Mutluluk, gençlikte beklenmedik şeylerde, yaşlılıkta ise alışkanlıklarda aranır. P.Courty [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

HENDEK ŞEHİT AHMET ÖZSOY İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ORGANİK TARIM ve FİDANCILIK FAALİYETLERİ

HENDEK  ŞEHİT AHMET ÖZSOY İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ORGANİK TARIM ve FİDANCILIK FAALİYETLERİ

Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulunda Organik Tarım ve Fidancılık Faaliyetleri Başladı. Okul müdürü Selçuk TAZİM in verdiği bilgiye göre ilk iş olarak okulun bahçesine humuslu toprak getirildi. Sonra velilerin ve öğretmenlerin katılımıyla bir toplantı yapıldı. Konuyla ilgili olarak katılımcılar bilgilendirildi. Yarından itibaren okulun öğretmenlerinin, velilerin ve öğrencilerin toprakla kucaklaşması sağlanacak. Fidanlar dikilecek domates bibersoğan maydanoz dereotu ve karalahana yetiştirilecek. Toprağın işlenmesi ekim dikim ve bakımı öğrenciler veliler ve öğretmenler tarafından yapılacak. Bu güzel projeyi katılımcıların hepsi büyük bir mutlulukla karşıladılar. Özellikle öğretmenler Zeynep KALENDER, Cemile AKTAŞ Özlem ONSEKİZOĞLU, Ezgi DİLER, Habibe Emel DEMİR ve Firdevs Betül HAN yarını beklemeden coşkuyla toprağın tepesine çıktılar. Okul müdürü Selçuk TAZİM bu anlamlı projenin tüm okullara örnek olmasını diledi. Bu projeyi öğrenen Hendek İlçe Milli Eğitim müdürü Sabri DOĞAN okul müdürü Selçuk TAZİM’i kutladı.
HABER: İSMAİL MALATYA

Etiketler: sayfam ,
HENDEK ŞEHİT AHMET ÖZSOY İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ORGANİK TARIM ve FİDANCILIK FAALİYETLERİ başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

HENDEK ŞEHİT AHMET ÖZSOY İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ORGANİK TARIM ve FİDANCILIK FAALİYETLERİ başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
3.4.2019 21:56:50
Toplam 0 yorum yapıldı
283 çoğul gösterim
282 tekil gösterim