Kadınlar erkeklerin güçlü yanlarına hayran olurlar, zayıf yanlarını severler. Beatrice Brown [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Esrik Kitabı - Esrik Kitapları

Esrik konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Esrik kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ayhan Altay

Heyamola Yayınları

1951 doğumlu Şiirleri Türk Dili, Ardıç Kuşu, Batıses, İzmir İzmir, Kum gibi dergilerinde yayınlandı. 2002 yılı sonlarında İzmir'deki bazı sanatçıların ***dumansız buluşmalar*** adını verdikleri toplantılarına katılmaya başladı. 2006 yılından bu yana İstanbul'da bölgesel olarak yayınlanan günlük Gerçek gazetesinde, 2014 yılından itibaren de Gerçek'in de katıldığı Gazete İstanbul'da haftada bir g..»»
Engin Turgut

Artshop Yayıncılık

"Seni düşündüğüm zaman, ayağıma bir zincir takılıyor, bir gölün üzerinde hüzünle yüzen yaralı bir kuğuya dönüşüyorum. Seni bulamadığım zaman, yaz gülüşünü unutuyor, şuramda bir titreme, şuramda yarım kalmış bir şiir acıtıyor gönlümü. Kalbim durmadan parçalanıyor. Geceleri uykusuz kalıyorum. Her yanımdan boşluk sarkıyor. Aşk acıya dönüşüyor seni özlediğim zaman. Seni sevdiğim zaman sevecen oluyorum..»»
Muhittin Dağhan

Bilgeoğuz Yayınları

Anlaşılan bu ıstırabı yudum yudum içipDirhem dirhem tükeneceğizEn sonunda ise yekpare benliğimizleUsuldan sessiz sedasız çıkıp gideceğizVe dünya esir düşecek sonsuzluğun gölgesindeBiz bekleyeceğiz yine zamanıBu kez kısım kısım arzulardan azadeKendimizi çizip var olacağız»»
Esat Korkmaz

Berfin Yayınları

Şamanın esrik yolculuğuna katıldı mı bir kere insan, geçmişe açılan kapısız kapıyı aralar: Kapıdan içeriye adımımızı atar atmaz, kendimize karşı savaş açar ve bellek yaralarımızı kanatırız; unutulmuş anılarımız, bilincimizin dışına savrulur ve uğuldamaya başlar. Kierkegaard’ın da belirttiği gibi yaşam, arkadan öne doğru koşar, ancak geriye dönülerek anlaşılabilir. Dikkat kesilirsek eğer yaşamın..»»
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız