Sevilmek umuduyla sevmek insanidir. Fakat sevmek için sevmek, meleklere mahsustur. ALPHONSE DE LAMARTİN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
Tek Bir Güne Sığmayan Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...Kitap Ara:
Kitap Kişi
Adom Yayıncılık

Adom Yayıncılık

• Adom Yayıncılık Kitapları | • Adom Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Adom Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Adom Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Adom Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ahmet Karayün

Adom Yayıncılık

Yaşanmış, gerçek bir hikâyeden! Dokuz ve Gizli Miras'ın yazarı Ahmet Karayün'den ***BİR 12 EYLÜL ROMANI*** Sırtında naylon makarna torbasından çantalar, dağ yolundan okula giden iki çocuk... Eve dönerken, yine bu yolu seçerler. Birisi polis olur, öteki suçlu! Ellerini taraklayarak, etten tabanca yaparlar. Gürgen ağaçlarının gölgesinde amansız bir kovalamaca başlar. Tabancalarından çıkan kurşun ..»»
Esra Nimsi

Adom Yayıncılık

***Yazan güzel olmasaydı, ilki 'İkrâ' olur muydu? Pazar, Var pazartesi. Cuma, Var cumartesi. Aşk, Var amenna, Lakin yok Aşk ertesi. (Tanıtım Bülteninden) »»
Şenay Ertuğrul Seçkin

Adom Yayıncılık

***Yokluğunun ortası, varlığının kıyısındayım; Bana biraz sen lazım!*** Aşkın cuma haliyle sevmişti, Yandığını bilemedi. Bir kelam bir muhabbet, Yarıda kaldı şimdi. Aşkın cuma halini, Secdesiz göremezdi, Öğrendi! Ve aşkın cuması Kıyameti oldu. (Tanıtım Bülteninden) »»
Şengül Selvi

Adom Yayıncılık

***Aşk yanmakmış; geç anladım.Dönsem en başa, bir daha yanardım!*** Aşık olacaksın, İstiyorsan dipdiri yaşamak. Seveceksin sınırları yok edip, Güleceksen yürekten Hesap yapmayacaksın. Aşık olacaksın Pulsuza, çulsuza, Ama yürekli, bilekli topraktan bir insana. Aşkı yaşayacaksın Bir bakışta, kaçışta, bir nazda. Aşık olacaksın, Rengini yitirmiş solgun dünyada. Dipdiri yaşayacaksın duygula..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.