Aşk köprü kurmaktır. İnsanlar köprü kuracaklarına, duvar ördükleri için yalnız kalırlar. Newton [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Yönetim-Liderlik-Eleman

Yönetim-Liderlik-Eleman isimli konu başlığında toplam 68 kitap bulunuyor.
  Yönetim-Liderlik-Eleman kategorisindeki kitaplar
Zeynep Düren

Alfa Yayınları

2000`li yılların arifesindeki iş dünyasında değişim ve değişimi şekillendiren öncü stratejiler, rekabette üstünlük sağlamanın temel koşulları haline gelmektedir. Bu kitabın amacı, iş dünyasında bugün yaşanan büyük dönüşümde ortaya çıkan yeni yönetsel ve organizasyonel yaklaşımlar birbirini tamamlayacak şekilde ortaya koymak ve gelecek onyılların temel işletmecilik eğilimlerini vurgulamaktadır.»»
Peter F. Drucker

Epsilon Yayınları

Bu kitap tahminlerden değil, gelecekten söz ediyor...

Burada anlatılan sorunlar, yapılan tartışmalar gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin tümünde (örneğin Kore`de, Türkiye`de) yaşanmaya başlandı bile. Bu sorunları belirlemek, analiz etmek ve bunlara çözüm bulmak mümkün. Birileri bir yerlerde bunlar üzerine çalışıyor. Ama bunu yapan organizasyon ve yöneticilerin sayısı henüz yeterli sayıya..»»

Arman Kırım

Sistem Yayıncılık

Bu kitap, şirketlerin günümüzde nasıl daha iyi para kazanabilecekleriyle ilgili bir rehber. Küçük büyük her şirket bugün çok ciddi bir problemle karşı karşıya: Aynılaşma, yani emtialaşma. Bütün ürünlerin, hizmetlerin ve şirketlerin birbirine benzediği günümüz dünyasında fark yaratamayanlar çok zorlanıyor. Çünkü fiyatlar düşüyor, kârlar yok oluyor. Bu durumdan çıkmak farklılaşmakla mümkün. Ama işin..»»
Patrick Lencioni

Optimist Yayın Dağıtım

İşyerinizdeki mutsuzluğa umut dolu bir başlangıçla son verin! Berbat Bir işin Üç Göstergesi adlı kitabında Patrick Lencioni, tüm kademelerden çalışanların işlerindeki mutsuzlukla nasıl baş edeceklerini samimi bir öyküyle anlatıyor. İşindeki tatmin düzeyini artırmak ve mutlu olmak isteyen herkes, bu güçlü öyküyü okuduktan sonra ödüllendirildiğini hissedecek. Ekiplerin Beş Temel Aksaklığı kit..»»
Linda A. Hill

Optimist Yayın Dağıtım

Her Gün Karşılaştığınız Sorunlara Uzman Çözümler Pozisyonu Bilin – Adayları Belirleyin – Mülakat Yürütün – Teklifi Yapın Bir çalışanı işe alma konusunu nasıl ele alırsınız? Bu kılavuz yöneticilere, pozisyonu tarif etmekten resmi bir teklif sunmaya kadar bu sürecin tümünü öğretir. Kitapta şunlar yer alıyor: · Beceri kümelerinden kişisel niteliklere kadar işin tüm unsurlarını tanı..»»
Warren Bennis

Sistem Yayıncılık

Bir Lider Olabilmek»»
Peter F. Drucker

Optimist Yayın Dağıtım

Drucker 100. Yıl Kitaplığının İlk Kitabı... Yönetim teorisi ve pratiği açısından tüm zamanların en etkili zihni olarak gösterilen Drucker, yarım yüzyılı aşkın bir süredir "dünyanın en genç aklı" olarak kabul ediliyor. Yalnız işletmelerin değil, hükümetlerin ve sivil toplum kuruluşlarının üzerinde derinlemesine etkileri olan bu yönetim dehasının kaleme aldığı Değişimler Çağında Liderlik, yö..»»
Jeffrey J. Fox

Alteo Yayıncılık

CEO OLMAYA GIDEN YOL BIR KURUMUN EN UST BASAMAGINA»»
G. William DauphinaisGrady MeansColin Price

Sistem Yayıncılık

CEO'LARIN BILGELIGI 29 KURESEL KURULUS LIDERI GUNU»»
Nursel Telman

Epsilon Yayınları

Birçok insanın çalışma yaşamında yer almaktan kaçındığını, çalışmayı zor bir şey gibi algıladığını görmekteyiz. Örneğin birisine, "Niçin çalışmıyorsun?" diye sorduğunuzda, "İhtiyacım yok ki çalışayım" karşılığını almanız mümkün. Çoğu insan da emekli olacağı zamanı dört gözle beklemekte. Yaşamımızın bu kadar büyük bir bölümünü kapsayan işi ve yapıldığı ortamları herkes tarafından arzul..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.