Zenginliği olmayan adamı, adamlığı olmayan zengine yeğ tutarım. Plutarch [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

ŞEBİNKARAHİSAR'DA YAPILACAK DAHA ÇOK İŞ VAR.. / Hikmet OKUYAR

EĞİTİMCİ MÜZİSYEN KAVAL ve DARBUKA USTASI, Şebinkarahisarlı Yöre Sanatçıları Topluluğu Başkanı Ali Yolcubal Yönetimindeki THM KOROSU HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI MI ?
Prava çalışmaları CANLI YAYINLANSIN abdi ipekçi çağrıcılarının iddia ettikleri gibi Sarıyer sosyallerinin 50 000 rüyaları gibi kurbanlıkların kurban hayranları da gelir belki on binlerce CEVİZLİ BULAMAÇ ile kavurmalı TÜRKİSTAN PİLAVI yemeye.. KINIK AYRANI içmeye.. KEŞKE şarkıcı türkücü bayanlar ve erkekler kadar da AŞIK OZAN ŞAİR ŞİİR YORUMCUSU çağrılsaydı..
TÜRK CUMHURİYETLERİNDEN..DOĞU KARADENİZ’DEN..KELKİT VADİSİNDEN.. TÜRKİYE SEVDASI ŞEBİNKARAHİSAR SEVDASI ÖNCÜLERİNDEN..KEŞKE Yolların Çilesi , Naz Şebingülüm, Can Şebingülüm, ve Şebinkarahisar Güzellemesi gibi ŞAHESERLER de okunsaydı ŞEBİNKARAHİSAR FESTİVAL SAHNELERİNDE..Keşke,Şiringül Musayeva da KATILSAYDI Festival kapsamlı ŞEBİNKARAHİSAR ŞİİR AKŞAMLARI Etkinliklerine..
KADİM DOST CANLARIMIZ ÇOK ÖZEL HEMŞERİLERİMİZ NEŞE BANU da KEZBAN UZUN da ELİF DİKMEN de SAHNE alsaydı ŞEBİNKALE Burçlarında.. KLİP de yapsalardı.. ŞİİR YORUMCULUĞU da.. 07.08.2019, Hisarüstü / SARIYER
*
Hikmet Okuyar
Şüsiyad Başkanı,
Şair, Şiir Yorumcusu,
Şebinkarahisar Sevdası proje Sahibi..

Etiketler:
ŞEBİNKARAHİSAR'DA YAPILACAK DAHA ÇOK İŞ VAR.. / Hikmet OKUYAR başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

ŞEBİNKARAHİSAR'DA YAPILACAK DAHA ÇOK İŞ VAR.. / Hikmet OKUYAR başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
8.8.2019 01:14:29
Toplam 0 yorum yapıldı
50 çoğul gösterim
50 tekil gösterim