Kişilik, kendi öz düşmanını kendi öz yuvasında barındırır. Bergson [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Denetleme Kitabı - Denetleme Kitapları

Denetleme konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Denetleme kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Nusret İlker Çolak

Seçkin Yayıncılık

Ülkemiz açısından yeni bir idari kurum olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ile Federal Reserve Board`u inceleyen bu çalışma üç bölümden oluşmaktadır. Çalışmanın birinci bölümünde Kamu Düzeni kavramı incelenerek kavramın ekonomik boyutu araştırılmıştır. İkinci bölümde ise, bankacılık alanında etkin olan kuruluşlar kısa olarak incelendikten sonra Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun..»»
Nijat Özön

Sinema ve Toplum

İki ciltlik ***Karagöz'den Sinemaya***, sinema yazarı ve tarihçisi Nijat Özön'ün kırk yıllık bir süre içinde çeşitli dergi ve gazetelerde Türk sineması konusunda yazdıklarının bir bölümünü bir araya getiriyor. Türk sinemasının özel koşullarından dolayı güncelliğinden hiçbir şey yitirmeyen bu yazılarda sinemamızın tüm sorunları ele alınıp irdelenmektedir. Yazara göre, değişik uzunlukt..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.