Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Yapma Çiçek

Yapma Çiçek isimli konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
  Yapma Çiçek kategorisindeki kitaplar
Aynur Koçak

Gazi Kitabevi

Frederick Warne, "The Meaning Of Flowers" adlı kitabında, şunları dile getiriyor: "Çiçekler ve ağaçlar klasik zamanlardan beri sembolik bir anlama sahip olmuştur. Çiçeklerin bir dil formu olabileceği fikrini İngiltere'ye tanıtan ilk kişi ise Lady Mary Woertley Montague olur. 1716 yılında Türkiye'de yaptığı ziyaret sırasında İngiltere'ye yazdığı bir mektupta, 'Parmaklarınızda mürekkep lekeleri olm..»»
Ali Tiyar Gök

Dharma Yayınları

"Her insan gibi bitkilerin de bir anayurdu, tarihi süreç içinde gelişen evrimi, özellikleri ve her birinin kitap dolduracak bir öyküsü vardır. Şiirin Üç Beyi İlhan Berk bitki kitabında; Halikarnas kırlarını gezerken, kimsenin ilgilenmediği ve ismi bilinmeyen bitkilerin peşinde dolandığını söyler. Onun bu incelikli bilgeliğine erişmesem de ben de fani bir kul olarak öncelikle onların çeşitlilikle..»»
Fikret Tunalı

Dilem Yayınevi

Yapay Seramik Çiçek»»
Fatma Atay

Dilem Yayınevi

Yapma Çiçek Sanatı "Tabii Çiçek)»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.