Umudunu kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur. -- Boise Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür.-- J. Harris [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Mevcut Kitabı - Mevcut Kitapları

Mevcut konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Mevcut kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kolektif

Ayfa Basın

30 Cüz Kur'an-ı Kerim Cami Boy Çantalı (Ayfa047) Ayfa Basın Yayın»»
Atila Gül

Astana Yayınları

Isparta İslamköy ÖzelindeTarihsel Süreç(Historical Process of Islamköy Special1-22İslamköy Özelinde Doğal ve Kültürel Kaynak Değerleri Envanteri(Inventory of Natural and Cultural Resource Values in Islamköy Special)23-52İslamköy Özelinde Somut Kültürel Turizm Değerleri……………….(Tangible Cultural Tourism Values of Islamköy)53-96İslamköy Özelinde Somut Olmayan Kültürel Turizm Değerleri(Intangible Cult..»»
Hayrettin Usul,Ahmet Sarıtaş,İsa İpçioğlu,Mustafa Zihni Tunca,Levent Aytemiz,Süleyman Barutçu,Erdoğan Öztürk,İsmail Bekçi,Muhammed Karataş,Nursen Vatansever Deviren

Asil Yayın Dağıtım

  »»
Sevgi Coşkun Keskin,Yusuf Keskin

Gece Akademi

Sosyal bilgiler dersi farklı etnik, milli, kültürel vs. yapıdan gelen bireylerin, bir kurallar bütünü içerisinde birlikte yaşaması amacıyla, ABD’de, sosyal bilimlerin konularından beslenerek kurgulanmış bir derstir. Bu sayede farklı etnik yapıların ortak fikirde buluşması ve ortak hede??ere dayanan bir anlayışın geliştirilmesi sağlanmaya çalışılmıştır. Daha sonraki tarihsel süreçte pek çok ülke..»»
Dilek Penpece

Karahan Kitabevi

Yükseköğretim kurumları, ortaya çıktıkları ilk günden itibaren her dönem dikkat çekici ve ilgi odağı, her dönem önemli ve saygın olmuş en prestijli kurumlardan biridir. Yükseköğretimde önceleri teolojik çalışmalara önem verilmiş, zaman içerisinde doğa ve pozitif bilimler ağırlıklı olarak gelişmiştir. Bilgi toplumuna geçiş süreci ile dünya üzerinde yeni bir küresel yapı oluşmuş, yeni yapıda bireyl..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.