Paranın öldürdüğü ruh, kılıcın öldürdüğü bedenden fazladır. WALTER SCOTT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Açı Kitabı - Açı Kitapları

Açı konu başlığında toplam 228 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Açı kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Metin KaraböcüoğluTolga F. Köroğlu

İstanbul Tıp Kitabevi

2004 yılında çıkardıgımız Çocuk Acil Tıp kitabımızın gördu?gu? ilgiden cesaret alarak, çok farklı disiplinleri ilgilendiren Çocuk Acil Bilim Dalı’nın konularını olabildigince tu?m yönleri ile bir arada toplamaya çalıstık. Kitapta bazı bölu?mlerin birden fazla bilim dalının yazarları tarafından, kendi bakıs açılarıyla yazılmıs oldugunu görecekseniz. Çocuk acilde çalısan ..»»
Kolektif

Sonuç Yayınları

10.Sınıf Katı Cisimlerin Yüzey Alanları ve Hacimleri     »»
Haluk Tanrıverdi

Beta Basım Yayım Dağıtım A.Ş.

İçindekiler Giriş -Yönetim ve Organizasyon Kavramları Yönetimin Tanımı, Süreci ve İlkeleri Organizasyonun Tanımı, Süreci ve İlkeleri -112 Acil Sağlık Hizmetlerinde Yönetim ve Organizasyon 112 Acil Sağlık Hizmetlerinin Tarihsel Gelişimi 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde Genel Tanımlar 112 Acil Sağlık Hizmetlerinin Yönetim ve Organizasyon Yapısı 112 Acil Sağlık Hizmetler..»»
Eğitim Bilimleri Kavram Haritası Seti

Beyaz Kalem

2013 KPSS 4 Çözümlü Acil Deneme »»
Cevat Rıfat Atılhan

Sinan Yayınevi

Maziyi gözümüzün önüne getirip, geçmişimizi bize öğreten, bu eserde yer alan bütün olaylar, eserin yazarı Cevat Rıfat Atilhan tarafından yaşanmış olaylardır. Yakın tarihimize ışık tutan bu eser, her yaştaki okuyucumuz için hazırlanmıştır. Bu kitapta isnat ettiğimiz deliller, tahliller ve muteber vesikalarla şunu ısbat etmek istiyoruz ki: 31 Mart kanlı vak'ası; Türk Milletini ..»»
Mehmet Rıfat Bey

DBY Yayınları

Hazırlayan : Tahsin Yıldırım 93 Harbi`nde Kafkas Cephesi`nde görev yapmış olan Mehmet Rıfat Bey`in hatıraları yaşanan "Büyük Bozgun"u birinci ağızdan anlatması açısından ciddi bir önem arz etmektedir. Kitap üç bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde 93 Harbi`nin kısa tarihi bulunmaktadır. İkinci bölümde Mehmet Rıfat Bey`in Tarih ve Coğrafya Dünyası dergisinde 1959 yılında yayınlanmış "93 Ha..»»
Mehmet Rıfat Bey

DBY Yayınları

93 Harbi'nde Kafkas Cephesi'nde görev yapmış olan Mehmet Rıfat Bey'in hatıraları yaşanan ***Büyük Bozgun***u birinci ağızdan anlatması açısından ciddi bir önem arz etmektedir. Kitap üç bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde 93 Harbi'nin kısa tarihi bulunmaktadır. İkinci bölümde Mehmet Rıfat Bey'in Tarih ve Coğrafya Dünyası dergisinde 1959 yılında yayınlanmış ***93 Harbi Faciası*** başl..»»
Afra İrem Duman

Postiga

Boyutsal bakımdan bir bamyaya, işlevsel bakımdan bir bankaya benzeyen iki kişinin bir araya geldiği bir hikaye bu... Küçük Emrah misali acıların kadınını canlandıran tıbbiyeli kızımız ile gözlerinde bile dolar işareti bulunan, 'tuvalette para yapıyor bunlar' diye nitelendirilen bir yağuşuklu elemanın çılgın, komik, kanlı ve heyecanlı serüvenine hoş geldiniz! Başrollerde, komşu kızı Ahu yerin..»»
Eşref Hamza İnan

İkinci Adam Yayınları

İnsanlık maddi gelişimini teknolojik boyutuyla süratle ilerletirken, ahlaki çöküşünü de hızlandırmaktadır. Dünya devletleri arasında meydana gelen maddi refahtaki uçurumlar, ahlaktaki çözülme bunun bir göstergesidir. Kimisi lüksün en zirvesini yaşarken, yedi yüz milyon insandan daha fazlasının açlıkla pençeleşmesi bunun bir kanıtıdır. Yine kimisi estetik cerrahiye milyonları verirken, bir ba..»»
Neil Strauss

Altın Kitaplar

Oyun, The Dirt ve How to Make Love Like a Porn Star adlı kitapların yazarı Neil Strauss, Acil Durum'da keskin bakış açısı, kıvrak zekâsı ve üstün anlatımıyla sistemden kaçarken, bizleri karanlığın ortasından ürkütücü bir yolculuğa çıkarıyor. Acil Durum, tehlikeli bir dünyanın ve bu dünyada hayatta kalmanın öyküsünü anlatıyor... Vahşi köpeklerin saldırısına uğradınız... Okyanusun ortasında bi..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.