Bilge sözler şeker kamışına benzer; ne kadar emsen de tadı tükenmez. (Afrika Atasözü) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Rafet Kitabı - Rafet Kitapları

Rafet konu başlığında toplam 21 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Rafet kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Bülent Üstün

Mürekkep Basın Yayın

Bülent Üstün

Mürekkep Yayınları

Dört ayaklı metropol canavarı kötü kedi Şerafettin efsanesi tam gaz sürüyor! Oğlu Tacettin ve babası Tonguç'un Şero'ya eşlik ettiği kıpırdak, ısırgan bir mizah, osurtan bir eşkınla bezenmiş dadından yinmez maceraların biraraya toplandığı işbu albük, "edebi edepsizden öğren" düsturundan yola çıkarak, milli eğitim bakanlığı'..»»
Bülent Üstün

Mürekkep Basın Yayın

Bülent Üstün

Mürekkep Yayınları

Türkiye’nin en ünlü kedisi kutuda! Mürekkep Yayınları, hiç kimsenin yapamadığını yaptı, tüm zamanların en ele avuca sığmaz kedisi Kötü Kedi Şerafettin’i bir kutuya sığdırdı! Türkiye’nin en ünlü kedisi, Kötü Kedi Şerafettin’in efsane maceraları özel koleksiyon kutusunda. Dört ayakl..»»
Turgut Ekiz

Cadde Yayınları

?ben bir Rafet resmi yapmaya başlasaydım, ne yapabilirdim diye düşünmeye başladım. Çünkü koşan bir atın, dört ayağı yok, binlerce ayağı var. Rafet öyle bir adamdı ki, ne çerçeveye sığan, ne tuvale sığan, ne odalara sığan, nede meydanlara sığan bir adamdı! İsa Çelik Rafet rüzgarda uçan kesekağıdına, havadayken resim yapan adamdı. Rafet Ekiz, Türk Resminin başrol oyuncusuydu. Önden gideniydi. Yapma..»»
Güven Gürkan Öztan

Doğan Kitap

Tutku, Değişim ve Zarafet, İstanbul'un 1950'li yıllarına, Türkiye insanının mutlu hatıralarına dokunuyor. Değişimin başladığı, Osmanlı’nın hâlâ hatırlandığı, kentin hüznüne rağmen insanların kendini tatlı bir huzura bıraktığı zamanlar. Siyah beyaz fotoğraflarda kalmış unutulmaz yıllar…  Elinizdeki kitap işte bu zamanın insanlarının ve gündelik hayatının izini sürüyor. İ..»»
İş Hayatında ve Sosyal Yaşamda

Destek Yayınları

Giyimimiz, hayata, olaylara karşı duruşumuz, ses tonumuz, hitabet şeklimiz, beden dilimiz, seçtiğimiz kelimeler, masa adabı, yemek yeme şeklimiz, hatta hangi yemeği sipariş ettiğimiz, kurumsal duruşumuz, kartvizitimizi nasıl sunduğumuz, zamanı nasıl yönettiğimiz, ast-üst ilişkisi, makam odası yönetimi, hediye seçimi ve takdimi, kısacası toplumsal ilişkilerde kullandığımız iletişim kaynaklarındaki ..»»
Iginio Straffi

Artemis Yayınları

Layla diken üstündeydi! Çok ama çok uzaklara, Gökyüzü Boyutu’na gitmesi ve upuzun bir yıl boyunca orada kalması gerekiyordu. Nabu ve dostlarını daha şimdiden özlemişti. Winxler sürpriz bir pijama partisiyle ona veda etmek için toplanacaktı. Bu sırada yardıma ihtiyacı olan Sif adında gizemli bir kızla tanıştılar. Sonunda ne mi oldu? H..»»
Donald Spoto

Artemis Yayınları

"Nasıl yaşanacağını, kenarda durup izlemeden dünyanın nasıl hem içinde hem dışında olunacağını öğrendim. Bir daha asla ama asla hayattan kaçmayacağım. Aşktan da..." dedi Audrey. "Naif görünüşüne rağmen çelik gibidir." -Cary Grant "Audrey, artık kaybolan değerlerin kadınıydı. Zarafet, saygınlık ve terbiye...»»
Donald Spoto

Artemis Yayınları

"Bir tarafım belki hep çocuk kaldı. Ama bir yandan da, erkenden olgunlaştım. Çünkü genç yaşta acı ve korkuyla tanıştım" dedi Audrey. "Nasıl yaşanacağını, kenarda durup izlemeden dünyanın nasıl hem içinde hem dışında olunacağını öğrendim. Bir daha asla ama asla hayattan kaçmayacağım. Aşktan da..." dedi Audrey "Naif g&ou..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.