Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Vejeteryan

Vejeteryan isimli konu başlığında toplam 5 kitap bulunuyor.
  Vejeteryan kategorisindeki kitaplar
Feza Şişman

Dost Kitabevi Yayınları

Vejetaryen mutfağının sadece bir beslenme rejimi olarak değil, aynı zamanda gastronomik ve estetik bir olgu olarak da kabul gördüğü günümüzde, çeşitli mutfak kültürlerinin en seçkin ve en iyi bilinen vejetaryen tatlarından oluşan başlıca bir kaynak. Son derece zengin bir görsel malzemeyle desteklenen bu yapıt, tüm dünya mutfaklarından derlenmiş birçok özel yemeği b..»»
Deniz Ermiş

Gün Yayıncılık

Vejetaryensiniz ve yemeğe çok düşkünsünüz fakat bildiğiniz yemek sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.
- Et, balık ve tavuğa alternatif hiçbir yiyecek bulamıyorsunuz.
- Annenizin tüm yemekleri et ve tavuk üzerine, ondan da yardım alamıyorsunuz.
Korkmayın!
Bu sorunları çoğu vejetaryen yaşıyor ve bunların hepsinin çözümü var.»»
Deniz Ermiş

Gün Yayıncılık

Çorbalar, Salatalar, Turşular, Sebzeler, Baklagiller, Dolmalar, Sarmalar, Makarnalar, Pilavlar, Mantılar, Hamur İşleri, Börekler, Poğaçalar, Kekler, Pastalar, Sütlü Tatlılar, Şerbetli Tatlılar, Dondurmalar, Reçeller, Soslar, Likörler, Kokteyler..»»
Kollektif

Boyut Yayın Grubu

Yeme alışkanlıklarınızı değiştirme zamanı. Sebzeleri, yemeklerin yanında ikram etmekten vazgeçip ana yemek olarak da hazırlayabilirsiniz. Böylece hem lezzetten ödün vermemiş, hem de sağlıklı beslenme yolunda önemli bir adım atmış olursunuz. Bu kitapta çorba, salata, ana yemek ve garnitür tariflerini bir arada bulacaksınız.»»
Ayşe BaysalSevil BaşoğluEfsun Karabudak

Özgür Yayınları

Vejetaryenlık, Budizmin egemen olduğu dünya nüfusunun yarıya yakınının yaşadığı Hindistan ve Çin gibi ülkelerde doğup gelişmesine karşın, 20. yüzyılda Kuzey Amerika ve Batı Avrupa ülkelerinde yaygınlaşmıştır. Günümüzde tıp ve teknolojideki gelişmeler sonucu insanın yaşam süresi uzamış, enfeksiyon hastalıklarının yerini beslenme bilimi ile ilintili kalp-damar, kanser, şeker ve osteoporsiz gibi kron..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.