Dostluğun kolları birbirimizi dünyanın bir ucundan bir ucuna kucaklayabilecek kadar uzundur. MONTAİGNE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

Dünya Küçük

Dünya çok büyük derler inanma dostum. Bu dünyada delilere yer yok hatta acılarım için bile yer yok. Dünya büyük derler inanma dostum. Bu dünyada açlıktan ölmek üzere olan kıta afrikasını çoktan çıkardılar yeryüzünden çünkü onlar için de yer yok. Dünya büyük derler dostum inanma.

Bu dünyada politika rakı masasına meze olurken düşünürlere düşünecek yer kalmadı. Bu dünya büyük derler dostum inanma. Mezartaşının ve bebek beşiklerinin paralı olduğu bu dünya ne kadar büyük olabilir. Karanlıkta seni takip eden tek dostun gölgense bu dünya ne kadar büyük olabilir. Silah ticareti yapanların en büyük hayırları da yaptığı bu dünya ne kadar büyük olabilir.

Dünya o kadar küçük ki artık sen bile içinde değilsin. Hatta hiçkimse. Ama soranlara adetten yuvarlanıyoruz işte diyoruz. İnanma dostum dünya işte bu kadar küçük.


Etiketler:
Dünya Küçük başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

Dünya Küçük başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
14.8.2019 16:14:14
Toplam 0 yorum yapıldı
95 çoğul gösterim
79 tekil gösterim


Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.