Kahramanlara tapınma, insan özgürlüğüne en az saygı duyulan yerlerde doruklara çıkar. Herbert Spencer [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

MİSAFİR Kitabı - MİSAFİR Kitapları

MİSAFİR konu başlığında toplam 122 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki MİSAFİR kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Orkun Avkan

Beyaz Yayınları

Otelcilik, özel günlerinizle vedalaşmak demektir. Normal insanlar gibi işe giriş ve çıkış saatleriniz ne yazık ki olmayacak. Sıkı durun; arkadaşlarınız ile program yapamayacak, verdiğiniz sözleri tutamadığınız için söz veremez hale geleceksiniz. Şartlardan şikayet etmek size fayda getirmeyecek. İyi haber! İster Afrika çöllerinde, ister kutuplarda yada Mars’ta olun, misaf..»»
Tove Jansson

Dinozor Çocuk

Serin bir haziran akşamı, Mayla'nın annesi ve on yedi kardeşi, Mumi Evi'ni ziyarete gelir. Ziyaretçiler arasında elbette Minik May de vardır. May'i bilmeyenler için söyleyelim: Minik May, Mumi Anne'nin el çantasına sığacak kadar küçüktür. Bu ziyaretle beraber Mumi Evi'nde gizemli şeyler olmaya başlar; artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Bütün bunların Minik May'le ilgili olabilir mi? Mini..»»
Berat Bahure Anteplioğlu

Sokak Kitapları Yayınları

Beni bir tek ben bilirim  Bir de kimsesiz yüreğim  Yok beni anlatacak  Süslü kelimelerim  Fırtınalarda suskunum  Haykırışlarımda sessizim  Tek gücüm kalemim Ben yalnız bir gurbetim (Tanıtım Bülteninden) »»
Berat Bahure Anteplioğlu

Sokak Kitapları

Beni bir tek ben bilirimBir de kimsesiz yüreğimYok beni anlatacakSüslü kelimelerimFırtınalarda suskunumHaykırışlarımda sessizimTek gücüm kalemim Ben yalnız bir gurbetim»»
İbrahim Tenekeci

Profil Yayıncılık

Canımı yakıyor dünyanın güzelliğiYetmiyor ömür, o büyük şiire.Rabbim, ne olursunSözümü kesme.»»
Celal Akbaş

Mavi Kirpi Yayınları

Yağız benim en yakın arkadaşımdır. Onunla beraberken çok eğleniyoruz. Can sıkıntısından bunaldığım bir günde ailece bize geleceklerini öğrendim. Üstelik iki gün kalacaklardı. Daha mutlu bir haber, herhâlde alamazdım. Annemle hazırlıklara hemen başladık. Tabi aklımda da türlü oyun planları kurdum.»»
Angie Sage

İş Bankası Kültür Yayınları

Bodrumda saklanan kim? Araminta, Tekinsiz Evi'nin karanlık dehlizlerinde korkunç bir şeyin saklandığını düşünüyordu. Bodrumda gezerken, yerden üç metre yükseklikte yeşil yeşil parlayan bir çift göz görünce, bir kurt adamın etrafta dolaştığına emin oldu. Sanki bu yetmezmiş gibi, bir de uslu çocuk havasındaki kuzen Max misafirliğe geldi. Araminta, Max'in karanlık bir sırrı olduğunu fark etti. Aca..»»
Feyzullah Birışık

Karınca Kitap

Bu kitapta sen ve baban bazen evde bazen sahilde bazen uçakta karşılıklı muhabbet ediyormuşsunuz gibi kaleme aldım... Bu kitapta konulardan konulara geçişler yaptım... Her konu değişiminde bir çay molası verebilirsin... Kitabı hemen bitirmeye çalışma... Bazı bölümler ileriki yaşlarda faydalanacağın bilgilerdir... Sen sana faydalı olacak yerleri oku. Zaten hangi bölümü sonraya saklayacağını hemen f..»»
Akın Alıcı

Epsilon Yayınları

***Kadınlar cümlelerini aşk kelimeleriyle dolduran erkeklere inanırlar.*** -Balzac- ***Aşk bir kum saati gibidir; kalp dolarken beyin boşalır.*** -Jules Renard- ***Aşk köprü kurmaktır. İnsanlar köprü kuracaklarına, duvar ördükleri için yalnız kalırlar.*** -Newton- ***Flört ederken kalbimiz o kadar yüksek sesle atar ki, aklımızın sesini duyamayız.*** -Bern Williams- ***Aşkı ..»»
Serpil Özkan

Kanguru Yayınları

Gözlerin gözlerime değdi,Yüreğin yüreğime.Zamansız olsa da gelişi,Aşk misafir yüreğimde.»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız