Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Vergi Hukuku

Vergi Hukuku isimli konu başlığında toplam 28 kitap bulunuyor.
  Vergi Hukuku kategorisindeki kitaplar
Serbülent Bayrak

Yargı Yayınevi

Kurumlar Vergisi Kanunu

Transfer Fiyatlandırması

Gerekçeler

Genel Tebliğler

Bakanlar Kurulu Kararları

Sirküler

İç Genelgeler

Tevkifat Nispetleri»»

İçtihatlı Ceza Mahkemelerinin Görevine Giren Vergi Kaçakçılığı Suçları

Seçkin Yayıncılık

Özellikle vergi kaçakçılık suçlarının genel suç teorisinde konumlarını irdeleyen, hukuki yapılarını belirleyen kapsamlı eser sayısı, gereksinimi karşılayacak düzeyde değildir. Ancak ceza davalarında artışa bağlı olarak hukuksal ve olgusal sorunların çözümünde yol gösterici örnek Yargıtay içtihatlarında ciddi artışlar olmuştur. Bu kitapta; kararlarda isabeti ve uygulamada birliği sağlamada önemli r..»»
Ali UysalNurettin Eroğlu

Kendi Yayını

Kitapta Yer Alan Önemli Konu Başlıkları Kurumlar Vergisinde Muafiyet ve İstisnalar Safi Kurum Kazancının Tespiti Kurum Kazancından İndirilecek Giderler Kurumlar Vergisi Kanununa Göre Zarar Mahsubu Örtülü Sermaye ve Tespiti Transfer Fiyatlandırması ve Örtülü Kazanç Dağıtımı Kurumlarda Vergi Kesintisi ve Esasları Tasfiye, Birleşme, Devir, Bölünme ve ..»»
Ali UysalNurettin Eroğlu

Kendi Yayını

Kitapta Yer Alan Önemli Konu Başlıkları Defter Tutma Ve Belgeler Değerleme Yapılması Finansal Kiralama Enflasyon Düzeltmesi Amortisman Ayrılması Vergi Cezaları Vergi Davası Açılması »»
Yusuf Karakoç

Yetkin Yayınları

Genel Vergi Hukuku»»
Ahmet Battal

Gazi Kitabevi

Hedef okuyucu kitlesinin ihtiyaçları nedeniyle, kitaptaki konular salt hukuki yönüyle değil aynı zamanda işletmecilik uygulamaları yönünden de ele alınmıştır. Yine bu Nedenle gerekmedikçe kanun ve madde numaraları verilmemiştir. »»
Yaklaşım Yayınları

Yaklaşım Yayıncılık

Vergi Kanunlarında yer alan 2009 yılı had ve tutarlarını da kapsayan en son şekliyle GELİR VERGİSİ KANUNU (YENİ) KURUMLAR VERGİSİ KANUNU (ESKİ) KURUMLAR VERGİSİ KANUNU KATMA DEĞER VERGİSİ KANUNU VERGİ USUL KANUNU 6183 SAYILI KANUN EMLAK VERGİSİ KANUNU VERASET VE İNTİKAL VERGİSİ KANUNU 3100 ..»»
Musa Örmeci

Kendi Yayını

Genel Tebliğler, Bakanlar Kurulu Kararları, Sirkülerler, Tüzük ve Yönetmelikler Değişikliklerin Tek Tek Yürürlülükteki Vergi ve Stopaj Oranları Kanun Maddelerinin Zaman Aşımı Süresi İçindeki Değişmeden Önceki Şekilleri 2009 Yılında Kullanılacak ve Son Beş Yılda Uygulanan Hadler, Tutarlar, Vergi Tarifeleri»»
Kolektif

Oluş Yayıncılık

TÜM VERGİ KANUNLARI (İlgili Kanun Maddelerinin Genel Tebliğlerin BKK`nın Her Bir Maddeye İşlendiği)

CİLT: 1 - 2

-Gelir vergisi kanunu (193 s.k.)

-Kurumlar vergisi kanunu (5520 s.k.)

-Katma değer vergisi kanunu (3065 s.k.)

-Özel tüketim vergisi kanunu (4760 s.k.)

-Vergi usul kanunu (213 s.k.)

-Vergi kimlik numarası hakkındaki kanun (4358 s.k.)

-Amme alacaklarının ..»»

Remzi Özmen (Yayına Hazırlayan)

Seçkin Yayıncılık

5615 Sayılı Kanun Değişliği İşlenmiştir. Hukuk Hayatımızın Her Anında diyerek yayınını sürdürdüğümüz Hukuk Cep Kitapları Dizisi 16`ncı yaşına girdi. 16 yıl önce, boyut ve içerik olarak özel bir tasarımla başladığımız bu dizi, sizlerin yakın ilgisiyle hızla çeşitlendi. Kısa sürede 51 kitaplık bir set oldu. 16 yıldır, Kanunlar Kararlar Dairesi Eski Başkanlarından Avukat İbrahim Pınar`ın danışmanlığı..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.