Şerefle bitirilmesi icap eden en ağır vazife hayattır. -- Toegueville [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Romeo Kitabı - Romeo Kitapları

Romeo konu başlığında toplam 59 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Romeo kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
David Owen

Caretta Yayınları

Seksen yılı aşkın bir süredir Alfa Romeo markası, mühendislikte yeniliği, İtalyanlar'a özgü bir şıklığı, ara verilmeksizin sürdürülen ve 1986'da şirket yönetiminin Fiat tarafından devralınma-sından sonra da korunan bir teknolojik evrim çizgisini temsil et-mektediıv |iBu kitap 1900'den başlayarak çeşitli fomılardaki Alfa Romeo Giulietta ve Giulia'lan, Alfasud'u, Alfetta'yı, 166'yı ve nihayet serini..»»
David Owen

Caretta Yayıncılık

ÇOK ÖZEL BİR MARKANIN TUTKUNLARINA 'Tarihi başarıları ve kendine özgü tarzı, Alfa Romeo'yu sadece bir otomobil olmaktan çıkarır***, Alfa sahiplerinin otomobillerini tanımlamak için kullandıkları sözlerden sadece biri. Alfa Romeo sahipleri, özel ve ayrıcalıklı bir dünyaya adım attıklarını bilir. Çünkü 90 yılı aşkın bir süredir ALFA ROMEO markası, mühendislikte yeniliği, İtalyanlar'a özgü şıkl..»»
Zeynep Sahra

Ren Kitap

Ateşe uçmaktan korkan bir kelebeğin hikâyesinden, kanatlarını arkasında bırakan bir kelebeğin değişim hikâyesine... Ayçöreği Ahmet; Sahra'ya yürümeyi, bisiklete binmeyi, erkek gibi dövüşmeyi öğretmişti. Ama hepsinden önemlisi ona, aşkın can yakıcı yanını tattırmıştı, hem de farkında bile olmadan... Sahra, Ahmet'e olan karşılıksız aşkının ağırlığına dayanamayıp Çıkmaz'dan uzaklaşırken, boynun..»»
Necati Zekeriya

Uçan At Yayınları

Çok sevgili okur! Çocukluğu unutulmaz yapan nedir? Arkadaşlık. Evet, evet arkadaşlık. Bu kitabın kahramanı Orhan’ın hem akranları hem de kitaplar arkadaşları olmuş. Akranları ve kitaplarla dostluğu ilk gençlik çağına kadar sürüp gitmiş. Bu unutulmaz çocukluk dönemi arkadaşlığı Bizim Sokağın Çocukları ile başlamış Yeni Sokağın Çocukları, Bizim Sokağın Romeo ve Jüliyeti kitaplarıyla devam etmiş. ..»»
Pierre Culliford

GNR Kitap

Şirinler çizgi roman serisinin yedinci kitabı. Peyo'dan üç farklı çizgi roman tek kitapta...»»
Grace Catalano

Aksoy Yayıncılık

Shakespeare'in romantik aşığı Romeo. Basketbol oynayan duyarlı bir şair. Hasta bir genç. "Titanic" filminin ölümsüz sevgilisi... Bunlar, Leonardo DiCaprio'nun üstesinden başarıyla geldiği filmlerdeki unutulmaz kahramanlar. Çocuk yaşlarda ekranla tanışan Leonardo DiCaprio, on dokuz yaşına geldiğinde bütün dünyanın adından söz ettiği ünlü bir oyuncu oldu. Ünlü sinema sanatçılarıyla ay..»»
Kolektif

Doğan Egmont Çocuk Kitapları

harika bir boyama macerasına hazır mısın? Haydi, rengarenk boya kalemlerini hazırla ve en sevdiğin karakterlere renk katmaya başla! boyama keyfiyle dopdolu saatler seni bekliyor!»»
William Shakespeare

Morpa Kültür Yayınları

Bu kitap, İngilizce öğrenenleri (özellikle, lise ve kolejlerin hazırlık sınıflarıyla, 1. ve 2. sınıf öğrencilerini) yazılı anlatım ve okumada geliştirmeyi hedef almıştır. 32 sayfalık bu kitap, soldaki sayfalarda İngilizce açıklamalı öyküler, sağdaki sayfalarda ise geliştirici ve pekiştirici alıştırmalar yer almıştır. Böylece öğrenci, hem okuduklarını anlayacak, hem de sözcükleri ve fiil çekim k..»»
William Shakespeare

Penguin Yayınları

Balthasar Baz a Montague mob foot soldier and Romeo's right hand man narrates the tragic tale of Romeo and Juliet. The story unfolds on a contemporary Nottingham estate, where trouble is brewing between the Montague Mob and the Capulet Crew. »»
William Shakespeare

Kaknüs Yayınları

“Their familes don’t want them to be with each other, and it’s very sad because they both have to die.” Tom, 11 What could be worse than falling in love with your enemy? Romeo Montague thinks he’s in love until he meets Juliet, the daughter of the Capulets. With her, he discovers what true love really feels like. But their two families are bitter rivals, and no one mus..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.