Televizyonu çok eğitici buluyorum. Ne zaman biri televizyonu açsa, öteki odaya gidip kitap okuyorum. (Groucho Marx) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Ceo Kitabı - Ceo Kitapları

Ceo konu başlığında toplam 18 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Ceo kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Aliye Arslan

Babıali Kültür Yayıncılığı

Şimdiden geleceğini başarılı bir şekilde yaşamak için planlı, programlı bir hayatı göze alanlara faydalı olacağı tartışılmaz bir kitap.

Bu kitap çocukların, gençlerin mesleki seçimlerinde sağlam adımlarla ilerlemelerini sağlayacak bir kılavuz niteliğindedir. Temelini tecrübelerden alan ve kendilerini bekleyen dünyaya karşı hazırlıklarını gözden geçirmelerini sağlayacak, ufuklarını açacak b..»»

Kolektif

Kuşak Yayınları

Ceo, bir holdingin ya da şirketin en üst yöneticisidir. Bu oyunu tercih ettiğine göre senin de hedeflerin büyük. Sen ülkemizin en yeni girişimcilerinden birisin. Kazanmak için her şeyden önce iyi bir strateji belirlemen gerekiyor. Arkadaşlarınla birlikte Türkiye turuna çıkacaksın. Gittiğin illerde bazen yatırım, bazen de ödeme yapacaksın. Sonuçta ya birikim yapıp oyunu kazanacaksın; ya da iflas e..»»
Hasan Taşpınar

Seçkin Yayıncılık

CEO & CIO kitabı ile amaç, özellikle kamu kurumlarında büyük sorun olan yönetim zaaflarını gidermek, özel ve kamu kurumlarının daha verimli yönetilmesini sağlamaktır. Bu amaçla yöneticilerin sahip olması gereken,niteliksel özellikleri, almaları ve edinmeleri gereken formal ve informal eğitim ve günümüz Bilgi Teknolojilerini, BSS / OSS (Business Support System / Operational Support System) Projeler..»»
Hazım Kantarcı

Ofset Yapımevi Yayınları

• Sabancı Topluluğu’nda 32 yıllık birikim ve anılar… • Aile şirketlerinin kurumsal yönetim sürecine rehber olacak deneyimler… • Yöneticiler için sürekli gelişimin yaşanmış örnekleri… 1970 senesinde girdiği Sabancı Topluluğunda uzmanlıktan başlayıp, bir profesyonelin gelebileceği en yüksek seviye olan CE..»»
Hazım Kantarcı

Ofset Yapımevi Yayınları

Hazım Bey, Toplumumuzda okuz iki yıl uzmanlıktan CEO'luk kademelerine uzanan muhtelif makamlarda görev yaptı. Birçok "ilk"leri başlatıp başarıyla tamamlayarak iz bıraktı. Onu serinkanlı düşünen ufuk açıcı misyonları yürüten dürüst yaratıcı ve özverili çalışmaları ile daima hatırlayacağız. SAKIP SABANCI (Nisan 2003) ..»»
D.A. Benton

Pegasus Yayınları

Bir Ceo Gibi Davranmak ve Bir Lider Gibi Düşünmek İçin Kişisel Eğitim Rehberiniz Çok Satan Ceo Gibi Düşünmek Kitabının Yazarından Yepyeni Bir Kitap Ceo Koçunun Sırları Bir Ceo Gibi Davranmak Ve Düşünmek İle İlgili Olarak Her Şeyi Kapsayan Bir Çalışma "Bu, Debra Benton'ın şimdiye kadar çıkmış olan en iyi kitabı. O, kişisel koçluk deneyimlerinin ışığında okuyucuya gerçek dünya içindeki..»»
Jeffrey J. Fox

Pegasus Yayınları

Bir Kurumun En Üst Basamağına Yükselebilmenin Kuralları Bir fili saklamaya çalışmayın! Sürpriz gibi görünen iflaslar, zamanında iyi saklanmış görünen ama başıboş bırakıldığı için sonrasında felakete sebep olan fillerin yol açtığı sonuçlardır. Her bir fil, panik ve -bunun devamında gelen- güneşi balçıkla sı..»»
Jeffrey J. Fox

Alteo Yayıncılık

CEO OLMAYA GIDEN YOL BIR KURUMUN EN UST BASAMAGINA»»
Mehmet Akif Çakırer

Crea Yayıncılık

Bazen duyduğumuz ya da okuduğumuz bir sözden çok etkileniriz. Hatta öyle sözler vardır ki; hayatımız boyunca bize yol gösterir, adeta ilkemiz haline gelirler. Hepimizin çok inandığı ve davranışlarımızı yönlendiren sözler vardır.   Deneyimlere dayanan, değişik olayların sonucunda söylenmiş ve kesinlikle bir haklılığı olan sö..»»
G. William DauphinaisGrady MeansColin Price

Sistem Yayıncılık

CEO'LARIN BILGELIGI 29 KURESEL KURULUS LIDERI GUNU»»
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.