Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılamaz. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Viyolonsel

Viyolonsel isimli konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
  Viyolonsel kategorisindeki kitaplar
Cenk Öztürk

Söz Sanat Ajansı Yayınları

Viyolonsel üzerine yazılmış Türkçe teorik bilgiler ile etüd notaları ve büyük-küçük formda eserlerin yerli baskıları yeteri kadar bulunmuyordu. Derslerimizi, hocalarımızdan aldığımız sayfaları sararmış eski notaların fotokopilerinden çalışıyorduk. Konservatuar öğretmenliğim boyunca bu konularda dikkatimi topladım. Yaylı sazlar derslerinde birçok öğretmen, kendi ustalarından gördüğü yöntemi deva..»»

Şinasi Çilden

Müzik Eğitimi Yayınları

Konservatuar, Güzel Sanatlar Fakültesi, Eğitim Fakültesi ile Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrenci ve öğretmenleri için

Bu kitap ülkemizde viyolonsel çalgısı için hazırlanmış ve tamamı “Türk Müziği” kaynaklı ilk oda müziği dağarcığıdır. Bu bakımdan hem viyolonsel eğitiminde yararlanılabilecek bir kaynak, hem de konser programlarında bölümler halinde ya da bütünüyle seslendirilebilecek şek..»»

Up!

Müzik Eğitimi Yayınları

Cello Warm-Up! English / Turkish A Collection of Exercises for The Advancing Cellist İlerleyen Çellistler için Egzersiz Koleksiyonu İngilizce / Türkçe Konservatuvar, Eğitim Fakültesi, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri ve Öğretmenleri için İlerleyen Çellistler için Egzersiz Koleksiyonu - A Collection of Exercises for The Advancing Cellist Meslektaşım ve..»»
Şebnem Yıldırım Orhan

Müzik Eğitimi Yayınları

Viyolonsel repertuarından özenle seçilmiş farklı dönemlere ait 26 eserin yer aldığı bu albüm, viyolonsel eğitimine ve dağarcığına katkı sağlamak amacıyla hazırlanmış Türkiye’de yapılan ilk çalışmadır. Biri solo olmak üzere üç Türk eserinin de yer aldığı kitaptaki eserlerin tamamı piyano eşliklidir. Albüm, biri piyano partisyonu ve diğeri viyolonsel partisi olmak üzere iki kitap halindedir. A..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.