Seninle konuşmak istiyorum. Fakat önce buraya, benim yanıma gel! Bu boş yer, benimkini sağlamlaştıracak olan sahibini bekliyor. Helena (Faust) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Odak Kitabı - Odak Kitapları

Odak konu başlığında toplam 77 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Odak kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
A. Müge Yazgan

Der Yayınları

Bu kitap, iletişimin en etkili olması gereken bir grubu hedefe koyarak yazıldı; Aileler için. Çağın en büyük sorunu; iletişimsizlik. Son zamanlarda, kişilerarası iletişimde bireylerin daha zorlandığı gözlemleniyor. Kişilerarası ilişkilerde problem yaşayan bireyler, aile içi ilişkilerinde de sorunlarla karşılaşıyorlar.  Aile, toplumumuzun en değerli kurumu olduğuna göre,..»»
Kolektif

Marsık Yayıncılık

Akıllı Çocuk dizisi, çocuğunuzun görsel okuma, odaklanma ve farkındalık becerilerini geliştirmek üzere hazırlanmıştır. Çocuğunuz gözlem yaparak, doğru çıkartmaları bulacak ve onları doğru yerlere yapıştırarak eğlenecek. 12 Sayfa Aktivite Kitabı, 2 Sayfa Çıkartma »»
Kolektif

Marsık Yayıncılık

Akıllı Çocuk dizisi, çocuğunuzun görsel okuma, odaklanma ve farkındalık becerilerini geliştirmek üzere hazırlanmıştır. Çocuğunuz gözlem yaparak, doğru çıkartmaları bulacak ve onları doğru yerlere yapıştırarak eğlenecek. 12 Sayfa Aktivite Kitabı, 2 Sayfa Çıkartma »»
Necmi Gürsakal

Nobel Yayın Dağıtım

Günümüzün en büyük ve basarili isletmelerin yönetim ve kalite mantigi, Alti Sigma adinda kaliteye ve müsteri memnuniyetine dayanan bir anlayisa dayandiriliyor. Alti Sigma, uygulamada gelistirilen ve bilimsel arastirma mantigini isletme yönetiminin temeline yerlestiren bir anlayistir. Basarili uygulayicilar tarafindan Alti Sigma, “kalite yönetiminin modern biçimi” olarak düsünülüyor. »»
Theron Q. Dumont

Yeryüzü Yayınevi

Bir konuda başarıya ulaşabilmek için odaklanmamız gerektiğini biliriz. Öyleyse nasıl odaklanacağımızı öğrenmek büyük önem taşımaktadır. Bir işte başarıyı yakalayabilmek, düşüncenin tamamen üzerinde uğraşılan meseleye verilmesiyle mümkündür. Odaklanmayı başardığımız andan itibaren başarıyı garantiye almış oluruz; çünkü işte o zaman tüm yapıcı düşüncelerimizi kendi menfaatlerimiz doğrultusunda yö..»»
Richard Robinson

Çocuk Ve Aile Kitapları

Herkesin hayranlıkla izlediği sihirbazlar numaralarını nasıl yapıyorlar, biliyor musunuz? Bilimadamlarının ortaya koyduğu kurallardan yararlanarak... Bütün o ***abrakadabra*** numaralarının altında bilimsel gerçekler yatıyor. Yani siz de bu gerçekleri bilirseniz, bir sihirbaz gibi numaralar yapabilirsiniz. Üstelik, sihirbazlık yapmak için çok özel araç gereçlere de ihtiyacınız y..»»
Ergül Halisçelik

Gazi Kitabevi

Bu çalışmada, parasal olmayan göstergelerin yanı sıra parasal göstergeden(kişi başına gelir) de faydalanarak yoksulluk ve kalkınma olgusu çok boyutlu bir perspektifle Binyıl Kalkınma Hedefleri ve Yoksul Odaklı Büyüme çerçevesinde analiz edilmiştir. İçindekiler 1.Bölüm: Binyıl Kalkınma Hedefleri ve Yoksul Odaklı Büyüme Üzerine Teorik Alt Yapı ve Kavramsal Çerçeve 2.Bölüm: Binyıl Kalkınma H..»»
Kolektif

Doğan Kitap

Pazarlama iletişimi, marka için yaşamsal bir dışavurum aracı. Spor, hedefe yönelik çatışmanın odağındaki enerji paylaşımı. Dünyanın herhangi bir yerindeki bir spor karşılaşması, onbinlerce insana ülke değiştiriyor, yüz milyonlarcasını ekran karşısına çekiyor. Bu kitap, sporun inanılmaz çekim gücünün marka değerlerine nasıl taşındığını ..»»
David J. Cain

Okuyan Us Yayınları

Birey Odaklı Psikoterapi, 20. Yüzyılda psikoloji dünyasında görkemli bir değişim yarattı. Tarihin en önemli psikoterapistlerinden kabul edilen Carl Rogers, köklerini demokrasi ve hümanizm ilkelerinden alan bu modeli yaratırken; tüm insanların psikolojik olarak gelişmek ve hayatlarını etkili bir biçimde yönetmek için doğuştan gelen potansiyellerini gerçekleştirme eğilimleri olduğu varsayımına dayan..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.