Haksızlık sadece bir tarafta olsa davalar uzun sürmezdi. La Rochefoucauld [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Ilim Kitabı - Ilim Kitapları

Ilim konu başlığında toplam 4888 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Ilim kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Süleyman Demirdal,Burak Ünsür,Zeynep Akkaya

Gür Yayınları

Steve Parker

Tudem Yayınevi

100 Adımda Bilim kitabı çocukları inanılmaz bir keşif yolculuğuna çıkaracak. Tüm temel bilim alanları şaşırtıcı ayrıntılarla, karikatürlerle ve gerçeğe uygun çizimlerle anlatılıyor. Bu kitapla kendi elektrik devrenizi yaratmayı, kimyasal reaksiyonları izlemeyi ve nabzinizi tutacak bir alet yapmayı öğreneceksiniz.Tam 100 gerçekAyrıntılı çizimlerTestler, projeler ve deneylerKarikatürler ve gülünç ge..»»
Kate Knighton

TÜBİTAK Yayınları

100 Bilimsel Deney bilimin neredeyse bütün alanlarını ele alan 100 deney sunuyor. Yetçeliminden sürtünmeye, elektrikten manyetizmaya pek çok konu önce deneylerle gösteriliyor sonra da bilimsel yönü ele alınarak deney sırasında aslında ne olup bittiğini anlatıyor. Üstelik kitapta yer alan deneylerin çoğunda zaten evinizde ..»»
Uğur Soy

Değişim Yayınları

"Soru-Cevap Konu Anlatımlı ve Tamamı Çözümlü 1000 Soruda Malzeme Bilimi" kitabı, mühendislik ve teknik alanlarda eğitim gören Mühendislik Fakültesi ve Teknoloji Fakültesi öğrencilerinin, Meslek Yüksekokulu teknik alanlarda okuyan öğrencilerin, Malzeme Bilimi ve Teknolojisi konularına ilgi duyan araştırmacı, uzman, akademisyen, sanayici ve işletmecilerin istifade edebileceği temel bir kitap niteliğ..»»
Hakan Alpin

İm Yayın Tasarım

Yüzüklerin Efendisi, Ejderha Mızrağı, Star Wars, Star Trek... ya da herhangi bir bilimkurgu-fantastik eserle ilgili bilgilerinizi sınayabileceğiniz bir kitap var elinizde... 1001 Soruda çizgiroman kitabının yazarı Hakan Alpin türün hayranları için hazırladı. (...) (Arka Kapak'tan) »»
Ivar Utial

Platform

Bilim çok faydalı ve ilginç bir konudur fakat en şaşırtıcı yanı, günlük hayatınıza çok yakın omasına rağmen, çalışma konusu olarak sizden oldukça uzak olmasıdır. Bu kitap size, küçük deneyleri kendi kendinize yapmanın yollarını gösterecek ki, böylece temellerindeki prensipleri kolaylıkla anlayabileceksiniz.»»
Kolektif

Tasarı Yayıncılık

Kitap, bebek, çocuk ve genç odalarındaki en son trendleri sayfalarına taşıyor. Dünya'ca tanınmış bebek, çocuk ve genç odası üreticilerinin en son üreterek piyasaya sundukları modern bebek, çocuk ve genç odası mobilyalarını ülkemiz mobilya üreticilerine ve meraklılarına gerek yeni model hazırlamalarında ve gerekse yeni trendleri takip etmeleri için el kitabı niteliğindedir. Ayrıca, uluslar arası..»»
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız