Kadınlar zayıftır;ama analar kuvvetlidir! Victor Hugo [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Genetik Kitabı - Genetik Kitapları

Genetik konu başlığında toplam 76 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Genetik kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Abdullah Ekmekçi

Gazi Kitabevi

İçindekiler:1- Moleküler Evrim2-Biyomoleküller3-Hücre Biyolojisi4-Katılım ve Genom5-Moleküler genetik6-Gelişimsel Genetik ve hücre farklılaşması7-Genetik hastalıkların moleküler temeli8-Genomik,proteomik ve biyoinformatik sistemler biyolojisi9-Moleküler genetik analiz ve Biyoteknolojis10-Öğrenme ve Belleğin moleküler biyolojisi»»
Özgür Çoğulu

Nobel Tıp Kitabevleri

İnsanoğlu, bilimsel gelişmelerini 1850’li yıllara kadar hipotetik ve bu yıllardan itibaren deneysel verilere dayandırarak gerçekleştirmiştir. Son yüzyıl, özellikle son 50 yılda göstermiş olduğu bilimsel gelişmeler belki de tüm insanlık tarihi boyunca gerçekleştirilenlerden daha fazladır. Bilişim alanında gösterilen gelişme bilginin en uzak noktalara kadar gitmesini, herkes tarafından kolayca ulaşı..»»
Serdar Yavaş

Geoturka

Nasıl ***fit*** bir vücuda sahip olursunuz? Hastalıklardan nasıl korunursunuz? Bedensel performansınızı nasıl zirveye çıkarırsınız? Halsizlik ve yorgunluktan nasıl kurtulursunuz?Yaşlanmanızı nasıl geciktirirsiniz? Tıpta sessiz bir devrim gerçekleşiyor. Türkiye'nin koruyucu genetik alanındaki en önemli bilim insanlarından Dr. Serdar Savaş, yalın, eğlenceli bir dil ve sempatik görseller eşliğinde..»»
Osman Çataloluk

Togan Yayıncılık

Bu kitap yaklaşık on yıllık bir çalışmanın ürünüdür. Daha bitmiş değildir, ama “Türkiye’de Türk nüfusu ancak % 10 kadardır,” diyenlere cevap verebilmek için bu hali bile yeterlidir!!! »»
Warren Ellis

Marmara Çizgi

Şaşırtıcı X-Men, Yeryüzü'nde sayıları gittikçe azalan mutantları korumak ve kendilerinden farklı olan kişilerle gezegeni paylaşmak istemeyen kötülerle uğraşmak için vardır. Ama mutant ırkının koruyucularının şu an yüzleşmek zorunda kaldıkları kötü, yıldızlardan gelmektedir: Brood olarak bilinen canavar ırk. Galaksiler arası bir savunma örgütünün direktörü, Yeryüzü'nün atmosferine hızla girerken..»»
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız