Umudunu kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur. -- Boise Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür.-- J. Harris [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Obez Kitabı - Obez Kitapları

Obez konu başlığında toplam 23 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Obez kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Hüseyin Topal

Sokak Kitapları Yayınları

Kiloluyum ve kilo veremiyorum diye bir söz söylemek sadece bahanedir. Ve bahaneler hep kaybedenler içindir. Genelde diyete her pazartesi başlayıp çarşamba bırakan bir toplumuz. Oysa diyet değil onun adı ve ona başlamak için bir pazartesiyi bir salıyı beklemek gerekmiyor. Bunun adı sağlıklı yaşam bunun adı sağlıklı beslenme bunun için hadi harekete geçin. (Tanıtım Bülteninden) »»
Hüseyin Topal

Sokak Kitapları

Yusuf Kenan Haspolat,Fesih Aktar,İlyas Kaya,Abidin Tüzün

Orient Yayınları

Enerji Homeostazı / Süleyman YıldızEnerji Metabolizmasında Hormonların ve Nörotransmitterlerin Rolü / Süleyman YıldızBeslenme Unsurları (Karbonhidrat, Protein, Yağ ve Mineraller) / P. Gamze Erten BucaktepeNormal Çocuk ve Ergen Beslenmesi / Kamil YılmazEnteral Beslenme Ürünleri / Taşkın TaşVücut Yapısı ve Yağın Anatomisi / Vatan KavakYağ Dokusu Histolojisi / Yusuf Nergiz- Fırat Aşırİştah Fazlalığı ..»»
Evren Ebru Altıncı

Nobel Bilimsel Eserler

Sağlıklı nesiller oluşturabilmenin yolu, geleceğin anne-babalarını şekillendiren ‘rol modellerin’ (ebeveynler, eğitimciler, antrenörler vb.) beslenme ve fiziksel aktivite konusundaki bilinç düzeylerini yükseltmelerinden geçmektedir. Antrenman, çocuğu fiziksel ve ruhyapısal olarak geliştirir; bir donatı sürecidir. Bu süreç boyunca antrenör, çocuğun, yalnızca ilgili branşın gereklerine uygun olarak,..»»
Canan Efendigil Karatay

Hayy Kitap

İnsülin direncini kırmanın, hipoglisemiyi önlemenin ABCsi! "İnsanlar bilinçli olarak yaşadıklarında, sağlıklarını korumakta güçlük çekmiyorlar ve mutlu oluyorlar. İşte bu sebeple sağlığımızın sorumluluğunu kendi elimize almak ve korumak, en ucuz ve kolay yoldur. Hastalanmamak elimizdedir, yalnız kendi elimizdedir, başka kimsenin elinde değildir! Bizler buna karar verip yaşam biçimimizde köklü ve..»»
Yusuf Orhan

İstanbul Medikal Yayıncılık

Yüzyılın hastalığı olarak tanımlanan şişmanlık günümüzde önemli bir sağlık sorunudur. Aşırı kilolar nedeniyle insan organizmasında oluşan değişiklikler birçok hastalığın ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Şişmanlık krizinin; fiziksel aktiviteleri azaltan, sosyal ve psikolojik normlara yolaçan ve giderek toplumdan soyutlanmasına neden olan kronik ve ilerleyici bir hastalıktır. Tarih..»»
Alp Bozbora,Yusuf Orhan

İstanbul Tıp Kitabevi

Yüzyılın hastalığı olarak tanımlanan şişmanlık günümüzde önemli bir sağlık sorunudur. Aşırı kilolar nedeniyle insan organizmasında oluşan değişiklikler birçok hastalığın ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Şişmanlık krizinin; fiziksel aktiviteleri azaltan, sosyal ve psikolojik normlara yolaçan ve giderek toplumdan soyutlanmasına neden olan kronik ve ilerleyici bir hastalıktır. Tarih boyunca birç..»»
M. Emel Alphan

Hatiboğlu Yayınevi

Obezite - Nedenleri ve Sonuçları Hatiboğlu Yayınları»»
Kolektif

Nobel Tıp Kitabevleri

Çocuk Endokrinolojisi ve Diyabet Derneği Obezite Çalışma Grubu’nun hazırladığı Çocuklarda Obezite konusunda hazırlanmış, herkesin yararlanacağı bir eser.»»
Halil Coşkun

Moss Yayınları

Değişen yaşam koşulları ve sağlıksız beslenme sonucunda giderek yaygınlaşan obezite, sadece yaşam kalitenizi düşürmez, birçok hastalığa da davetiye çıkarır. Bütün bunlarla baş etmek ve sağlıklı kilonuza kavuşmak artık elinizde. Obezite Cerrahisi, obezite ve eşlik eden hastalıklarla mücadelede en etkin ve kalıcı yöntemdir. İyileşmek için yıllarca beklemeniz gerekmiyor. İyileşme süreci..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.