Sorunlar onları yaratanların mantığı ile çözümlenemez. Einstein [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Antropometri Kitabı - Antropometri Kitapları

Antropometri konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Antropometri kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Halil Tanır

Gazi Kitabevi

-Fiziksel Aktivite-Fiziksel Aktivitenin Değerlendirilmesi-Çocuk ve Adolesanlarda Vücut Kompozisyonu-Vücut Kompozisyonunun Değerlendirilmesi-Akademik Başarı-Akademik Başarının Değerlendirilmesi-Akademik Başarıyı Etkileyen Faktörler-Fiziksel Aktivitenin Zihinsel Gelişime Katkısı-Fiziksel Aktivite ve Sınıf İçi Davranış-Fiziksel Aktivite ile Akademik Başarı Arasındaki İlişki-Beden Eğitimi ve Spora Kat..»»
Emre Demir,Vahdet Özkoçak

Nobel Bilimsel Eserler

Bu kitap; Sağlık, Spor ve Adli Bilimlerde araştırmacılara uygun istatistiksel analiz yöntemlerini seçebilme, analiz edebilme, analiz sonuçlarını doğru bir şekilde yorumlayabilme, uygun tablo ve şekiller ile raporlayabilme becerisi kazandırma amacıyla hazırlanmıştır. Ayrıca SPSS adımlarını gösteren uygulamalarla okuyucuların program kullanma becerilerine katkıda bulunacaktır. Kitap içerisindeki ..»»
M. Kamil Özer

Nobel Kitabevi

Sporda branşlara uygunluğun belirlenmesi için performansın çok yönlü ölçülmesi ve değerlendirilmesi gerekmektedir. Her spor dalının kendine özgü bedensel ve kondisyonel özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler çoğu zaman birbirlerine paralel bir gelişme içindedir. Küçük yaşlardan itibaren sporcuların s&..»»
Umut Canlı

Gece Akademi

Öncelikle araştırma sürecinin her aşamasında fikirleriyle çalışmamı yönlendiren, tüm hatalarımı sabırla düzelten, hiçbir zaman bilgi, tecrübe ve desteğini esirgemeyen değerli hocam, danışmanım Prof. Dr. Mehmet Günay?a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Tez izleme komitesi üyeliğinde, değerli öneri ve yönlendirmeleriyle çalışmama şekil veren bunun yanı sıra yükseköğretimimin her aşamasında üzerimde büy..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.