Her ruh, yeniden düzenleme ihtiyacı duyan bir melodidir. Stephane Mallarme [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Genetik Kitabı - Genetik Kitapları

Genetik konu başlığında toplam 76 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Genetik kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Susan McKinnon

Boğaziçi Üniversitesi Yayınları

Susan McKinnon bu kitabında; evrim biyolojisi, bilişsel ve deneysel psikoloji, bilgisayım, oyun kuramları ve antropoloji gibi alanlardan beslenen evrimsel psikolojiye yönelik bir eleştiri geliştirmektedir. Evrim psikologlarının; evrim, psikoloji ve kültür hakkında yanıldıklarını; ortaya koydukları evrensel psikolojik mekanizmalar kuramının altında yatan genetiğe ve cinsiyete..»»
Onur Oral,Kerim Bakan

Nobel Akademik Yayıncılık

Tüm dünyada sağlıklı ve uzun bir hayat hedefi için sağlıklı yaşamaya dönük yeni alışkanlıklar hızla gelişmektedir. ''Obezite, Nutrigenetik ve Spor'' kitabımız, tüm yaşam sürecini sağlıklı yaş almak olarak algılayan bir bilimsel yaklaşımla hazırlanmıştır. Sağlıklı bir yaşam sürebilmek için sağlıklı beslenme ve her yaşta spor alışkanlığının gerekliliği, bu çalışmayı hazırlamamızda bize ilham vere..»»
W. Allen Hogge,Aleksandar Rajkovic

İstanbul Tıp Kitabevi

Bu kitabı yazmaktaki amacımız basit : obstetri ve jinekoloji asistanları veya bu alanda çalışanların mesleki pratiklerine genetiği dahil edebilmeleri ve temel esaslar ışığındaki yeni literatürü yorumlayabilmeleri için gereken genetik bilgileri içeren temel bir kaynak sunmak. Genetik veya yeni tanımlanan genomik bilim dallarında hiçbir kitabın güncel olması beklenemez. Bu kitabın yazımı sırasında h..»»
Kansu Özbey

Om Yayınevi

Bilgi çağında olduğumuzun sürekli vurgulandığı bir dönemde, birbirleriyle uyumlu çalışması gereken birimler gerçekte bilgiden ne oranda yararlanıyor?  Bir organizasyonun başarısında bilginin önemi nedir?  Bilgi paylaşımı ne derece yapılıyor?  Değişim ve dönüşümü günün şartlarına uyum sağlayacak bi&..»»
Barbara Marciniak

Ötesi Yayıncılık

Peiadesliler olarak gerçekliğe sizin şu andaki görüşünüzden daha geniş bir bakış açımız var. Bunu sizinle paylaşmak üzere buradayız. Pleiadesliler, bilinç evrimimizde destek olmak üzere bilgi ve bilgeliklerini bizlere aktaran bir grup ileri varlık. Bizim de ait olduğumuz ama parçası olduğumuzu unuttuğumuz Işık Ailesi'nin üyeleri. Öğretilerinin toplandığı ilk kitapta (Pleiades Öğretileri 1 -Unutt..»»
Eberhard Passarge

Nobel Tıp Kitabevleri

   »»
Eberhard Passarge

Palme Yayıncılık

Mehmet Topaktaş,Eyyüp Rencüzoğulları

Nobel Akademik Yayıncılık

Kalıtsal değişmelerin sebeplerini kromozomları ve kromozoma dayalı oluşumları inceleyerek açıklayan sitogenetik biliminin doğum yılı olarak Hofmeisterin kromozomları ilk gözlediği yıl olan 1840 yılı kabul edilir. Bu bilim dalının temel inceleme materyali ökaryotik canlı kromozomu, yararlandığı alet ise mikroskoptur. Kromozom elde etme ve özellikle bandlama metotlarının bulunması ile birlikte mikro..»»
Şahabettin Elçi

Ankara Üniversitesi Yayınları

Abdullah Ekmekçi

Gazi Kitabevi

Tıbbi Biyoloji ve Genetik adlı çalışmada yer alan konular şöyledir; Konu Başlıkları • Moleküler Evrim • Biyomoleküller • Hücre Biyolojisi • Katılım ve Genom • Moleküler Genetik • Gelişimsel Genetik ve Hücre Farklılaşması • Genetik Hastalıkların Moleküler Temeli • Genomik,Proteomik ve Biyoinformatik Sistemler Biyolojisi • Moleküler Genetik Analiz ve Biyoteknolojis • Öğrenme ve Belleğin Moleküler..»»
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız