İnsan, alışkanlıklarının çocuğudur. İBNİ HALDUN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Agapi

Agapi

• Agapi Kitapları | • Agapi İletişim Bilgileri | • Agapi Hakkında Bilgi
Sitemizde Agapi isimli yayınevine ait Toplam 29 kitap bulunuyor."Agapi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Dawson Lcee

Agapi

Jason Richards’ın istediği tek şey sihirbaz olmaktı. Henüz çocuk yaşlarda buna karar vermişti ve hayatı boyunca da başarılı bir sihirbaz olmak için uğraşmıştı. Bu işte gerçekten de iyiydi ama Houdini ya da Thurston gibi büyük bir üne asla kavuşamadı. Yine de onların başaramadığı bir şey başardı. İlk önce bir cinayetin intikamını aldı. Sonra zaten ölmüş olan bir adamı i..»»
Filiz Puluç

Agapi

Arka Kapak Yazısı     Ateşten korkan bir kız; kahramana ihtiyacı olan bir kız çocuğu. Ateşi görmeden bir günü bile geçmeyen genç bir adam; kahraman olmak istemeyen bir kahraman. Soyadının hakkını verenlerin; bir kızın hayatına Ulaş’manın, bir adamın kader gemisinde Arya emrini vermesinin hikâyesi. ‘Çok güzelsin ama bu, yüzünle alakalı bir mevzu değil. Kurduğun veya y..»»
C. Fırat İzgi

Agapi

Bittiğini sandığımız anda başlar bazen hayat. Yorgunluklarımız bizi olgunlaştıran yegâne hediyedir. Her acının bir kazanç olduğunu bilerek yaşamak gerekir. Son bazen son değildir.   Alevgeçmişi, bugünü ve geleceği arasına sıkışıp kalmış bir kadındı.İlk defa tanıdığı duyguları yaşarken fazlasıyla şaşkındı ve vermesi gereken kararlar, kendinden önce düşünmesi gereken ins..»»
Esra Erdal

Agapi

Gizli bir şey yapıyordum ve korkuyordum. Ne kadar tedbirli olursam olayım dışarıda hep kötü bir şeyler olacakmış gibi geliyordu. Şu an her şey olabilirdi; yolları kapatacak, haberleşmeyi engelleyecek bir doğal afet gibi, 5.6 şiddetinde yaşanacak bir deprem gibi, ani bir darbeyle sokağa çıkma yasağının ilan edilmesi gibi, abluka gibi, salgın hastalık sonucu karantina gibi..»»
Çağla Aktürk

Agapi

İnsanı soluksuz bırakacak güçte bir adamın zorlamasıyla imzalanan iki aylık SÖZLEŞME... Bir imzayla başlayan iki aylık serüven, Yıllarca bekletilmiş intikam oyunları, Kayıp iki hayatın gerçekleri, Zihinden kalbe inen onlarca sır, Bir simgenin gücü, Ve insanı kendine hayran bırakan bağlılıkta bir aşk...       »»
Charlotte Link

Agapi

Mutlu bir hayatla aldatılmak; Scotland Yard polisi Kate Linville’ın hissettiği tam olarak buydu. İnsanlarla iletişim kurma konusunda hiçbir zaman iyi olamamıştı ve hayatında sevdiği tek bir kişi vardı; babası. Richard Linville kendi evinde acımasızca öldürüldükten sonra, Kate sahip olduğu herşeyini kaybetmiş oldu. Babasının soruşturmasını yürüten alkolik dedektife güvenm..»»
Hayalet Yazar

Agapi

Biri inatçı, haksızlığa tahammülü olmayan, kafasına koyduğunu öyle ya da böyle başaran bir kız. Çevresindekiler onun hiç büyümeyen bir çocuk olduğunu düşünse de o bundan asla rahatsız değil; çünkü içinde bir yerlerde hâlâ annesiyle beraber yaşadığı bir dünyası var. Bu yüzden de büyümeye hiç niyeti yok.   Diğeri hayata kendini tamamen kapatmış, insanlara karşı mesafeli,..»»
Yasemin Çakmak Adıgüzel

Agapi

Bazen, bazı şeylerden kaçmak için dünyanın bir ucuna gitmen gerekir. Yaşamak istemediklerini arkanda bırakır, emanet bir bavulla yola çıkarsın. Bir süre her şeyden kurtulduğunu da sanırsın. Ben de öyle yaptım, can arkadaşımın pembe bavuluyla yollara düştüm ve değil memleketimden, ülkemden kilometrelerce uzağa gittim. Gerçi benimkine pek de kaçmak denemezdi, daha çok baba..»»
Cansu Tıraşoğlu

Agapi

Acı, vicdan muhasebesi ve tesadüflerle dolu bir hayat… Çocukluğundan beri peşini bırakmayan bir kâbus… Aşk gibi görünen tuzaklar Tuzak gibi görünen gerçek mutluluklar… Korkak, her şeye ve herkese şüpheyle yaklaşan bir kadın; Afra… Ve bu kadının kendini, aşkını, gerçeğini bulmak için çıktığı uzun yolculuk… Bu yolculuktaki her bir durak Afra'nın hikâyesini ilmek ilmek örecek ve siz de bu ilmek..»»
Özge Altundaş

Agapi

Hiç hesapta yokken çıkardı bazen insanın karşısına aşk. Bazen de çocukluğundan beri yanı başında olurdu. Sanay bilmese de, aslında her ikisine de sahipti, sadece henüz farkında değildi. Çocukluğundan beri yanındaydı Bora ama Sanay, aşkın mı, yoksa mantığın mı ağır bastığından emin değildi. Yine de ilişkisine değer veriyor ve ona zarar gelsin istemiyordu, geleceğe dair planlarında Bora vardı. Ta ki..»»
Beyzanur Karaman

Agapi

Benim adım Çağla, on yedi yaşında bir lise öğrencisiyim. Anne ve babamla birlikte İzmir'de mutlu mesut yaşıyordum. Mutlu mesut derken, kelimenin tam anlamıyla öyleydim; tek çocuk olmanın avantajı işte. Gezerdim, eğlenirdim, alışveriş yapardım, gamsız tasasız bir insandım, sanırım hayat bana güzel dedikleri bu olsa gerekti. Hayat böyle güzel güzel devam etsin diye yaz tatilimi geçirmek için ..»»
Serhat Güvenç

Agapi

Pepuk kuşuyla ilgili, Anadolu'da anlatılan çok eski bir efsane vardır. Aydın, Tunceli ve Diyarbakır üçgeninde geçen bu hikâye, pepuk kuşu efsanesinin yeniden canlanıp dile gelişidir. Okumak için Ege'nin küçük kasabalarından birine gelen bir grup arkadaşın değişen, değiştikçe kenetlenen, kenetlendikçe kararan hikâyesini okurken, kulağınızda Eren'in buğulu sesinden bir şiir duyacak, teninizde Eg..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.