is ismail karaosmanoğlu
207 şiiri ve 74 yazısı kayıtlı Takip Et

Yahudinin sonu

YAHUDİNİN SONU 

Siyonizm gide gide kanlı bir katliam felsefesine ulaştı. Bu yönüyle Yahudilik ve ona yurt aramak gibi masum bir düşünceyle yola çıkan Siyonizm’in veçhesi değişti. Artık o bir zulüm aracına dönüşmüş durumda. Hiçbir şekilde masum ve savunulur bir tarafı kalmamış durumdadır. 
Yahudilerin Arz-ı Mevut hayaliyle Nil’den Fırat’a yurt edinme çabaları ve bu yolda yaptıkları bin bir zulüm, şiddet ve terör onların sonunu getirecek en büyük amil olacaktır. Dün Hitler zulmünü acı bir şekilde tatmış olan millet bu gün ondan daha şiddetlisini dünyaya ve özellikle Filistinlilere uygulamakta. Mazlum zalim rolünü benimsemekte, kendisine yapılanların intikamını başkalarından çıkarmaktadır. 
Mazlumların ahı yerde kalmaz, kalmayacaktır. Allah ile mazlumlar arasında perde yoktur. Elverir ki zulüm haddini aşsın. Bu gün bu sınır aşılmıştır. 
Ancak bu olup bitenler Müslümanlar için bir uyarı niteliğindedir. İsrail’in Gazze’ye attığı her bomba Müslümanların üzerine düşmekte ve onların kendilerini sorgulamasına yol açmaktadır. Bu gün İslam Alemi derin bir uykudadır. Ehl-i küfrün Müslüman katliamı yapması onları derin uykularında sarsmaktadır, ama nedense bir türlü uyandıramamaktadır. Bu ne derin bir uykudur ki binlerce, milyonlarca Müslüman savunmasız kadın ve masum çocuk yaralanmakta, öldürülmekte, işkence altında yaşatılmaktadır. Doğu Türkistan’da, Myanmar’da, Mısır’da, Filistin’de, Irak’ta, Suriye’de Çeçenistan’da milyonlarca Müslümanlara zulüm yapılmaktadır. 
Bu zulüm ne zamana kadar sürecek, bilinmiyor. Mehdi’yi beklemek mi lazım? Bunun yerine Müslümanları toparlanması, yönetimlerini sorgulaması gerek. Bu sorgulama nasıl olacak? Sosyal şartların zorlaması, bu tip olayların artması, yöneticilerin ona suskun kalması toplumları derinden etkileyecek elbette. 
Zalim İsrail’in ve onun felsefesi Siyonizm’in Ramazan ayını Müslümanlara zehir etmesi, Coca Cola’nın tüm karını İsrail’e devretmesi, üstelik Bu yıl Ramazan hep aynı olacak sloganıyla alay edercesine reklam vermesi ne anlama gelmektedir. Şişelerin üstüne Müslüman isimleri Müslümanlara dünyayı cehenneme çeviren füzelerin üstüne Yahudi kızlarının isimlerinin yazılması olayın vahametini, Yahudi’nin aymazlığını, kendine olan aşırı güvenini ve dünyaya olan küstahça bakışını gösterir. 
Bunca küstahlık, bunca saygısızlık, bunca şiddet daha nereye kadar sürecek. Elbette Müslüman toplumların uyanışına, toparlanıp kendine gelişine kadar. Müslüman Birleşmiş Milletleri, İslam ordusu ve gerçek İslam birliğini kuruncaya kadar. Elbette güçlü bir süper İslam devleti oluşuncaya kadar. 
Kişisel olarak korkak olan Yahudi dünyada tesis ettiği Gizli Dünya Devleti’ne olan güveni, süper güç ABD’ ye dayanıp sırtını yaslaması ile güç ve cesaret bularak şirretleşmektedir. Kudurmuş köpek gibi saldırmakta, ağzından salyalar saçmaktadır. Onun ortakları bu zulme sessiz kalan öncelikle Arap devletleri, sonra diğer İslam alemi ve en son diğer dünya devletleridir. 
Kafirler tek millettir. Bunu biliyoruz. Ya Müslümanlara ne demeli? Hani onlar bir elin parmakları, bir binanın taşlarıydı? 
İnşallah o günleri de göreceğiz.

Beğen

ismail karaosmanoğlu
Kayıt Tarihi:16 Ekim 2019 Çarşamba 19:02:29

YAHUDİNİN SONU YAZISI'NA YORUM YAP
"YAHUDİNİN SONU" başlıklı yazı ile ilgili
düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi diğer okuyucular ile paylaşın.


YORUMLAR

Okuduğunuz yorum yazar tarafından etkili yorum olarak seçilmiştir.
Selçuk KORKMAZ
17 Ekim 2019 Perşembe 11:56:08
''Bu gün İslam Alemi derin bir uykudadır. Ehl-i küfrün Müslüman katliamı yapması onları derin uykularında sarsmaktadır, ama nedense bir türlü uyandıramamaktadır. Bu ne derin bir uykudur ki binlerce, milyonlarca Müslüman savunmasız kadın ve masum çocuk yaralanmakta, öldürülmekte, işkence altında yaşatılmaktadır. Doğu Türkistan’da, Myanmar’da, Mısır’da, Filistin’de, Irak’ta, Suriye’de Çeçenistan’da milyonlarca Müslümanlara zulüm yapılmaktadır. ''

Türkiye Müslümanlarının samimiyetine inanmıyorum !!!

Irkçı politikaları destekleyerek Yukarıda yazılı olan coğrafyalardan söz ederek Ümmetçi görünmek Riyakarlıktan başka bir şey değildir.

İslam alemi uykuda değildir gaflettedir!
Siyonistler gece gündüz kendi inandıkları dava için çalışıyorlar.
ALLAH onlara mühlet vermiş ve onlarda ellerinden geldiği kadar bu zamanı iyi değerlendirmeye çalışıyorlar kendileri açısından.

Hey sen adı Müslüman olan kalbi ile ırkına tapan sen ırçılık hastalığını bırakmadığın sürece ALLAH TAN SANA RAHMET İNMEZ.


''Elbette Müslüman toplumların uyanışına, toparlanıp kendine gelişine kadar. Müslüman Birleşmiş Milletleri, İslam ordusu ve gerçek İslam birliğini kuruncaya kadar. Elbette güçlü bir süper İslam devleti oluşuncaya kadar. ''

Fikir güzel dava ümmet ama ortada Müslüman yok !
Kimse kusura bakmasın halkının Müslüman olduğu devletlere bakacak olursak her biri bir diğerinden beter durumda insanıyla yönetimleri ile.

Biz halik olana taparız mahluk olana değil !

Önce evinizdeki Mahlukları temizleyin;Irkınıza tapmaktan vazgeçin ;Sonrada samimi bir ümmet davanız varsa oturup kardeşleriniz ile ordumu kurarsınız siyonizmlemi savaşırsınız siz bilirsiniz.

Çıkarın artık ağzınızdan Filistin sakızını!
İslam coğrafyasının her tarafı Filistin olmuş ve bu kafayla devam ederse Müslümanım diyenler Zalimin ateşi Ümmeti yakmaya devam edecek!

Cevap Yaz
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.