Kadınlar erkeklerin güçlü yanlarına hayran olurlar, zayıf yanlarını severler. Beatrice Brown [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

KUM Kitabı - KUM Kitapları

KUM konu başlığında toplam 2075 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki KUM kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Selahattin Yaylamaz

C Planı Yayınları

Her insan hayatta başarılı olmak istiyor. Başarılı olmanın temel yolu farklı zekâ alanlarımızı geliştirmekten geçiyor. Zekâ alanlarımızı geliştirmek için de her zekâ alanına özel uygulamalar ve çalışmalar yapmak gerekiyor. Okuma eyleminde öyle bir iksir var ki, bu eylem tüm zekâ alanlarını peyderpey geliştiriyor. Selahattin Yaylamaz Okuma Zekâsı adlı kitabında yeni bir zekâ türünü ..»»
Kolektif

Doğan ve Egmont Yayıncılık

Minicik Kampı Çilek Kız ve arkadas?ları yaz kampına gidiyorlar. Gölde yüzüyorlar.Doğa yürüyüşü yapıyorlar. Erikli Puding büyük bir sürprizle karşılaşıyor.       »»
Mehmet Murat Döğüşgen

Ekinoks

Çocuklar! Elinizdeki  Bu kitap, uzun yılların getirdiği deneyimlerin ve uygulamaların bir birikimdir. Hepinizin bildiği gibi okumak ise yaşamın en önemli etkinliklerinden biridir; özellikle de günümüzde. Artık sadece okumak da yetmiyor. Günlük hayatımızda hızlı okumalara ihtiyaç duyuyoruz ve okuduğumuzu da anlamak istiyoruz. Öyle ki hızlı okuma kavramıyla ülkemiz yaklaşı..»»
Aytül Akal

Fom Kitap

Sevimli mi sevimli, uslu mu uslu (!) iki kafadar, karşınızda Rüzgâr ve Acar! Rüzgâr ve Acar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, birbirini çok seven iki arkadaş. Öyle iyi anlaşıyorlar ki sanki akıllarından hep aynı şeyler geçiyor. Rüzgâr’ın başladığı cümleyi Acar, Acar’ın başladığı cümleyi Rüzgâr tamamlıyor. En çok anlaştıkları konu ise tabii ki yaramazlık! Bu yüzden öğre..»»
Henry Miller

Siren Yayınları

Setin İçindeki Kitaplar;   Yengeç Dönencesi Henry Miller, yıllarca yasaklı kalmasına rağmen bugün çağdaş edebiyatın en önemli başyapıtlarından biri sayılan Yengeç Dönencesi ile karşınızda. "O günden bu yana her kaçığın Paris'te er ya da geç keşfettiği bir şeyi keşfettim: cehennem azabı çekecek olanlar kendilerine uygun cehennemi ısmarlayamıyordu."   Akıntıya kapılmı..»»
Ömer Seyfettin

Ema Genç

Tema ve Değerler • Geçmişimi Öğreniyorum • Değerlerimiz • Hayal Gücü ve Gizemler • Birey ve Toplum Yirminci yüzyılın en önemli Türk hikâyecisi Ömer Seyfettin'in eserlerinden oluşan bir seçki ! Çağının günlük yaşantısının büyüleyici bir dille anlatıldığı bu kitapları okuyan çocuklar, okuma alışkanlığı kazanacaklardır. 7' Den 70' E Nefes Kesen Maceralar 1.Diyet Kılıç..»»
Muzaffer Serkan Aydın

Hyperion Kitap

Ales, Lys, Ygs, Sts, Tus, Kpss, Kpds… ÖSYM'nin yaptığı bütün sınavlar, artık 3000 heceden fazla. Sınavda gözetmenin size ***Fazladan 45 dakikanız var,*** dediğini düşleyin. Ya da… ...düşlemeyin, +45 Anlayarak Hızlı Okuma çalışmaları ile gerçek olsun. Üçüncü baskısı Ekim 2015'te piyasaya çıkan +45 Anlayarak Hızlı Okuma adlı kitabımızın devamı niteliğinde olan bu egzersiz kitabı, hem gö..»»
Ömer Cem Karacaoğlu

Keşif Yayınları

1. Sınıf Matematik Okumaları kitabı ile üç temel amaca ulaşmak hedeflenmiştir: • Kısa metinler ile okuma becerilerinin geliştirilmesi ve okuma hızının artırılması   • Sorularla okuduğunu anlama becerisinin elde edilmesi • 1. Sınıf Matematik dersindeki kazanımların okuma metinleri ve etkinlikler yoluyla gerçekleşmesi Kitaptaki tüm okuma metinleri ve etkinlikler yeni programdaki kazanımlara ve..»»
Nazife Burcu Takıl

Martı Çocuk Yayınları

Doç. Dr. Nazife Burcu Takıl, İlkokul 1. sınıflar için hazırladığı 10 kitaplık Yaz Neşesi Okuma Seti’nde keyifli bir yaz tatili hikâyesi anlatıyor. Yaz tatili serisi, hayatın içinden, modern ve yaratıcı öğelerle dopdolu bir hikâye dizisi. Hikâyeler saygı, arkadaşlık, yardımlaşma, paylaşma, hayvan sevgisi gibi erdemleri konu alırken herkesin hata yapabileceği, özür dilemek, alttan almak, duygular..»»
Celal Akbaş

Çocuk Gezegeni

Set İçeriği; Kaynaklar Tükenmesin – Seni Tanıyor Muyum? – Pmuk Şeker Peşimde – Ağaç Dikiyoruz – Geri Dönüşüm – Tayfun Değil Kasırga – Trafik Işığının Anıları – Kaç Koçum Kaç – Bizimkiler Bensiz Tatilde – Eyvah Kayboldum»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız