Senden nefret edenleri sev; İyilikten başka üstünlük alameti tanımıyorum. -- Ludwig Van Beethoven [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Odak Kitabı - Odak Kitapları

Odak konu başlığında toplam 77 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Odak kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Eugene T. Gendlin

Sistem Yayıncılık

Kisisel Gelisim»»
Jack Canfield-M. V. Hansen

Olimpos Yayınları

Odaklanma yeteneğiniz, geleceğinizi etkiler, değişime bugünden başlayın! İnsanları elde etmek istediği şeylerden alıkoyan 1 numaralı sebebi biliyor musunuz? Odaklanma Eksikliği. İşte bu kitapta, dünyanın en başarılı iş adamları ve kadınlarının kullandıkları belirli odaklanma stratejilerini keşfedeceksiniz. Ne dilerseniz dileyin, Odaklanmanın Gücü sizlere başarıya ulaşman..»»
Mark Victor Hansen

HYB Yayıncılık

İnsanların istediklerini elde edememelerinin en önemli nedeni nedir, biliyor musunuz? Bir odaklarının olmamasıdır. İstedikleri şeyler üzerine odaklanan insanlar amaçlarına ulaşırlar. Oysa odaklanma becerisini geliştiremeyenler için hayat sonu gelmeyen bir mücadeledir. Bu kitapta, dünyanın en başarılı insanlarının kullandıkları özel odaklanma stratejilerini..»»
Heidi Grant Halvorson

Kuraldışı Yayınevi

Hayatta kazanmak için mi oynarsınız, kaybetmemek için mi? Motive olmak için kazanacağınız ödüle mi odaklanırsınız? Olası bir zararın ya da kaybın olmasını önlemeye mi odaklanırsınız? Ödül odaklıysanız fırsatları kaçırmak istemez ve risk alırsınız. Önlem odaklıysanız kaybetmek istemez ve risk almaktan uzak durursunuz. Ödül odaklı olanları motive etmenin yolları önlem odaklılardan çok farklıdır. ..»»
Jack Trout

MediaCat Kitapları

Adını ne koyarsak koyalım fark etmez, yeni bir pazarlama döneminde yaşıyoruz. Bu yeni dönemde zihninde küçük bir yer edinerek tüketicinin dikkatini çekmek, tüketiciyi ürün veya hizmetinizi satın almaya ikna etmek ve nihayet tüketiciden müşteri yaratmak için iletişimi pazarlama faaliyetlerinizin her aşamasına, her noktasına ..»»
Serdar Pirtini

Beta Basım Yayın

21. yüzyılda ekonomik ilişkiler sistematiğinde ortaya çıkan yeni dengelerle birlikte işletmelerin iş yapış biçimlerinde ve pazarlama anlayışlarında görülen değişim ve gelişime bağlı olarak pazarlamada bütünsellik ifade eden yeni bir pazarlama anlayışına geçilmiştir. Yönetim felsefesi olarak pazarlamada bütünleşik bir yaklaşımı vurgulayan..»»
Hayrettin Usul

Detay Yayıncılık

Risk odaklı denetimi tanıtmak için hazırlanan bu çalışma, yedi ana başlıktan oluşmaktadır. Birinci ana başlık altında risk odaklı denetimin tanımı verilmiş, ikinci ana başlıkta risklerin tanımlanması ve değerlemesi anlatılmaya çalışılmış, üçüncü ana başlık altında risk matrisinin oluşturulması, dördüncü ve beşinci ana başlıklar altında denetimin planının hazırlanması ve denetimin yapılması, altınc..»»
Tony Rutigliano

MediaCat Kitapları

Tony Rutigliano ve Brian Brim'in bir Gallup araştırmasından yola çıkarak yazdıkları bu kitap, güçlü yönlerinize odaklanarak satış yeteneğinizi tanımlamanız için bir rehber. Rutigliano ve Brim'in temelde dayandığı iki gerçek var: Herkes satış yapamaz ve satış yapmak için tek bir doğru yol yoktur. Satış biraz da yetenek işi ve bu yetenekleri güçlü yönlere dönüştürmek de sizin elinizde. ..»»
Tony Rutigliano

MediaCat Kitapları

Tony Rutigliano ve Brian Brim'in bir Gallup araştırmasından yola çıkarak yazdıkları bu kitap, güçlü yönlerinize odaklanarak satış yeteneğinizi tanımlamanız için bir rehber. Rutigliano ve Brim'in temelde dayandığı iki gerçek var: Herkes satış yapamaz ve satış yapmak için tek bir doğru yol yoktur. Satış biraz da yetenek işi ve bu yetenekleri ..»»
Ahmet Nesin

Düşün Yayınevi

Sivas olayları zamanında, Vali, dönemin belediye başkanından, bir konuşma yapıp ortalığı sakinleştirmesini istiyor. Sakinleştirici konuşma aynen şöyle : *** Bir defa şöyle bir fatiha okuyalım. Sonra şunların ruhuna bir el fatiha diyelim. *** Biliyor musunuz ki bu sakinleştirici konuşma öncesinde ölen yok… (Tanıtım Bülteninden) »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.