Büyük olma yolundaki ilk adım, dürüst olmaktır. (S. Johnson) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Minder Kitabı - Minder Kitapları

Minder konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Minder kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ali Sefünç

Goa Basım Yayın

"Ali Sefünç bu kitabıyla bizi yine acıklı bir Türkiye yolculuğuna çıkarıyor. Öyle acıklı dediğime bakmayın. Gülmekten yer yer kırılıyorsunuz aslında. Mizahın gücü işte! Yazar bu işi çok iyi biliyor. Yalnız dikkat edin, siz de bu kitabı kendi minderinize uzanmış okuyorken metnin içinden birileri size çok tanıdık gelebilir!.." -Mario Levi- »»
Nurten Ceceli Alkan

Çınaraltı Yayınları

Evler, okul gibi bir eğitim müfredatının yıllara, aylara, saatlere bölündüğü ve sınıfta öğretmen tarafından öğretildiği yerler değildir. Evlerimiz, bebeğimizin ilk çığlığını attığı ya da anneciğinin kucağında hastaneden ilk geldiği andan itibaren öğrenmenin her an devam ettiği gerçek birer eğitim yuvasıdır. Bu okulun en önemli sınıfları ***oturma odası*** ve ***mutfak masası***, öğ..»»
Kolektif

Tughra Books

Hatırlatıcı Ayetler Allah'ın varlığı ve birliği, her şeyi kuşatan merhameti, kudreti; hayatın gayesi; Cenab-ı Hakk'ın insanoğluna vaadi; tevhid inancı; güzel ahlakı teşkil eden faziletler; sabır, tevazu, şükür, dua ve Allah'ın bizleri uluhiyet hakikatini müşahede etmeye daveti gibi hususlarda Kur'an-ı Kerim'den seçme ayetlerin tefekküre sevkeden resimlerle birlikte verildiği bir hediy..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.