Söylediklerinizi duyurmak için kimseyi kolundan tutmayınız ; Zira insanlar sizi dinlemeye arzulu değillerse, onları tutacak yerde çenenizi tutmanız daha hayırlıdır.-- Chesterfield [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Affectum Libris

Affectum Libris

• Affectum Libris Kitapları | • Affectum Libris İletişim Bilgileri | • Affectum Libris Hakkında Bilgi
Sitemizde Affectum Libris isimli yayınevine ait Toplam 15 kitap bulunuyor."Affectum Libris" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Canol Balkaya

Affectum Libris

"Bazen insan kısa yollardan gitmek istediğinde uzatır kendi yolunu... Bazen insan kestiremez en kestirme yolları" Ressam,küratör,yönetmen,yazar Canol Balkaya ilk kitabı "Bazen" de -Bazen zamanlaması- ve -Bazen kelimesinin- zamanın içindeki bağımsızlığını, yaşamla harmanlayarak sorgulamaktadır. "Bazen, bir var olmak ya da yaşamak isteğidir. Zamanın sığdıramadığı her anı zamansızlığa taşımak..»»
Tulga Ozan

Affectum Libris

Türkiye'nin en aranılan profesyonel rehberlerinden Tulga Ozan, bugüne kadar bulunduğu 130 ülke ve binden fazla şehir seyahatlerinden seçtiği 15 ülkenin yerel kültürlerini korumuş kentlerinde yaşadığı anıları, yöre halklarıyla yakınlaşmasını, şehirlerin dokularını turizmci/gezgin gözüyle okura aktarıyor. Teknolojinin 80'li yıllardan bu yana hızla ilerleyişi, bilginin herkese ve her yere kısa süre..»»
Mehmet Aktürk

Affectum Libris

bir kelimedir kıvılcımı yakan... bir cümledir tüm ezberimizi bozan... bir duygu ile başlar her şey yeniden... bir ışıktır aslında yolda aradığımız... yüreklere bir kıvılcım... zihinlere bir düşünce... Yola bir Işık! »»
Aslı Pelit

Affectum Libris

Amina Sboui

Affectum Libris

Eski Femen üyesi, genç bir Tunuslu kızın ülkesindeki özgürlükler adına başlattığı mücadelenin saygı uyandıran hikayesi. Esrarengiz isyancı -Le Monde- Özgürlük ve sosyal adalet için haykıran Tunuslu feminist -Grazia- »»
Fayza D.

Affectum Libris

  Bir gün doğdukları topraklara dönüp huzura kavuşmayı bekleyen milyonlarca Suriyeli mülteciden biri olan genç Fayza’nın onuruyla sürdürdüğü yaşam mücadelesinin yürek yakan hikâyesi.   “On dokuz yaşındayım sanki binlerce hayat yaşamış gibiyim. Şu anki hayatım muhtemelen birkaç gün sonra ..»»
Laura Gramuglia

Affectum Libris

İtalya’nın en çok dinlenen radyo programcısı Laura Gramuglia’dan birbirinden ünlü 60 rockçının yaşadıkları sıradışı aşklar. Ortak noktası müzik ve sanat ile karışmış aşırıya olan düşkünlük, ilk görüşte aşk, bazen acı bazen mutluluk veren hikayeler. Hepsi tutkulu, kimisi sınırda yaşanmış, kimisi kısa, kimisi bir ömür boyu. Bazıları muhteşem şarkılara ve albümlere ilham olmuş, bazıları mutsuzluk v..»»
Oya Komar

Affectum Libris

İlk izlenimde, sözsüz iletişim %55 paya sahiptir. Giyinme süresi ve alışverişte zaman kazancı %65 Hatayı %50 azaltmak demek; soyunma kabininde daha az zaman geçirmek demek, giyinirken sinir krizi geçirmemek demek, kendine güvensizliği yenmek demek, en basit hataları tekrarlamamak demek. Bilinçli ve verimli alışveriş oranı %98 Giysilerin birbirleriyle eşleşebilme oranı %92 %75'i eleyin yakışan %..»»
Yelda Kahvecioğlu

Affectum Libris

Nefes al, Gülümse, Aşk ile Yaşa! ***Hayatımızdan gitsen bile unutamayacağım öğütler bıraktın bana. Gülerken tüm enerjini bizimle paylaştığın, hayata hep olumlu tarafından baktığın ve baktırdığın için teşekkürler güzel kadın.*** -Buse Terim- ***Özgüven, azim ve çalışkanlık… Bu üç kavram üzerinden tatlı bir meltem gibi esen, bambaşka, çok hakiki ve müstesna bir edaydı Yelda. Bana gayret etmen..»»
Efe Işıldaksoy

Affectum Libris

Atatürk'ü seven herkesin özel koparmalı sayfalarıyla bittiğinde duvarına asacağı Noktalarla Ata'm; Atatürk'ün özel çizim nokta birleştirmeli portrelerinden oluşmaktadır. #noktalarlaatam (Tanıtım Bülteninden) »»
Djenane Kareh Tager

Affectum Libris

Bir gün doğdukları topraklara dönüp huzura kavuşmayı bekleyen milyonlarca Suriyeli mülteciden biri olan genç Fayza'nın onuruyla sürdürdüğü yaşam mücadelesinin yürek yakan hikâyesi. ***On dokuz yaşındayım sanki binlerce hayat yaşamış gibiyim. Şu anki hayatım muhtemelen birkaç gün sonra sona erecek. Yakıcı güneşin altında başıboş gezen binlerce mülteciyle birlikte sığınabilecemiz bir çadır arayac..»»
Amina Sboui

Affectum Libris

Eski Femen üyesi, genç bir Tunuslu kızın ülkesindeki özgürlükler adına başlattığı mücadelenin saygı uyandıran hikayesi. Esrarengiz isyancı -Le Monde- Özgürlük ve sosyal adalet için haykıran Tunuslu feminist -Grazia- (Tanıtım Bülteninden) »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.