Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Üretim

Üretim isimli konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
  Üretim kategorisindeki kitaplar
Ferhan BilginAzize Kayaoğlu

Gazi Kitabevi

İÇİNDEKİLER ÖNSÖZ ..........................................................................................................v İÇİNDEKİLER............................................................................................vii BÖLÜM I HAZIR GİYİM SANAYİİNİN TANIMI, ÖZELLİKLERİ VE ÜLKEMİZDEKİ GELİŞİMİ I. HAZIR GİYİM SANAYİİNİN TANIMI VE TARİHİ GELİŞİMİ...........I A. Hazır Giyim Sanay..»»
Hilmi Yüksel

Nobel Yayın Dağıtım

Son yıllarda bilgi teknolojilerindeki ilerlemelere paralel olarak üretim yöntemlerinde değişim de hızlanmıştır. Günümüzde, üretim alanında nanoteknoloji, çevik üretim, sanal tedarik zinciri, yapay zekâ, akıllı üretim sistemleri, çevreye duyarlı üretim vb. kavramların uygulamaları giderek artmaktadır. Bu kitapta, son yıllarda yaşanan üretim/işlemler yönetimi alanındaki gelişmeler doğrultusunda, 910..»»
Bill Quain

Sistem Yayıncılık

ALIŞVERİŞE ÇIKMAK İÇİN ÜCRET ALIYOR MUSUNUZ? Tüketiciler dev toptan satış mağazalarında ve büyük indirim yapan e-ticaret sitelerinde daha çok para harcıyorlar. Fakat ucuza almak, daha akıllıca alışverişle mutlaka aynı şey demek değildir. İşte tüketicilerin kendilerine sormaları gereken düşündürücü bazı sorular: • En sevdiğiniz mağaza, ürünlerini başkalarına önerdiğiniz için size h..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.