi karar verir... İnsana düşen aşkı kabullenip yaşamaktır; kendi payına düşen..»»
Zahide Vurucu

Akart Yayınları

İmkânsız olan mı âşık olmaya değerdir, yoksa âşık olan mı imkânsızı seçer? Yoksa aşk, imkânsızlığın en yalın hâli midir?.. En imkânsız aşklardan biridir öğretmen-öğrenci aşkları... Öğretmen ve öğrenci arasındaki o saf ilişki, aynı zamanda bir uzaklık serer bu aşkın arasına... İşte böyle bir kalp çarpıntısı ile başlar Sinan'ın hayatı. Lise yıllarının sonlarından itibaren öğretmenine duyduğu aşk,..»»
Musa Çavuş

Akart Yayınları

Görmek için yaşamalısınız, Yaşamak için düşünmelisiniz, Düşünmek içinde gayret etmelisiniz... Başarılı insanların çoğu, sıkıntılara göğüs gerek ayakta dimdik durmuşlardır ve düştüklerinde tekrar kalkmasını bilmişlerdir. Başarısız insanlar ayağa kalkmaya tenezzül bile etmemişlerdir. "O kaybetti ben de kesin kaybederim diyen", bu insan türü, hep başarısız kalmıştır ve bu şekilde de bu dünyadan ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.